شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - صادق قرنجیکی - 2015-08-10 03:35 PM

سید نخواست زنبیل دارم براش ، تمیز چقد هست!؟ یعنی تا حالا قطعه ای عوض نشده ازش ، چقد کار کرده ؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-08-10 04:17 PM

اطلاعات دقیق رو فردا بهتون اعلام میکنم ، دیشب سلاح رو دیدم فقط یه نگاه گذری انداختم ، ظاهری خیلی تمیز بود... فردا عکس هم میذارم ، الان عکسی که گرفتم هم بدرد نمیخوره

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-08-11 09:54 PM

چه خبره تاپیک خورده زمین ئیروز تا حالا
امروز کیا رفتن ماهیگیری؟؟؟
کجاها ماهی خورده بچه ها؟؟؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2015-08-11 10:54 PM

(2015-08-11 09:54 PM)damoon_61 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دامون جان محل ما کولی و کفال خیلی ریز میزد ، که حتی گربه های لب آب هم ناز میکردن نمیخوردن خخخ

[تصویر: mols-2.jpg]
[تصویر: mols1.jpg]

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-08-11 11:15 PM

(2015-08-11 10:54 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-11 09:54 PM)damoon_61 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دامون جان محل ما کولی و کفال خیلی ریز میزد ، که حتی گربه های لب آب هم ناز میکردن نمیخوردن خخخ

[تصویر: mols-2.jpg]
[تصویر: mols1.jpg]
خخخخخ
امروز تو کانال پشت سد سنگر 3 تا زرده مر نیمجه نصیب من شد
آقا با دیدن اون باراکدوا و اون شوکی که داش محمد و سید عزیز زدن دیگه حالم از ماهیگیریه خودم بهم میخوره خخخخخخ

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - tinger - 2015-08-11 11:17 PM

خب اینم اولین پست ما تو این تاپیکKhansariha (48)

یه کلام: من عاشق شمالم...
خاطرات نوستالوژیک زیادی دارم وقتی بچه بودم شمال رو به وجه دیگه ای میدیدم
این خاصیت دیدن در دوران بچگیست...
بدترین وقت زمان برگشت از مسافرتKhansariha (226) شمال بود دقیقا از جایی که سبزه ودرخت جاشو به کوه و بیابون میداد من چقدر غمگین میشدم...

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-08-11 11:27 PM

به درود تایگر عزیز متاسفانه من اسم اصلی شما رو نمیدونم خوش اومدین
ممنونم لطف دارین نسبت به ما و استان ما
امیدوارم که تو مسافرتهاتون به گیلان بهتون خوش گذشته باشه و خاطرات خوب و خوشی رو رقم زده باشید

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-08-12 02:50 PM

سلام دوستانKhansariha (8)
.
عاقا ماهم دیروز رفتیم حوزه استحفاظی آقای دکتر حنانKhansariha (219) یکی از روستاهای توابع شهر املش .. بنام بلوردکان ...
.
صدای دلنشین جریان آب رودخونه .... نسیم خنک کنار رود......صدای بلبل لابلای شاخه های درختای جنگلKhansariha (219)
.
منم که از ماهیگیری متنفرررررKhansariha (180)Khansariha (180)
.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:khansariha (180)
.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.
هر 10---15 دفعه که قلاب به درختای اطراف گیر میکرد، یدفعه هم موفق میشدم قلابو بندازم تو رودخونهKhansariha (180)
البته ماهیهای کوچیک و کف خوارها امان نمیدادن که قلاب روی سطح آب آروم بگیره ...مثل این یکی که قسم خورده به قلاب خالی هم حمله کنه...
.

.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.

.
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-08-12 09:30 PM

خبر رسیده برادرا تو گروهای موبایلی دور هم جمع میشن
تو گردهمایی هاتون یاد فقیر بیچاره هایی مث ما که گوشی اندرویدی ندارن هم بیارد Khansariha (172)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2015-08-12 09:52 PM

(2015-08-12 09:30 PM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خبر رسیده برادرا تو گروهای موبایلی دور هم جمع میشن
تو گردهمایی هاتون یاد فقیر بیچاره هایی مث ما که گوشی اندرویدی ندارن هم بیارد Khansariha (172)

مهدی جان بفرما