شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - صادق قرنجیکی - 2015-08-29 12:31 AM

با سلام دوباره خدمت دوستان گیلانی ،
قبل از هر چیز از میزبانی مهدی عزیز و دیگر دوستان تشکر ویژه ای دارم و دیدار دو ساعته دیروز یکی از بهترین لحظات سفرم به خطه گیلان بود و امیدوارم دوستان قدر منطقه و محل زندگی خود را بدونند ، این حرفم رو محمد عزیز (smart) بهتر درک می کنند چون هر از چند هفته ای میان منطقه و بیشتر وقتشون رو در عسلویه و منطقه جنوب زندگی می کنند و قدر سرسبزی و بارون رو بهتر می دونند.
اما جمع دیروز و جدیت و علاقه دوستان به تیراندازی بنچ رست قابل ستایش هست و بدون تعارف می گم ، جمع های اینچنینی کمتر در استان های دیگه اتفاق میفته با توجه به نبود شرایط نامناسب. نتایج مسابقه دوستانه شما برام قابل ستایش هست و البته متعجب کننده چون با توجه به آشنایی جدید شما امتیازات حاصله در تارگت دوستان بسیار خوب بود.جای کار بیشتر و توجه به نکات تکنیکی این رشته برای همه دوستان علاقمند لازم هست که در کنار جدیت و تمرین و تکرار باعث پیشرفت بیشتر می شود. امیدوارم حداقل چند نفر از دوستان این جمع را در مسابقه آینده تهران در مهرماه امسال ملاقات کنم و این حضور سبز دوستان در مسابقات آینده بیشتر و بیشتر شود. مطمئنا قرار گرفتن در شرایط یک مسابقه جدی و رقابت با تیراندازان دیگر باعث روشن شدن برخی کمبودهای تکنیکی خواهد شد و این موضوع برای یک تیرانداز ماهر و مبتدی یکسان هست.
چند پیشنهاد اگر جسارت به برنامه ریزی دوستان نباشه دارم :

- حسین جان بهتره میز مورد استفاده در پایه ها بین 5 تا 10 سانتیمتر کوتاه تر شود و از صندلی ثابت و یا حداقل مناسب تری در زمان انجام تمرین و رقابت های دوستانه استفاده شود. البته امیدوارم این تجهیزات برای برنامه های آتی بیشتر و بیشتر شود.

- چون از برنامه و گردهمایی های دوستان مطلع نیستم پیشنهاد می کنم برنامه مسابقات و تمرین بنچ رست رو به صورت منظم تری دنبال کنید و خود دوستان که بیشتر علاقمند هستند در محل زندگی خود نیز تا حد توان نسبت به تمرین هفتگی اقدام کنند.

- دیگه سلامتی دوستان Khansariha (48)

در کل از همه دوستان ، سید امیر ، محمد ، دامون ، صاحب ، میلاد ، علی ، آقا بهروز و دوستان جدید دیگر که باهاشون آشنا شدم تشکر دوباره داشته و آرزوی موفقیت و لذت تیراندازی برای همه دارم. Khansariha (8)
[تصویر: Gilan-Benchrest4.jpg]
[تصویر: Gilan-Benchrest5.jpg]
[تصویر: Gilan-Benchrest3.jpg]

طرح پایه هدف دوستان بسیار عالی بود بخصوص سایبان برای محافظت کارت هدف ها از باران :
[img]با سلام دوباره خدمت دوستان گیلانی ،
قبل از هر چیز از میزبانی مهدی عزیز و دیگر دوستان تشکر ویژه ای دارم و دیدار دو ساعته دیروز یکی از بهترین لحظات سفرم به خطه گیلان بود و امیدوارم دوستان قدر منطقه و محل زندگی خود را بدونند ، این حرفم رو محمد عزیز (smart) بهتر درک می کنند چون هر از چند هفته ای میان منطقه و بیشتر وقتشون رو در عسلویه و منطقه جنوب زندگی می کنند و قدر سرسبزی و بارون رو بهتر می دونند.
اما جمع دیروز و جدیت و علاقه دوستان به تیراندازی بنچ رست قابل ستایش هست و بدون تعارف می گم ، جمع های اینچنینی کمتر در استان های دیگه اتفاق میفته با توجه به نبود شرایط نامناسب. نتایج مسابقه دوستانه شما برام قابل ستایش هست و البته متعجب کننده چون با توجه به آشنایی جدید شما امتیازات حاصله در تارگت دوستان بسیار خوب بود.جای کار بیشتر و توجه به نکات تکنیکی این رشته برای همه دوستان علاقمند لازم هست که در کنار جدیت و تمرین و تکرار باعث پیشرفت بیشتر می شود. امیدوارم حداقل چند نفر از دوستان این جمع را در مسابقه آینده تهران در مهرماه امسال ملاقات کنم و این حضور سبز دوستان در مسابقات آینده بیشتر و بیشتر شود. مطمئنا قرار گرفتن در شرایط یک مسابقه جدی و رقابت با تیراندازان دیگر باعث روشن شدن برخی کمبودهای تکنیکی خواهد شد و این موضوع برای یک تیرانداز ماهر و مبتدی یکسان هست.
چند پیشنهاد اگر جسارت به برنامه ریزی دوستان نباشه دارم :

