شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-10-15 12:28 AM

(2015-10-15 12:19 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
اوه-اوه -اوه-اوه.....................
این یارو این وسط کیه ؟ اون پشمالوئه !!!!!خخخخخخخخ
بابا خیلی قیافه اش خفنه !!!! احیانا جنگلی نیست ؟؟ خخخخخخخخخ
محمد جان شما هم عکس از این بهتر نداشتی ؟؟؟خخخخ

آقا بهروز بنده به شما ارادت خاص دارم ، ما رو شرمنده نفرمایید . بنظر من شما از سرمایه های علمی سایت هستید و الخق کاربریتون هم برازنده است .با آرزوی موفقیت

سلام دوستان گل... و سلام ویژه خدمت آقا کامران عزیز Khansariha (8)Khansariha (8)
شما سروری و بزرگوار... من که با دیدن چهره شما قلبآ خوشحال میشم Khansariha (8)
اگه اشکالی نداره شماره تون و آقا محمد رو برام پ خ کنید...
ممنون بخاطر همه چیKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - ziaeianho - 2015-10-15 12:35 AM

به به به . دوستان جمعشون جمه . اقا این عکسارو کی گرفتید که ما ندیدیم خخخخخخخ Khansariha (172)
ان شاالله همیشه خوش خرم باشید و این جمع های دوستانه هم پا برجا باشه لذت ما هم ببینیم لذت ببریم
موفق باشیدKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-10-19 12:14 AM

دلم واسه اینجا تنگ شده بود یه ماهی میشد به سایت سر نزده بودمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-10-19 12:47 AM

وااااای از ساعت ۱۲:۰۷ شروع کردم به تایپ کردن یهویی کرش داد مرورگر بسته شدKhansariha (367) باید از رئیس فایرفاکس شکایت کنم ... نمیدونید چقدر سخته با موس تایپ کردن . تاچ تبلت کار نمیکنه موس وصل کردم بهش اصلاعذابه
ععععععععع دیگه حوصله ندارم بنویسمKhansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
آقا ببینید کی اومدهKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
سلام آقا رضا Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2015-10-19 01:02 AM

سلام خدمت دوستان گل Khansariha (48)

دلم برای سایت و شما تنگ شده بود Khansariha (8)

یه جورایی تو جنگل گیر کرده بودم خخخخخ Khansariha (172)

خوشحالم که دوباره به جمعتون برگشتم Khansariha (219)

آقا صاحب دوربین جدید مبارک Khansariha (8)، ایشالله امسال به اندازه قیمتش باهاش پرنده هد شات کنی خخخ Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-10-19 04:45 PM

(2015-10-19 02:28 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متشکرم آقا رضا Khansariha (8)

امروز از بازار‌ روز (سعدی) تا چهارراه میکائیل پیاده رفتم !! طرح ترافیک ساختن خیر سرشون ، آفرین . ولی مهندس ، تو طرح دیگه تاکسی رو که باید راه بدین!! فقط آدم اجازه ی تردد در محدوده طرح رو داره ! خیلی عذر میخوام مریض که شاخ و دم نداره. ملت یک کیلومتر راه برن تا به تاکسی برسن؟!
باز هم عذر میخوام معلوم نیست اینا چه موجودات بی‌مغز و بیشعوری رو تو شهرداری راه دادن براشون اینطوری برنامه بچینن. چند وقت دیگه هم طرح زنانه و مردانه برای راه رفتن توی خیابون اجرا میکنن.
بعد اومدن کل خیابون امام رو نرده زدن نمیشه رفت اون سمت خیابون! باید پرواز کنیم!! اخه یه ذره عقل ندارن . اگر این نرده ها باعث بیشتر شدن ترافیک نشدن من خودمو از بالای پل یخسازی میندازم پایین. یا وسط کار جمع میکنن ، یا نتیجه اش یک فاجعه میشه

سلام صاحب جان Khansariha (8)
ایشالا شهردار بشی یه بیل مکانیکی برداری همشون خراب کنی دوباره بسازیKhansariha (172)
راستی دوربین جدیدت مبارکKhansariha (48)تبلکش برات نچرخه خخخخخخ
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-10-19 11:48 PM

آخه از چهار راه تا توشیبا نیم ساعت طول کشید اعصابم خراب شد....
واقعا الهی طبلکش نچرخه بابا داره زیادی میچرخه !!
راستی سید کجاست؟ سید چه خبر ؟ چه کردین؟؟
اه زدم پست خودمو پاک کردم :| عجبا

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - MERSAD - 2015-10-20 12:08 AM

صاحب جان اول ازهمه دوربین مبارک باشه..Khansariha (8)Khansariha (48)
مروزم یه پراید شخصی میخواست بره شهرداری دادو بیداد میکرد من جانبازم هستم،راه نمیدادن...آخر گازو گرفت رفت وسط میدون جلوی ساعت شهرداری نگهش داشتن،وایساد اومد پایین میخواست ماشینو آتیش بزنه،در باکم وا کرد که چن نفر پرین گرفتنش...خخخخKhansariha (290)Khansariha (226)
خدا آخرو عاقبت این شهرو بخیر کنه...Khansariha (172)Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-10-20 12:30 AM

سلام
پس الان نمیشه از سمت لب آب رفت پارکینگ سعدی ماشین پارک کرد؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-10-20 01:26 AM

از صیقلان تا شهرداری و از بازار روز تا شهرداری و از قبل از بازار بزرگ در خیابان امام ، فعلا ماشین اجازه نداره بره . شهرداری از هر طرف محدوده
از چهار راه میکائیل به سمت شهرداری هم زوج و فرده . ولی این داستان کاملا ثابت نیست فعلا اینطوریه . اصلا شهر بهم ریخته تراکم جمعیت خیلی وحشتناکه باید شهر رو از هر طرف بکشن به بیرون . خیابونا تحمل این تعداد آدم و ماشین رو ندارن . کوچه ها تحمل اینهمه آپارتمان رو ندارن . یه کوچه اگر قبلا ۲۰ تا خونه توش بود الان ۲۰ تا آپارتمان ۱۰ واحدی شدن . وضع یه سری کوچه های اصلی خیلی خرابه مثل ساغری‌سازان ، باقرآباد و... اگر ادامه بدیم از کمبود اکسیژن میمیریم . ملت هم نمیدونن تو سر کی بزنن تو سر خودشون میکوبن. این کشور رو باید گذاشت و فرار کرد دیگه درست شدنی نیست...