شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2015-08-14 12:04 PM

(2015-08-14 11:53 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیرجان عالی بود
فقط یک سوال:
اون مدار شهابسنگی یک دنباله دار بوجود آورده یا تعداد بیشتری؟ یک دنباله دار نمیتونه اونقدر بزرگ باشه تا دور خورشید مدار شهابسنگی درست کنه درسته؟اگه تعداد زیادی دنباله دار مدار شهابسنگی بوجود آوردن بازم سوال هست که یعنی همشون توی یک مدار دور خورشید میچرخند؟
کدومش درسته؟

فقط یک دنباله دار توی اون محور میچرخه الان کد یا اسمشو نمی دونم. بله میتونه اونقدر اثرات از خودش به جای بگذاره و این یعنی مدام داره از جرمش کاسته میشه و این یعنی یه روزی تموم میشه. ممکنه تا اون روز یبار دقیقا طوری زمین و اون دنباله دار بیان که به همدیگه بخورن و یه فاجعه رخ بده.Khansariha (290)
(2015-08-14 11:48 AM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلااااااااممم برو بچKhansariha (219)Khansariha (219)
دست مريزاد امیر عزیز.... واقعآ رفتم تو فضای شبگردی و آتیش شبانه و جنگل و...Khansariha (219)
اسم دوربین و تلسکوپ احتمالی رو هم بیزحمت برفست.. Khansariha (8)Khansariha (8)

سید جان الان از بچها میپرسم میگم.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-08-14 02:12 PM

(2015-08-14 11:57 AM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)به به اقا سید گل Khansariha (8)احوالت برادر خوبی برادر کم پیدایی غیبت غیر موجه داریدها

ارادت حسین جان...Khansariha (8)
.
این چند وقته اینقدر پشت سیستم و گوشی بودم، که کفر "ایالات "دراومدو و مارو ممنوع الگوشی و تیرانداری کرده Khansariha (290) نزدیک بود منو تحویل "کمپ" بده... Khansariha (271)
.
ما مخلصیمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - ziaeianho - 2015-08-14 03:21 PM

(2015-08-14 02:12 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-14 11:57 AM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)به به اقا سید گل Khansariha (8)احوالت برادر خوبی برادر کم پیدایی غیبت غیر موجه داریدها

ارادت حسین جان...Khansariha (8)
.
این چند وقته اینقدر پشت سیستم و گوشی بودم، که کفر "ایالات "دراومدو و مارو ممنوع الگوشی و تیرانداری کرده Khansariha (290) نزدیک بود منو تحویل "کمپ" بده... Khansariha (271)
.
ما مخلصیمKhansariha (8)

خخخخخ قربانت سید جان Khansariha (8)
من هم به این مشکل خوردم کلی التماسو پاچه خواری کردم تا اشتی کرده Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)خخخخخ در خدمتیم سید جان به خدا میسپارمت موفق باشیKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2015-08-14 05:20 PM

آقا این وروجکا رفتن رودخونه اینا را گرفتن آوردن. میگن خرچنگ ها هم خوب دلی از عذا در می آوردن.Khansariha (219)
آوردن پیش من الان چیکارشون کنم؟
این ماهی های شبیه لجن خوار آکواریوم اسمش چی هست؟ میشه بندازمش تو آکواریوم؟ خیلی شبیه به نوعی ماهی آکواریومی به اسم آذرخش یا اژدر ماهی هست فقط رنگشون فرق میکنه تازه نوع تیره رنگ آذرخش را هم داریم که خیلی شبیه تر هست.