- حسین جان بهتره میز مورد استفاده در پایه ها بین 5 تا 10 سانتیمتر کوتاه تر شود و از صندلی ثابت و یا حداقل مناسب تری در زمان انجام تمرین و رقابت های دوستانه استفاده شود. البته امیدوارم این تجهیزات برای برنامه های آتی بیشتر و بیشتر شود.

- چون از برنامه و گردهمایی های دوستان مطلع نیستم پیشنهاد می کنم برنامه مسابقات و تمرین بنچ رست رو به صورت منظم تری دنبال کنید و خود دوستان که بیشتر علاقمند هستند در محل زندگی خود نیز تا حد توان نسبت به تمرین هفتگی اقدام کنند.

- دیگه سلامتی دوستان Khansariha (48)

در کل از همه دوستان ، سید امیر ، محمد ، دامون ، صاحب ، میلاد ، علی ، آقا بهروز و دوستان جدید دیگر که باهاشون آشنا شدم تشکر دوباره داشته و آرزوی موفقیت و لذت تیراندازی برای همه دارم. Khansariha (8)

[تصویر: Gilan-Benchrest4.jpg]
[تصویر: Gilan-Benchrest5.jpg]
[تصویر: Gilan-Benchrest3.jpg]
طرح پایه هدف دوستان بسیار عالی بود بخصوص سایبان برای محافظت کارت اهداف از باران :

[تصویر: Gilan-Benchrest2.jpg]
[تصویر: Gilan-Benchrest6.jpg]
البته یک تجربه جدید داشتم و اون هم تیراندازی در باران ملایم روی کارت هدف بنچ رست بود که چالش جدیدی بود برای من :
[تصویر: Gilan-Benchrest7.jpg]
دکتر محمدی اولی کارت هدف رسمی خودش رو با امتیاز خوبی شروع کرد ، امیدوارم تمرین بیشتری داشته باشه و بتونه در مسابقه مهرماه شرکت کنند :
[تصویر: Gilan-Benchrest8.jpg]

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2015-08-29 03:11 AM

با سلام و اجازه از محضر اساتيد گرامي Khansariha (8)
صميمانه و خالصانه خدمت دوستان عرض كنم ، نتايج و تجارب اينگونه گردهم اييها بنوعي ثمره و قدر داني از تلاشهاي اوليه مديران سايت هستKhansariha (8)
انشالله گردهم ايي برگزار شده با همكاري گرم و صميمانه يكايك دوستان باعث دلگرمي و رشد ورزش مفرح و سالم تير اندازي در اينده خواهد بود كه توسيه پيامبرعزيزمان حضرت محمد (ص) نيز هست Khansariha (97)
با توجه به اينكه دوستان تاكنون در مسابقات رسمي شركت نداشته و براي اولين بار با سيبل استاندارد كار ميكردند و امكانات در سطع عادي و از pcp و دوربينهاي متداول بهره ميبرند ، ميتوان نتيجه را رضايتبخش و اميدوار كننده به جهت شركت در مسابقات اتي قلمداد كرد و به نوعي داشتن كاستي هايي مشهود بوده ولي با ديدن نيمه پر ليوان
ميتوان كفه ترازو را به سوي بهبود عملكرد اتي سوق داد
با وجود مهمان افتخاري ما اقا صادق كه در رتبه بندي داراي امتياز كارت بالا تري بودند و در شمارش امتيازات نقش داشتند Khansariha (68) به جهت ايجاد انگيزه در دوستان كارت ايشان بعنوان مهمان ويژه از مدار محاسبه خارج گرديدKhansariha (219) ( اعتراف ميكنم توطئه خودم بوده خخخ)

