شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Farhadtanzan - 2015-09-07 09:32 AM

باسلام،دوستان برادربنده میخوادیه شادو1000بگیره حالا توکالیبرش گیرکردیم من با4،5کارکردم ازاونجایی که یه چینی زیرتاشو4،5داره میخوام بدونم بنظرتون 5،5بگیره بهترنیست،ببخشیدتاپیک خودشادونرفتم خواستم تجربه شخصیتون رودراختیاربنده بذارید،باتشکرازشما

Sent from my C2005 using Tapatalk

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-09-07 10:24 AM

سلام
شادو قدرتش اونقدر نیست که ۵/۵ بگیرید... افت تیرش زیاد میشه
کلا تنها فنری هایی که پنج و نیمشون خوبه دیانا سری ۵۰ و مگنوم ها و ۴۷۰ ، گامو ۱۲۵۰ ، رنجر ۱۲۰ ، نوریکا استورم
بقیه هرچی از گامو هست و کرال و رنجر و دیانا سری ۳۰ و ۳۰ و ۴۰ و.... همه ۴/۵ بهتره.
الان من هانتر ۵/۵ دارم دوربین تو ۲۵ متر صفره توی ۴۰ متر ۱۵ سانت افت تیر داره

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Farhadtanzan - 2015-09-07 11:01 AM

ممنون ازراهنماییت داداش،فقط میخواستم بدونم ساچمه گامومچ براش خوبه یانه وتاچه فاصله ای میشه روش حساب کرد

Sent from my C2005 using Tapatalk

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - mhrSB - 2015-09-07 12:09 PM

بروبچ گیلانی کجایین؟مگه قرار نبود نزارین این تاپیک بره پایین!Khansariha (399)
البته منظورم از 10 تا 16 هستشKhansariha (115)
اخر هفته برنامه ای چیزی دارین؟!
راستی رشت ساچمه باراکودا پاور(روکش مسی)گیر میاد؟
تیراندازی های خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2015-09-07 01:19 PM

سلام مهراب جان خوبی عزیز.Khansariha (8)
یه گروه باز کردیم تو تلگرام اونجا چت و گفتگوهای روزمره انجام میشه و مطالب مهم و مرتبط را اینجا مطرح میکنیم.
البته همون گروه باعث شده بعضی مطالب تخصصی هم که باشن همون جا رد و بدل میشن و در موردشون بحث میشه و اینجا راه پیدا نمیکنن.Khansariha (290) هر چند به انجمن وفاداریم و در مورد قرار ملاقات ها و هماهنگی کارها و... تو تاپیک در خدمتیم.Khansariha (8)

تاپیک بچه های استان گيلان - HOBARE - 2015-09-08 10:13 AM

سلام ب بچه خاي گيلان شما تو شهرتون كمان ساخت اروپا براي دلول بغل سراغ دارين؟اگر دارين ميشه لطف كنين شمارشو برام بزاريد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - mhrSB - 2015-09-11 05:25 PM

خوب دوستان هوای امروز صبح رشت هم مناسب بود(البته از نظر رطوبت برای بدن خودم میگم)اقا حسین بنده خدارا هم کشوندمش درب مغازه تا ببینمشونKhansariha (266)
تفنگ و بقیه وسایل هم همراهم بود،اما وقت زیاد نبود خخخخ انشاا... دفعات بعدی،بقیه دوستان را هم زیارت کنم.
تیراندازی های خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-09-12 09:37 PM

سلام دوستان گلKhansariha (8)
.
.
کسی از دوستان هست که برا مسابقه مهرماه ثبت نام نکرده باشه؟؟Khansariha (214)
.
من با اجازه دوستان و هم استانی های گل ثبت نام کردم .. ولی بدون دوستان لطفی نداره. منتظر لشکرکشی بچه های شمال هستیم ... هرچی هم که تو میدون تیر ورامین باشه بعنوان غنیمت جنگی حساب میشه(تفنگ بادی و سیبلها و دوربین و ....) Khansariha (219) دیگه خودتون میدونیدKhansariha (215)Khansariha (399)
.
پرچم پرچمKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-09-16 06:30 PM

دار و ندارم رو دادم به دوستم بزاره تو ایسام برای فروش!!
امروز هم گوشیمو فروختم!!خخخخخخخخخ
فعلا تلگرام نمیتونم بیام تا یه گوشی پیدا کنم حالا یک ماه دیگه دو ماه دیگه......

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - meraj-hunter - 2015-09-17 09:27 AM

چرا ؟؟؟؟؟؟