شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-08-30 11:37 AM

(2015-08-30 12:16 AM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صاحب جان داداش شوتینگ رست شما کال ول هست از ترکیه خودتان مسافری وارد کردید خخخخخخKhansariha (226)

نه داداش حسین مال آقا مهدی مون هست من از این پول ها ندارم ...خخخخخخخخ....
ولی خیلی جالب بود اصلا لقی نداشت ، چیز محکمی بود. البته من روی گونی شن تیر زدم ، به روش های سنتی بیشتر اعتقاد دارم!!!! اینجا داشتم دوربین رو تنظیم میکردم... طبلک هارو قفل میکردم صفر بهم میریخت !!!! چند بار تنظیم کردم تا فهمیدم قفلشون نکنم بهتره...

این تیکه رو برای یک نفر دیگه مینویسم !!!! :

(آقا نگاه کن بعد اون روز میگفتین به سنتر گیر نده آخه اینطوریه دیگه من دوساعت تنظیم میکنم بعد نمیشه طبلک رو قفل کرد آقاااااا پاسخگو باشید لطفا !!!! )حالا از غرض همینجا یه گیر دیگه هم بدم : آی ملت سنتر دویست تومنی گرفتم ، طبلکش رو قفل میکنیم تنظیمش خراب میشه
دودکش ساختمون روبروییمون داره میریزه انقدر روش دوربینم رو تنظیم کردم !!!! خخخخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-08-30 05:39 PM

سلام دوستان گلKhansariha (8)
منم با نظر حسین عزیز درمورد تهیه ی تجهیزات تخصصی مورد نیاز بنج رست و حتی فیلد تارگت موافقم Khansariha (219)... ولی فک کنم با کمی همفکری و همکاری دوستان ، اغلب تجهیزات رو خودمون میتونیم بسازیم ... درنهایت من هم تابع نظر جمع هستمKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
.
درمورد این عکس نظری نداره کسی؟ خخخ
.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-08-30 08:50 PM

درود به همه دوستان گل Khansariha (8)
منم از همه دوستان که اومدن تشکر میکنم خیلی خوشحالم که این تاپیک یه تکون اساسی خورده با این گردهمایی ها Khansariha (8)
از آقا مهدی هم تشکر ویژه دارم آقا عجب برنجییییییییییی دم کردی خخخخخخخخ Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8) حتما رداشت کردینامساله رو خبر بده Khansariha (219)

(2015-08-30 05:39 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ان چیه آخه شماها عجب عکس سوژه ای میگیرین شبیه جبهه جنگه یکی پشت تیربار یکی تیر خورده یکی تازه میخواد اسلحه برداره Khansariha (290)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-08-30 11:30 PM

(2015-08-30 05:39 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گلKhansariha (8)
منم با نظر حسین عزیز درمورد تهیه ی تجهیزات تخصصی مورد نیاز بنج رست و حتی فیلد تارگت موافقم Khansariha (219)... ولی فک کنم با کمی همفکری و همکاری دوستان ، اغلب تجهیزات رو خودمون میتونیم بسازیم ... درنهایت من هم تابع نظر جمع هستمKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
.
.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخخخخ آقا دامون درحال هوازنی !!!!! وای مردم Khansariha (94)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-08-31 02:51 PM

(2015-08-30 08:50 PM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود به همه دوستان گل Khansariha (8)
منم از همه دوستان که اومدن تشکر میکنم خیلی خوشحالم که این تاپیک یه تکون اساسی خورده با این گردهمایی ها Khansariha (8)
از آقا مهدی هم تشکر ویژه دارم آقا عجب برنجییییییییییی دم کردی خخخخخخخخ Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8) حتما رداشت کردینامساله رو خبر بده Khansariha (219)

ان چیه آخه شماها عجب عکس سوژه ای میگیرین شبیه جبهه جنگه یکی پشت تیربار یکی تیر خورده یکی تازه میخواد اسلحه برداره Khansariha (290)

Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (368)Khansariha (368)
عجب عکسی شده این
آقا من داشتم صفر میکردم یهو کمرم خشک شد برگشتم دیدم جااان چی میبینی یکی از موکتهی لول شده ای که برا رست آورده بودم دقیقا پشت سره همونجوری تفنگ به دست دراز کشیدم
این دوستان ناباب هم سریع دست به دوربین شدن و ثبتش کردن
ولی تفصیر میلاد خیلی باحال بود

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - ziaeianho - 2015-09-01 08:21 AM