و بترتيب امتيازات كسب شده نفرات : 226 ، 220 ، 217 ، 214 ، 207 و ....
كه براي سطح امكانات و وضعيت جوي و اولين برگزاري بنظرم راضي كننده است و در پايان صرفا جهت عكس گرفتن هداياي نا قابلي تقديم دوستان شد خخخ Khansariha (315)
در اينجا جا داره از اقا مهدي بعنوان ميزبان كه زحمت زيادي متقبل شدندو اقا دامون و آقا حسين دكتر حنان ( كه امتياز خوبي هم كسب كردند ولي روي سكو نرفتند 220) و ساير دوستان.... كه با تشزف فرماييشون سر افرازمون كردند و پشت صحنه بودن سپاسگزاري و قدر داني كنم
خودمم بعنوان تماشاچي از آخر اول شدم و توسط آقا سيد امير از طرف كليه دوستان بهم جايزه دادند و پايان سرانجام خوش برنامه بسيار خاطره انگيز بود
لازم به ذكره در بدو امر مهمترين مسئله از ديگاه اينجانب رعايت اصول حرفه اي نگهداري از سلاح و حفظ خطوط تيراندازي جهت پايان خوش برنامه هست Khansariha (127) Khansariha (178)
تقسيم خطوط به دولاين: 1 جهت تيراندازي به سيبل 2 جهت تنظيم دوريبن و اقدامات اماده سازي
و اعلان اخطار عمومي قطع شليك زمان تعويض سيبل
[تصویر: benchrest_94_4_.jpg]
[تصویر: benchrest_94_2_.jpg]
[تصویر: benchrest_94_5_.jpg]
و در ادامه مراسم جوجه كباب Khansariha (15) كه اميدوارم به جزء لاينفك مسابقات تبديل بشه Khansariha (128) ( ميتونيم در اين زمينه با فدراسيون جهاني WRABF مكاتبه كنيم) Khansariha (56)
[تصویر: benchrest_94_8_.jpg]
[تصویر: benchrest_94_9_.jpg]

و در پايان هم سكوي نفرات و عكس يادگاري
[تصویر: benchrest_94_10_.jpg]
[تصویر: benchrest_94_11_.jpg]
اينم يه فريم كلي از خاطره اونروز كه جاي كليه دوستا خالي Khansariha (8)
موفق سربلند باشيد
[تصویر: benchrest_9406_18_lx.jpg]

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - meraj-hunter - 2015-08-29 11:10 AM

موفق و خوش باشید.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Marksman - 2015-08-29 05:17 PM

Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2015-08-29 05:25 PM

(2015-08-29 05:17 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)
دكتر مهدي افتخار داديدKhansariha (8)
همين شاخه گل شما براي بچه ها مايه سرافرازيستKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gamocfr - 2015-08-29 05:35 PM

(2015-08-29 03:11 AM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و اجازه از محضر اساتيد گرامي Khansariha (8)
صميمانه و خالصانه خدمت دوستان عرض كنم ، نتايج و تجارب اينگونه گردهم اييها بنوعي ثمره و قدر داني از تلاشهاي اوليه مديران سايت هستKhansariha (8)
انشالله گردهم ايي برگزار شده با همكاري گرم و صميمانه يكايك دوستان باعث دلگرمي و رشد ورزش مفرح و سالم تير اندازي در اينده خواهد بود كه توسيه پيامبرعزيزمان حضرت محمد (ص) نيز هست Khansariha (97)
با توجه به اينكه دوستان تاكنون در مسابقات رسمي شركت نداشته و براي اولين بار با سيبل استاندارد كار ميكردند و امكانات در سطع عادي و از pcp و دوربينهاي متداول بهره ميبرند ، ميتوان نتيجه را رضايتبخش و اميدوار كننده به جهت شركت در مسابقات اتي قلمداد كرد و به نوعي داشتن كاستي هايي مشهود بوده ولي با ديدن نيمه پر ليوان
ميتوان كفه ترازو را به سوي بهبود عملكرد اتي سوق داد
با وجود مهمان افتخاري ما اقا صادق كه در رتبه بندي داراي امتياز كارت بالا تري بودند و در شمارش امتيازات نقش داشتند Khansariha (68) به جهت ايجاد انگيزه در دوستان كارت ايشان بعنوان مهمان ويژه از مدار محاسبه خارج گرديدKhansariha (219) ( اعتراف ميكنم توطئه خودم بوده خخخ)

