شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-08-17 05:07 PM

به سلامتی صادق جان کدوم شهر مستقر میشی؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - صادق قرنجیکی - 2015-08-17 05:11 PM

والا نیت املش رو کردیم ولی قراره تا ته گیلان آستارا هم بریم خخخخخ Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-08-17 08:56 PM

(2015-08-17 05:11 PM)صادق قرنجیکی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا نیت املش رو کردیم ولی قراره تا ته گیلان آستارا هم بریم خخخخخ Khansariha (48)

بههههههKhansariha (219)Khansariha (219)
داش صادق ذاره ما رو سر افراز میکنه
صادق جان یه کلبه درویشی داریم بتونیم از شما و خونوادتون پذیراایی کنیم اومدی یه ندی بده Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-08-18 08:59 AM

حسین جان دیگه تو هم سر نمیزنی تاپیک این پرچم خاکی شد
دیگه کوییز نداریم حسین جان؟Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-08-18 09:17 AM

اره اينجا رو كرديم غريبستان
اقا صادق بسيار خوشحال كردي مارو برادر
كلبه درويشي ما جايگاه قدوم شما
دوستان عزيز تر از جان بنده با مشورت با 2 3 تا از بزرگترهاي گروه تصميم گرفتم يه دورهمي ديگه رو هم داشته باشيم

جمعه اين هفته يا جمعه هفته ديگه 2 نفر برتر براي مسابقات تهران اعزام ميشن هزينه پبت نامشون رو بنده ميدم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-08-18 09:36 AM

بنده به روز غیر جمعه رای میدهم Khansariha (256)
بزاریم پنج شنبه عصر این هفته نه هفته دیگه
پ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-08-18 10:31 AM

حسین جان کارت خیلی با ارزشه من که خیلی خوشحال شدم استان ما حداقل دوتا نماینده دارهKhansariha (8)
هردو تو کلاس پی سی پی هستن؟
اگه هفته دوم جمعه باشه برام بهتره چون چهارشنبه میام پنج شنبه تمرین میکنم تا جمعه آماده باشم.اگه دوستان براشون سخته من حرفی ندارم فشرده تر کار میکنم به پنج شنبه برسم تازه ساچمه هم باید بخرم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - صادق قرنجیکی - 2015-08-18 11:38 AM

ممنون از دوستان ، شرمنده می کنید ! والا دعوت دکتر حنان هستیم ، البته سعی می کنم با دوستان دیگر نیز دیداری داشته باشیم.
حسین جان ، برگزاری برنامه و انتخاب دوستان برتر برای حضور در مسابقه تهران ، ایده بسیار خوبی است. داور میخوایین بیام Khansariha (48)
اگه دورهمی و مسابقه برای پنجشنبه برنامه ریزی بشه ، منم می تونم یه تغییری در برنامه سفر بدم و اونروز رو اهل و عیال رو یه جوری جیم فنگ بشیم Khansariha (226)، محمد شما هم اگه بتونید با پرواز رشت بیایین و پنج شنبه باشید خوبه!
البته من مهمان هستم و اولویت با وقت و برنامه ریزی خود دوستان گیلانی هستش.

آرزوی موفقیت برای همه Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-08-18 12:07 PM

آقا صادق قدم شما بالای سر شما هروقت تشریف بیارید افتخار دادیدKhansariha (8)
فقط باید قول بدید به عنوان تیرانداز شرکت نکنید خخخخخخخ من که میدونم اگه موبایل همراهتون نباشه ولی تفنگ همراهتون هست.Khansariha (226)خخخخخخ
اگه زور ما به آقا دامون و صادق خان برسه (که نمیرسهKhansariha (172)) دلمون اجازه جسارت نمیده. خیلی هم خوشحال میشم تشریف بیارید. با اجازه دوستان منم با پنجشنبه بودن دور همی موافقمKhansariha (8)
صادق خان کلبه درویشی هم هست قابلدار نیستKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2015-08-18 12:59 PM

همت و تلاش حسین آقا و دوستان در جهت ارتقاء جایگاه استان باعث دلگرمیست Khansariha (8)
و دیدار اقاصادق هم اونرو دوچندان میکنهKhansariha (8)