شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-10-20 08:16 AM

صاحب جان به مرور عادت میکنیم.اگه من بودم که کل شهر اجازه ورود ماشین نمیدادم!!!!!!!! همه از وسایل نقلیه عمومی داخل شهر استفاده کنن. همه ماشین ها ازجمله خودم نهایتا دوتا سرنشین داریم. این چیه آخه؟!!!!!!Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-10-20 11:52 AM

این هم کاملا درسته منم موافق هستم جز موارد خاص ماشین شخصی اجازه تردد در مرکز شهر نداشته باشه . آخه یارو واسه تفریح و عشق و حال میره وسط شهر ماشین سواری!!! جا قحطه مگه !!!! ... البته باید وسایل نقلیه عمومی بزارن . الان که همه با ماشین شخصی میرن ، باز اتوبوسی که مثلا ۳۰ نفر ظرفیت داره ، ۶۰ نفر سوار میکنه . اگر به وسایل نقلیه عمومی نرسن با این برنامه ای که پیاده کردن تاکسی ها باید صندوق عقب هم مسافر سوار کنن اتوبوس ها رو سقف هم مسافر سوار کنن.
امیدوارم حداقل یه قسمتی رو درست و با برنامه انجام بدن
ما که همچنان از روی نرده ها ی خیابان امام میپریم گاهی هم به نشانه اعتراض چند ثانیه روی نرده ها سرپا میمونیم ... الان پیشرفت کردم یک دستی هم میتونم از روی نرده بپرم... دارم تمرین میکنم بدون دست هم بپرم !!!!! اصلا یه وضعی!!
باز دم ملت گرم یه حرکتی کردند

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در این شب های محرم برای تمامی اعضای شورای شهر و شهرداری رشت ، شفای عاجل آرزو میکنم . یه بدبخت هم که سر نرده های شما مرد .

[تصویر: egku_02.jpg]

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-10-26 08:53 PM

سلام جاقلانKhansariha (219)
.
مستر موریس Khansariha (219) دوستان مسابقه، دورهمی، جوجه کبابKhansariha (214)
.Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-10-26 11:08 PM

به سلام رفقا اینجا تقریبا لابدان زده Khansariha (266)Khansariha (266)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2015-10-27 08:12 AM

من فقط با گوشی میتونم بیام تو سایت ؛ باپی سی و نوت بوک به کل بسیار مشکل سایت برام وامیشه و با تمام مرور گرا تست کردم همینطوره
و عجیب این هست که فقط رو همین سایت مشکل پیدا شده ؛ کلافه شدم حتی آنتی ویروس و فایروال بای پس کردم بازم مشکل پابرجاست...!

بهروز

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-10-27 01:16 PM

آره اکثر اوقات مشکل داره آقا بهروز

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-10-27 03:49 PM

من مثلا میخواستم یهویی با تفنگ جدید وارد بشم ، هرکاری کردم نشد ...Khansariha (290)
آقا اگر کسی دستی در واردات دارد یا رفیقی در واردات دارد یا یه سفر میرود و میتواند وارد کند ، بی‌درنگ به من پخ بدهد ....Khansariha (226) !!! به هرچی شرکت واردکننده ی رو زمینی و زیر زمینی گفتم ، میگن فعلا تفنگ نمیاریم... آخه من از کجا بیارم ... خودم پاشم برم ترکیه؟!؟! یه فامیل هم داریم ، در یکی از بدترین کشور ها برای تیراندازها زندگی میکنه (آلمان) . اونجا ساچمه رو هم با احتیاط میفروشن!!!!!! شانس نداریم کهKhansariha (367)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-10-29 02:28 PM

سلام به آقا صاحب و دوستان گلKhansariha (8)
راحت میتونه بیاره و اگه بخواد از آلمان خارج کنه، ارزونتر هم درمیاد براشKhansariha (230)

پرچم Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-11-06 04:12 PM

سلام دوستان Khansariha (8)
شمره شید شکار.. تفریح... دوردورKhansariha (226)
علی که هنوز تفنگ سرویس نوگوده، هرچی سیبل زنده ی دهن سرویس بوگود Khansariha (329)Khansariha (329)
معراجم که شه شکار، بجاش مامور پاسگایه، موبایل و تبلت مجانی تعمیر کونه!
کامرانم که هر چی بيدينه، زنه ترکانه!!
حسین آقای بازار بیگیفته،.... غیبت کبری داره!
صاحب کو ایسا؟ راستی!
زاکان، ای تی تمیز فروشی بشرط تست خریداریمKhansariha (9)Khansariha (69)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - ali123 - 2015-11-10 05:49 PM

(2015-11-06 04:12 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان Khansariha (8)
شمره شید شکار.. تفریح... دوردورKhansariha (226)
علی که هنوز تفنگ سرویس نوگوده، هرچی سیبل زنده ی دهن سرویس بوگود Khansariha (329)Khansariha (329)
معراجم که شه شکار، بجاش مامور پاسگایه، موبایل و تبلت مجانی تعمیر کونه!
کامرانم که هر چی بيدينه، زنه ترکانه!!
حسین آقای بازار بیگیفته،.... غیبت کبری داره!
صاحب کو ایسا؟ راستی!
زاکان، ای تی تمیز فروشی بشرط تست خریداریمKhansariha (9)Khansariha (69)

سلام بر دوستان
سید جان منظورت از علی من بودم؟ من که شکار نمیرم خخخخ
در مورد کامران ، محمد ، مهدی ، معراج ،میلاد ، دامون و مرتضی هم تقریبا مطمئنم که نمیرن ، فقط این وسط به اقا بهروز شک دارمKhansariha (219)