و بترتيب امتيازات كسب شده نفرات : 226 ، 220 ، 217 ، 214 ، 207 و ....
كه براي سطح امكانات و وضعيت جوي و اولين برگزاري بنظرم راضي كننده است و در پايان صرفا جهت عكس گرفتن هداياي نا قابلي تقديم دوستان شد خخخ Khansariha (315)
در اينجا جا داره از اقا مهدي بعنوان ميزبان كه زحمت زيادي متقبل شدندو اقا دامون و آقا حسين دكتر حنان ( كه امتياز خوبي هم كسب كردند ولي روي سكو نرفتند 220) و ساير دوستان.... كه با تشزف فرماييشون سر افرازمون كردند و پشت صحنه بودن سپاسگزاري و قدر داني كنم
خودمم بعنوان تماشاچي از آخر اول شدم و توسط آقا سيد امير از طرف كليه دوستان بهم جايزه دادند و پايان سرانجام خوش برنامه بسيار خاطره انگيز بود
لازم به ذكره در بدو امر مهمترين مسئله از ديگاه اينجانب رعايت اصول حرفه اي نگهداري از سلاح و حفظ خطوط تيراندازي جهت پايان خوش برنامه هست Khansariha (127) Khansariha (178)
تقسيم خطوط به دولاين: 1 جهت تيراندازي به سيبل 2 جهت تنظيم دوريبن و اقدامات اماده سازي
و اعلان اخطار عمومي قطع شليك زمان تعويض سيبل
[تصویر: benchrest_94_4_.jpg]
[تصویر: benchrest_94_2_.jpg]
[تصویر: benchrest_94_5_.jpg]
و در ادامه مراسم جوجه كباب Khansariha (15) كه اميدوارم به جزء لاينفك مسابقات تبديل بشه Khansariha (128) ( ميتونيم در اين زمينه با فدراسيون جهاني WRABF مكاتبه كنيم) Khansariha (56)
[تصویر: benchrest_94_8_.jpg]
[تصویر: benchrest_94_9_.jpg]

و در پايان هم سكوي نفرات و عكس يادگاري
[تصویر: benchrest_94_10_.jpg]
[تصویر: benchrest_94_11_.jpg]
اينم يه فريم كلي از خاطره اونروز كه جاي كليه دوستا خالي Khansariha (8)
موفق سربلند باشيد
[تصویر: benchrest_9406_18_lx.jpg]

سلام دوست عزیز
ای کاش روی عکس آخری که همه عزیزان سر پا عکس گرفتین از راست به چپ دوستان عزیز رو معرفی کنید تا ما اعضای تازه وارد هم با چهره دوستان عزیز آشنا بشیم.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - ziaeianho - 2015-08-29 11:45 PM

بلخره سید با اشتایر کار خودشو کرد Khansariha (8)این حقیر تذکر داده بودم از ورود ایشون جلوگیری کنید به خرجتون نرفت حالا خوب شد برید تمرین کنیدKhansariha (266)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-08-29 11:53 PM

خداروشکر سید راستکی اشتایر نداشتن وگرنه امتیازشون بالای ۲۷۰ میشد از ۲۵۰ :)))))
با اسلحه ای که برای خودشون نبود اول شدن Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - ziaeianho - 2015-08-30 12:16 AM

صاحب جان داداش شوتینگ رست شما کال ول هست از ترکیه خودتان مسافری وارد کردید خخخخخخKhansariha (226)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-08-30 11:11 AM

درود دوستان شرمنده دیر پیام میگزارم
سپاس از دوستان عزیز که مثل همیشه روز خوب و خوشی رو در کنارشون داشتم
سپاس ویژه از آقا مهدی عزیز و خانواده محترمشون (آقا یه چلوی توپی خونوادشون برای ما دم کردن که من در حد انفجار خوردم تو عکس دست جمعی شکمم گواه این موضوعه Khansariha (15)Khansariha (15)Khansariha (95)Khansariha (95)) )
جای دوست عزیزمون آقا حسین حقجو هم خالی بود که بانیه این برنامه بودند و خودشون متاسفانه بدلیل مشغله کاری نتونستن حضور پیدا کنند
از حضور آقا صادق مهمان ویژمون تشکر میکنم ایشون کمک و راهنمایی های سازنده ی خودشون رو بدون هیچ چشمداشتی در اختیار دوستان قرار دادند
آقا بهروز عزیز زحمت آپلود عکسها و گزارش رو به عهده داشتند و در روز گردهمایی مدیریت برنامه و مسئولیت رعایت نکات ایمنی به ظور نامحسوس بر عهده ایشون بود البته ایشون یه کمک فنی در مورد یک قطعه معیوب در اتومبیل هم بمن کردند که بسیار از ایشون سپاسگزارم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
خسته نباشید آقا بهروز عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)
دیگر دوستان هم خیلی خیلی قدم رنجه کردند و اومدن و ما رو سر افراز کردن امیدوارم دوره های بعدی بهتر و پربارتر برگزار بشه
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)