[تصویر: 80547912839173424659.jpg]

[تصویر: 92573571059022052233.jpg]

[تصویر: 4.jpg]

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-08-15 01:47 AM

داش امیر این موجودات مجهول الهویه و اغتشاش گر و قلاب خراب کن رو بریز دور. اینا رو ما میگیریم (یعنی اونا مارو میگیرن) میاریم بالا اول قلاب که تا ته قورت داده رو خارج میکنیم بعد یا با تفنگ میزنیمشون یا با پا له میکنیم یا با تمام قدرت به سمت مخالف آب و به سمت خشکی پرت میکنیم.
به اینا میگن گربه ماهی ، محلی ها میگن سیبیلی یا همچین چیز هایی . من میگم ດສພ້ำขมแ . اینا رو مستقیم بریز توی سطل آشغال حیف آکواریوم نجس میشه.
حالا باز بقیه نظر بدن بهتره چون من زیاد ماهیگیری نمیرم ، همون چند باری هم که رفتم این عزیزان گند زدن بهش :|

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2015-08-15 09:23 AM

خخخخخ ما بهش میگیم ناقا. آره میدونم قلاب میگیره منم تجربشو داشتم البته چندسال پیش.
این ماهیای دریای خزر اصلا فسیل زنده هستن. کلا گیاهان و جانوران دریایی شمال ایران از نظر زمین شناسی قدمت زیادی دارن یجورایی هم عجیب و غریبن.Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-08-15 09:24 AM

(2015-08-14 05:20 PM)BARZOV نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا این وروجکا رفتن رودخونه اینا را گرفتن آوردن. میگن خرچنگ ها هم خوب دلی از عذا در می آوردن.Khansariha (219)
آوردن پیش من الان چیکارشون کنم؟
این ماهی های شبیه لجن خوار آکواریوم اسمش چی هست؟ میشه بندازمش تو آکواریوم؟ خیلی شبیه به نوعی ماهی آکواریومی به اسم آذرخش یا اژدر ماهی هست فقط رنگشون فرق میکنه تازه نوع تیره رنگ آذرخش را هم داریم که خیلی شبیه تر هست.

[تصویر: 80547912839173424659.jpg]

[تصویر: 92573571059022052233.jpg]

[تصویر: 4.jpg]

اهم اهم ما اومدیم
امیر جان من تو تاپیک عکاسی دوستان نوشتم اسم این ماهی رو
اسم این ماهی گاوماهی شنی هست و اصلا ربطی به لجنخوار نداره و جزو گربه ماهی ها حساب نمیشه
[تصویر: image011.jpg]
اون عکس آخری هم که گزاشتی پلی پتروس هست و از ماهی های باقی مونده از دوران ماقبل تاریخه
از معدود ماهی دارای مچ هست منظورم مچ دست هست یعنی میتونن باله هاشون رو مثل کف دست خم کنن و به اجسام گیر بدن یا روی دستاشون راه برن
تا 5-6 ساعت هم تو خشکی زنده میمونن و در محل زندگیشون که اکثرا تو آفریقاست در فصل خشک سالی میتونن از توی گل و لای از حوضچه ای به حوضچه دیگه برن دارای حس بویایی خیلی قوی هستن به راحتی دست آموز میشن و دارای دو خرطوم بیرون زده کوتاه هستن که حس بویایی شون رو چند برابر میکنه
3تا از این ها رو داشتم البته در سه رنگ مختلف

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2015-08-15 09:40 AM

آقا دامون خیلی ممنون بابت توضیحات.Khansariha (8)
اینم از تلسکوپ ما.
sky watcher dobsony 12

[تصویر: 96725693862937265640.jpg]

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-08-15 11:21 AM

چه تلسکوپی امیر جان هزینه اش چقدر شده؟ ساخت کجاست و مارکش چیه؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-08-15 02:23 PM

در ضمن امیر جان ننداز تو آکواریوم هیچوق چیزی رو مستقیم از طبیعت ننداز تو آکواریوم اصلی اولش بخاطر انگلهایی که انتقال میدن به ماهیهات دومش هم بخار این که این ماهی جزو ماهی هایی هست که از ماهی های کوچکتر تغذیه میکنه و اگر سایزش به اندازه اصلیش برسه به ماهی های هم سایز خودش هم حمله میکنه 3 ردیف دندان داخل دهانش داره که به راحتی هر بافتی رو تیکه میکنه