شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-08-25 12:06 AM

پنج شنبه سردترین روز هفته. باد ۱۵ کیلومتر بر ساعت. بارونی تا اواخر ظهر از ساعت ۳ بعدازظهر به بعد تقریبا بهتر میشه
این چیزیه که متاسفانه هواشناسی میگه
البته همین روزا رو هم اعلام بارندگی کرد که خبری نشد!!! پس زیاد جدی نگیرید!!!!!

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-08-25 01:54 AM

(2015-08-24 10:15 PM)صادق قرنجیکی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سید جان , اقا بهروز شرمنده نکنید. فقط می خواستم زمانبندی برگشت رو برنامه ریزی کنم. ان شا ا... منم هستم هر نفر یک کارت هدف. 11 کارت هدف که روی کاعذ سنگین چاپ شده برای تمرین خودم رو دارم میارم. میز و تفنگ هم تو ماشین جاسازی شد. ادوات لازم رو هم گذاشتم کنار. فقط امیدوارم هوا برا اخر هفته یاری کنه چون پیش بینی هوای خوبی نداریم.
Khansariha (8)

سلام اقا صدق عزیز
حتی هوا هم بارونی باشه بازم مکان برای برگزاری دور همی و تیر اندازی وجود داره فقط میمونه سایه بان سیبل که اونم یه فکری براش میکنیمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-08-27 01:01 AM

عجب بارونی
برم بخوابم فردا ساعت ۷ حرکت میکنیم به امید خدا تا ۸/۵ به باغ آقا مهدی میرسیم.
جای بقیه دوستان هم پیشاپیش خالی !!!
شب خوشKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-08-27 10:03 PM

میبینم که همه دوستان از صبح خسته شدن و حال نشستن پشت کامپیوتر رو ندارن خخخخخخخ
همگی خسته نباشید روز بسیار عالی بود ممنون Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-08-27 11:00 PM

از خستگی نا ندارم برم آپلود سنتر خخخخ
از همه دوستان گل بخصوص آقا مهدی عزیز بابت میزبانی عالی و زحمات جبران ناپذیرشون قلبآ تشکر میکنمKhansariha (8)
راستی هزینه مرغها رو کی پرداخت کرده؟
عکسها رو فردا ارسال میکنم...
واقعآ از این ملاقات لذت بردم:khansariha
(357):
از آقا صادق هم ممنون بابت حضور دلگرم.کننده شون Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - ziaeianho - 2015-08-28 10:15 AM

سید جان داداش حالا کی اول شد Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - صادق قرنجیکی - 2015-08-28 10:37 AM

از همه دوستان گیلانی بایت میزبانی و مهمان نوازی دیروز ممنون و سپاسگزارم Khansariha (8)
ان شا ا... تونستم چند تا عکس که تهیه شد با نظر خودم در مورد رقابت های این دوستان در این تاپیک قرار می دهم. حسین جان امتیازات با توجه به شروع تازه دوستان در این رشته و نیز آب و هوای دیروز خوب بود! و باعث خوشحالی بنده بود و امیدوارم این دوستان را در مسابقه آینده ببینیم و شاهد رقابت جدی و سخت آنها به قصد کسب امتیاز بالاتر باشیم. Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - ziaeianho - 2015-08-28 01:46 PM

صادق جان داد شعی کن یه سری هم اهواز بزنی از خدا درخواست میکنیم شرجی نباشه خخخخخKhansariha (8)یه حالی هم ما بکنیم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2015-08-28 03:31 PM

سلام دوستان عزیزم... Khansariha (8)
دیروز واقعا خاطره ی خوبی میشه برای من.. علی الخصوص که اولین باری بود دوستان عزیز گیلانی رو زیارت میکردم... Khansariha (219)
واقعا لذت بردم از بودن در کنار دوستان و عذرخواهی میکنم که نتونستیم در زمان مقرر برسیم خدمت دوستان... (من و صادق عزیز)
از صادق عزیز هم که حضورشون دلگرمی بزرگی بود برای ما صمیمانه تشکر میکنیم... (Khansariha (8))

به امید روزهای بهتر برای در کنار هم بودن و تمرین تیراندازی و به اشتراک گذاری تجربیات...
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-08-28 07:12 PM

سلام دوستان گلKhansariha (8)
.
اول از همه، از همه ی دوستان هم استانی که با حضور سبزشون به این جمع صمیمی صفا دادن ، تشکر میکنم و امیدوارم این ملاقات شروعی برای جمع های صمیمی تر و بزرگتر در آینده تو استان سبزمون باشهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
.
تشکر ویژه از آقا بهروز عزیز و آقای صابری نژاد گل که باوجود مشغله های زندگی روزمره و ..... به همه ی ما افتخار دادن و با حضورشون باعث دلگرمی ما جوون ترها شدن صمیمانه تشکر میکنمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
.
و آقا دکترحنان و صادق عزیز که سختی راه رو بخاطر دیدار دوستان گیلانی ، بجان خریدن ... و از استان گلستان به گیلان تشریف آوردن وباعث ایجاد انگیزه در شرکت کنندگان هم استانیمون شدنKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
.
.
مکان مسابقه... باغ زیبای آقامهدی که حقیقتآ مارو شرمنده کردن ، و واقعآ زحمات زیادی از قبل از برگزاری ، بابت آماده کردن سیبلها و هماهنگی ها قبلی و ...... تا بعد از برگزاری متحمل شدن که قلبآ ازش ممنونمKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.

سعی میکنم امشب بیشتر عکسها رو آپ کنم...