[تصویر: IMG-20150828-WA0007.jpg]
شوتینگ رست ( کال ول ) ساخت شرکت سایپا Khansariha (6)
این عکس توسط یکی از پهباد های چینی گرفته شده جهت کپی کردن که با مبلغ مناسب تری در اختیار علاقه مندان قرار بگیره Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-09-01 10:16 AM

آقااااا آقااااااااا
عجب کاری کردیم ما ....خخخخخ
دکتر این دوپایه رو اگر هفته پیش به من داده بودین یه عکس سنگین و با کلاس میگرفتم این بلا سرم نمیومد اصلا یکی از دلایلی که آدم باید دوپایه بخره همین داستان هست!!!
حالا این پراید خودش که بدرد نمیخوره حداقل قشر تیرانداز یه استفاده ای از لوازم جانبیش داشته باشن
یا مثلا این داستان هم هست:

[تصویر: 812015111326.jpg]

سایپا که داشته ماشین رو میساخته اون سوراخ لیوانش رو اندازه قوطی جی‌ اسبی ۲۵۰ تایی درآورده. چه اشکالی داره؟ خیلی هم عالی
حالا اینکه عکس برای کی بود رو دیگه نمیگم نمیخوام چند نفر دیگه رو هم با خودم بکشم داخل این ماجرا ها !!!!!!

راستی خودم هم میخوام یدونه از این رست وطنی ها بسازم ولی پراید ندارم. دوستان به یک عدد پراید در حد نیازمندیم....ماشین ما بی کلاسه از این چیزا همراهش نداره
فقط چهارتا آچار ستاره ای داره که میشه پیچ قنداق شادو هزار رو باهاش باز کردKhansariha (94)Khansariha (94)Khansariha (94)Khansariha (94)Khansariha (94)Khansariha (94)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - صادق قرنجیکی - 2015-09-01 10:27 AM

صاحب جان اگه یادت باشه اشاره کردم چه خوب این ایده رو یکی عملی کرده ! (ساخت شوتینگ رست با لوازم جانبی پراید )
یکی اضافه برای پروژه خودم تو پراید داشتم ! Khansariha (48) می گفتی تقدیم می کردم! ما که الان چشم به راه ساخت یک Rest سفارشی توسط یکی از دوستان هستیم تا midway و رست های Caldwell رو از میدان بندازیم بیرون Khansariha (219)
اون جا لیوانی اتفاقا مورد استفاده بنده هم هست در زمان حمل و نقل تجهیزات با ماشین Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-09-01 11:37 AM

وا میخواستین با جک پراید برای Raw رست بسازید؟! کلاس تفنگ پایین میاد من برای ای‌تی استفاده کردم الان چند روزه مورد محبت آقا حسین قرار گرفتیم !!!! خخخخخخخخخخخخخخخ
دیگه برای رپید حداقل جک بنز دیگه کلاس E یا بالاتر باید باشه یا جک bmw سری ۵ به بالا....
الان این عکس منو تصور کنید راپید روی اون جک گذاشته باشم ، خدایی خیلی بد میشه جواب سایت های خارجی رو چی بدیم بعد عکسمون رو میذارن توی GTA برامون تاپیک باز میکنن

من قصد ساخت یک رست حرفه ای داشتم کلا . منتهی امسال نمیتونم بسازم
اگر قرار باشه رست وطنی تمیز و حساب شده ساخته بشه ، وقت و حوصله میخواد همینطوری سنبلیزمی نمیشه ساخت... منم که امسال (امتحان بزرگ زندگی) دارم اگر الان شروع کنم هرکاری کنم باز یه جاهاییش سنبل میشه!!!!
جک پراید هم اگر بود ، فعلا خوب بود ،ولی حالا که نیست از دوپایه استفاده میکنم تا یه رست بسازم . دوپایه هم خوبه Ted از دوپایه استفاده میکنه. روی ماتادور دوپایه بسته
وای الان آقا بهروز میاد میگه تو باز گیر دادی به تد !!!!

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - صادق قرنجیکی - 2015-09-01 12:21 PM

خوب Ted دیگه کیه!!! مگه تد سرمشق و الگو هست برای تیراندازی! ند یک هانتر هست و خودش در مسابقات اکستریم بنچ رست آریزونا هم به این موضوع کاملا معترف هستش!
ان شا ا... این نمونه وطنی ساخته شد یک ریویو ازش همراه با مقایسه ای با کالدول معمولی قرار میدم/.
Khansariha (8)