شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-09-17 04:27 PM

به دلیل نیاز مالی!!! بعدش امسال زیاد نمیتونم دنبال تفنگ و تفریح برم همه رو فروختم که الکی خاک نخورن قیمتشون پایینتر نیاد... فقط تلنبه رو نگه داشتم چون دلم نمیاد بفروشمش همش ۱۰ دفعه هم استفاده نکردم الکی باید ۲۰۰ تومن روش ضرر کنمKhansariha (226)
به یکی بدهکار بودم مجبور شدم موبایل رو بدم بهش ولی سر موبایل خیلی بردم قیمت بالایی دادم بهش!!! ۷۰۰ تومن بهش بدهکار بودم ، گوشی منو تو بازار ۵۰۰ هم نمیخریدن !!!

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-09-19 01:39 PM

Khansariha (226) تلگرام بگم چي بشه
مهماتم اومده
ميخوام به خودم قول بدم از اين به بعد هر يه بار كه به تلگذام سر زدم يه بارم به سايت سر بزنم
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - moeinhz - 2015-09-22 08:36 PM

دوستان همشهری سلام.
دوستانی که پی سی پی دارن و حتما مشکل شارژ دارن.یا باید برن موسسه ی ادلر که مرتیکه میگه 50 تومن. یا هر قیمتی که بگه زیاده به نظرم.
خلاصه میخوام کمپرسور بگیرم.اگه کسی هستش که میخواد مشکلش حل شه و میتونه هزینه کنه باهام تماس بگیره که چند نفر بشیم بگیریم.فقط زود اطلاع بدید که اگه نشد.خودم تنها بگیرم.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-09-23 10:42 PM

با سلام و خوش آمد به آقا معین عزیز...Khansariha (8)
بله متاسفانه مارکها معتبر کمپرسور 300 بار بالای 15 م هستن و..... Khansariha (226)
اگه بشه تهیه کرد، تو مدت نه چندان زیادی بیشتر هزینه ی اون به سرمایه گذار برمیگرده...
ممنون از حسن نظرتون....
راستی داداش کجای رشت هستید؟ Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - moeinhz - 2015-09-26 04:05 AM

سلام.اقا ممنون و متشکر از لطفتون.
والا اقا حسین عزیز زحمت کشید ما رو تو گروه تلگرام عضو کردند.و همچنین اونجا توضیح دادم.اما اینجا هم میگیم که شاید فرجی شد.
من کلا زیاد تو انجمنو سایت نمیام واسه همین اصلا متوجه تابیک بچه محلا نشدم.
حالا به هر شکلی.
قضیه اینه که من میخواستم یه کمپرسور چینی بگیرم واسه مصرف خودم که فقط به درد شارژ کپسول تفنگ میخوره و برای مصرف زیاد کارایی نداره.اصلا نمیشه.حتی یه کپسول 3 لیتری رو پر کرد باهاش.قیمتشم 4 تومن میوفته اماده به کار بشه.
از طرفی یه کمپرسور کارکرده ی سالم و اشنا پیدا شد که اونم واسه امروز فردا کردنم فروش رفت.که 8.500 حدودا میداد.واسه همون این پیامو دادم.
اما هنوزم به نظرم تعداد به اندازه هستش.
.یه کمپرسور ناردی صفر که 12.5 حدودا قیمت داره میشه چند نفری گرفت و استفاده کرد.6 نفرم جمع شن نفری 2 خرج داره.نه 9 نفر .بازم ارزش داره.چون 10 بار شارژ کپسول میشه 500
اما موقعیتی که باعث این قضیه شد حیف خراب شد.

اما اما بازم اگه بچه ها نتونستن جمع و جور کنن واسه خرید . یه راه دیگه میمونه که البته واقعا باید حرف بچه ها حرف باشه و ما رو تنها نزارن.
که من بجای اینکه کمپرسور چینی رو بگیرم.یه ناردی بگیرم اما بچه ها همه کپسولاشونو اماده شارژ نگه دارن که من واسشون پر کنم.و اونایی که واقعا میخوان کمک کنن یکم بیشتر حزینه کنن که حداقل بخشی از پولم برگرده.چون خیلی گیر میشم بخاطرش.و اینکه اینهمه پول بدم واسه یه کمپرسور در حالی که همون کوچیکه واسم کافیه.
اما مهمش اینجاست که دیگه بعدش اون بچه ها هزینه پر کردن کپسول نمیخواد بدن.
پس شما هم با همه بچه هایی که تو گیلان هستن یا بهتره بگم میان رشت واسه شارژ صحبت کنید.که اگه واقعا هستن من کمپرسورو بگیرم.فقط زود خبرشو بهم بده که اگه نشد برنامه خودمو برم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-10-11 05:59 PM

سلام به همه ی دوستان گلKhansariha (8)
واقعاً جای خالی همه ی دوستان تو مسابقه حس میشد...
راستش تو این دو سه رو نت نداشتم و نتونستم گزارش لحظه به لحظه برا دوستان بدم.. اما لازمه از اینجا از آقا محمد عزیز ( گرشاسب عزیز)و برادر دوست داشتنی شون و همچنین آقا کامران گل ( جناب کوهنورد) صمیمانه بخاطر زحماتی که تو هر دو مسابقه در قبال بنده متقبل شدن تشکر کنم و براشون سلامتی و موفقیت آرزو دارم...Khansariha (8)
راستش عکسی از مسابقات ندارم که ارسال کنم... منتظر ارسال عکسها از سایر دوستان. هستم...Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - کوهنورد - 2015-10-11 09:36 PM

با سلام :
سید جان شما لطف دارید ، شما خودتون خوب هستید ، همه رو خوب میبینید Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
جای دوستان همشهری خالی بود ، سید کولاک کرد ما هم افتخار کردیم که ما رو دوست خودش میدونه .
انشالله در همه شئونات زندگی در بالاترین جایگاه و نفر اول باشید .
راستی سید جان ، کارتهای تیراندازی ورامین تو ماشین من جا موند !!!!!! به رسم امانت براتون نگه داری میکنم تا انشالله هر وقت این طرفها اومدید به این بهانه هم شده سری به ما بزنید .
ارادتمند

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2015-10-11 09:54 PM

با تشكر از زحمات اعضاي هيئت برگزاري مسابقات و اسپانسرهاي محترم
از آقا سيد عزيز كمال تشكر داريم كه سنگر حفظ كردندKhansariha (8)
از آقا كامران هم بخاطر سر زدن به تاپيكمون تشكر ويژه داريمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - garshasb - 2015-10-12 12:40 AM

ارادت جناب سروان
عکس بهتری پیدا نکردم
[تصویر: eo5p_sdc14090.jpg]

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - کوهنورد - 2015-10-15 12:19 AM

با سلام :
اوه-اوه -اوه-اوه.....................
این یارو این وسط کیه ؟ اون پشمالوئه !!!!!خخخخخخخخ
بابا خیلی قیافه اش خفنه !!!! احیانا جنگلی نیست ؟؟ خخخخخخخخخ
محمد جان شما هم عکس از این بهتر نداشتی ؟؟؟خخخخ

آقا بهروز بنده به شما ارادت خاص دارم ، ما رو شرمنده نفرمایید . بنظر من شما از سرمایه های علمی سایت هستید و الخق کاربریتون هم برازنده است .با آرزوی موفقیت