شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - ziaeianho - 2015-08-23 09:33 PM

(2015-08-23 09:17 PM)Farhadtanzan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ميخواستم بدونم ازکجا میتونم فنروایرخ 30گیربیارم وقیمتش چنده باتشکر

Sent from my C2005 using Tapatalk

یک پیام خصوصی به کاربر sahabبده احتمالا کارتون رو را بندازه Khansariha (8)
در همین تاپیک

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Farhadtanzan - 2015-08-23 10:16 PM

(2015-08-23 09:33 PM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-23 09:17 PM)Farhadtanzan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ميخواستم بدونم ازکجا میتونم فنروایرخ 30گیربیارم وقیمتش چنده باتشکر

یک پیام خصوصی به کاربر sahabبده احتمالا کارتون رو را بندازه Khansariha (8)
در همین تاپیک

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-08-24 12:01 AM

مگر اینکه اینجوری تاپیک گیلان آپ بشه خخخخخخخ
من که خجالت کشیدم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-08-24 12:13 AM

(2015-08-23 05:45 PM)صادق قرنجیکی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام ,
برای اخر هفته چند نفر اعلام امادگی کردند. من یکسری تارگت چاپ شده بیارم که از کاغذ 300 گرمی هست. اگه دوستانی که برای مسابقه اعلام امادگی کردند لیست بشند و تجهیزات هم مشخص بشه خیلی خوبه.

ممنون

سلام آقا صادق 12 ، 13 نفری هستیم ولی تعداد تفنگها کمتره میز هم فک کنم یکی باشه که متعلق به حسین هست من از تجهیزات تا همینقد اطلاع دارم
منتظر شما هستیم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-08-24 12:24 AM

سلام آقا صادق
ظهرش هم نهار دور هم هستیم. روز به یادموندی میشه در جمع دوستان

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-08-24 11:25 AM

دوستان عزيز كرنو تحويل اقا دامون شد
براي پنج شنبه لحظه شماري ميكنم
خودم مسئول تداركات هستم
با وجود اساتيد روز خوبي ميشه
ساعت 8 صبح شما رو اونجا خواهم ديد
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - صادق قرنجیکی - 2015-08-24 01:11 PM

حسین جان ممنون ,
محمد عزیز از ارسال اطلاعات راه ها ممنون و سپاسگزارم. منم برنامه ریختم میز خودم رو بیارم تا هر دور با دو نفر اجرا بشه فقط پایه هدف دوم تون رو یه جوری رو براه کنید.
تارگت هم که میارم اما تعداد دوستانی که مایل به رقابت دوستانه هستند چند نفر هست؟
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-08-24 03:10 PM

سلام. به دوستان و آقا صادق عزیزKhansariha (8)
بنا بر اخبار واصله، همه ی دوستان تو مسابقه شرکت میکنن... حتی عزیزانی که تفنگ ندارن( مثل من و حسین و آقا بهروز...) روی 10 نفر شرکت کننده حساب کنید...
اما تعداد عزیزانی که سر سفره حاضر میشن، قطعآچندبرابر نفرات مسابقه ست. شک ندارمKhansariha (13)Khansariha (13)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2015-08-24 03:24 PM

(2015-08-24 01:11 PM)صادق قرنجیکی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حسین جان ممنون ,
محمد عزیز از ارسال اطلاعات راه ها ممنون و سپاسگزارم. منم برنامه ریختم میز خودم رو بیارم تا هر دور با دو نفر اجرا بشه فقط پایه هدف دوم تون رو یه جوری رو براه کنید.
تارگت هم که میارم اما تعداد دوستانی که مایل به رقابت دوستانه هستند چند نفر هست؟
Khansariha (8)
صادق جان شما قدم رنجه بفرمایید ، تشریف بیارید ما یه جوری از شرمندگی درمیایمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - صادق قرنجیکی - 2015-08-24 10:15 PM

سید جان , اقا بهروز شرمنده نکنید. فقط می خواستم زمانبندی برگشت رو برنامه ریزی کنم. ان شا ا... منم هستم هر نفر یک کارت هدف. 11 کارت هدف که روی کاعذ سنگین چاپ شده برای تمرین خودم رو دارم میارم. میز و تفنگ هم تو ماشین جاسازی شد. ادوات لازم رو هم گذاشتم کنار. فقط امیدوارم هوا برا اخر هفته یاری کنه چون پیش بینی هوای خوبی نداریم.
Khansariha (8)