شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-08-13 12:00 PM

آقاااااا تاپیک در وضعیت بحرانی قرار گرفته... داشتیم از صفحه اصلی خارج میشدیم آوردمش بالاKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2015-08-13 02:56 PM

آقا حسین شما هم لطفا از این نرم افزاری که آقا بهروز لینکشو دادن استفاده کنین و تلگرام را روی لپتاپ نصب کنین و دیگه اینکه جاتون شدیدا خالیه.Khansariha (219)
دوستان دیگه هم همینطور.Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-08-13 03:03 PM

اقا بهروز سالارن

من اين نرم افزار رو گرفتم و نصب كردم مسله اينجاست كه شما بايد يه اكنت از تلگرام تو مبايلتون داشته باشيد تا بعد از دادن شماره ان اكنت يه اس ام اس ميفرسته حاوي يه كد و بعد بايد اون كد رو تا كمتر از 2 دقيقه وارد كنيد تا بتونيد به تلگرام دسترسي داشته باشيد
پس نتيجه ميگيريم كه من بايد يه گوشي بخرم كه در حال حاضر كارها مهمتري دارم
در ضمن اگه دقت كرده باشيد محيط تلگرام باعث شده تاپيك گيلان كمرنگ تر بشه و تو قسمت بازديد يه پله سقوط كرديمKhansariha (256)
مگر اينكه يكي از دوستان كه گوشيش 2 سيم كارته است برايم كاري بكند من يه سيم كارت بخرم نصبكنم رو گوشيشون خخخخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-08-13 08:54 PM

سوت كورهKhansariha (86)

لعنت ا... علي پديده تلگرام

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2015-08-13 09:49 PM

چرا سوت و کور حسین برار
شما بیا بچرخ یه سوژه بده ، یه سوال بپرس ، یه طرحی بده ، تا بخوای کاربر زنده دل پیدا میشهKhansariha (219)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-08-13 09:51 PM

دوستانی که جاموندن یا هم استانی هایی که تازه به انجمن پیوستن
شمارتون رو برای من بفرستید Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2015-08-14 10:38 AM

سلام.Khansariha (8)
دوستان امروز صبح از کوه برگشتیم. دیشب واقعا خوش گذشت کلی با دوستان همراه صحبت کردیم و از موسیقی سنتی و فضای آرامش بخش تاریک کوه زیر نور ستاره ها استفاده کردیم. حتی ماه هم توی آسمان نبود و ضمنا دیشب باران شهاب بود و خودم 32 تا شهاب دیدم تازه همش هم هواسم به آسمان نبود و 2 ساعتی هم چرت زدم. سه تا از شهاب ها که دیدیم واقعا زیبا بودن, نور خیلی زیادی داشتن و مسیر طولانی را طی کردن طوری که یه لحظه دوستان فکر کردن رعد و برقه.
یک شب از کل شب های سال بیشترین میزان بارش شهاب را داره و اون شب 23 مرداد هست. حالا چطور میشه این اتفاق سالی یک بار میافته؟

علاوه بر سیاره ها و سیارک ها اجرام دیگری هم به دور خورشید در محور های دیگری میچرخند. دنباله دار ها یا به اصطلاح عموم ستاره های دنباله دار از اجرام دیگه ای هستن که دور خورشید می چرخند.
یک دنباله دار پشت سر خودش اثراتی از خودش به جای میگذاره مثل خرده های سنگ. این اثرات در همون محور چرخش دنباله دار هستن و زمین سالی یک بار محور چرخش اون دنباله دار را قطع میکنه و در نتیجه در معرض اون خرده سنگ های پر سرعت قرار می گیره. این خرده های سنگ وقتی با جو زمین برخورد می کنند به دلیل سرعت خیلی زیادشون در اثر اصطکاک با مولکول های هوای جو می سوزند و اون پدیده ی نورانی که ما در آسمان می بینیم یعنی شهاب حاصل سوختن همون قطعه های سنگ هست که اکثرا اندازشون برابر با یک نخود یا کمی بزرگتر هست. هر چقدر اندازش بزرگتر باشه نور بیشتری میده و مسیر طولانی تری طی میکنه.
گاهی یه شهاب بزرگ وقتی وارد جو میشه کاملا نمی سوزه و خرده هایی از اون به سطح زمین می افتند که ما بهشون میگیم شهاب سنگ.
ببخشید دیشب زیاد عکس نگرفتیم عکس ماه مال دفعه پیش هست ولی آتیش مال دیشبه.Khansariha (219)

[تصویر: 05678480502433555066.jpg]

[تصویر: 36864219232012097142.jpg]

[تصویر: 08186357355920205922.jpg]

[تصویر: 45592691143118991715.jpg]

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-08-14 11:48 AM

سلااااااااممم برو بچKhansariha (219)Khansariha (219)
دست مريزاد امیر عزیز.... واقعآ رفتم تو فضای شبگردی و آتیش شبانه و جنگل و...Khansariha (219)
اسم دوربین و تلسکوپ احتمالی رو هم بیزحمت برفست.. Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-08-14 11:53 AM

امیرجان عالی بود
فقط یک سوال:
اون مدار شهابسنگی یک دنباله دار بوجود آورده یا تعداد بیشتری؟ یک دنباله دار نمیتونه اونقدر بزرگ باشه تا دور خورشید مدار شهابسنگی درست کنه درسته؟اگه تعداد زیادی دنباله دار مدار شهابسنگی بوجود آوردن بازم سوال هست که یعنی همشون توی یک مدار دور خورشید میچرخند؟
کدومش درسته؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - ziaeianho - 2015-08-14 11:57 AM

Khansariha (8)به به اقا سید گل Khansariha (8)احوالت برادر خوبی برادر کم پیدایی غیبت غیر موجه داریدها