شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2015-08-09 10:10 AM

(2015-08-08 08:22 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
. الانه که زاکان سر وکله پیدا ببهKhansariha (399)
.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (74)

Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)
جهت انتقام...

[تصویر: Alu.mosama.jpg]

[تصویر: 578443_541604759245042_1413292890_n.jpg]

[تصویر: %D8%B3%D9%81%D8%B1%D9%87_%D8%A7%DB%8C_%D...%D9%86.jpg]

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - يسري - 2015-08-09 03:06 PM

حسين فيل كش
اقا حسين هوا خنك شده نمي خواهي يه دور همي ترتيب بدي
تو باغ مهدي اينا كباب ميچسبه ها
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-08-09 05:20 PM

سلام دوستان گلKhansariha (8)
دوستانی که تجربه و اطلاعات از شاتگان ها دارن، نظرشون رو درمورد کیفیت این دولول بگن ممنون میشمKhansariha (8)
.

.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-08-10 09:25 AM

سيد جان چه ناسيوناليستي هستي تو اين سوال براي خودش تاپيك داره خخخخخ
داداش اين سلاح فقط براي اين ساخته شده كه بزاري رو ديوار و بگي من اسلحه دارم
كپ الومنيومي
سيستوم پران بسيار ضعيف
الگوي پخش باز و نامتراكم
مورد تركيدگي
مورد باز شدن زه
مورد شليك 2 تير باهم

كلا 2 قدم ازش فاصله بگيرKhansariha (48)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-08-10 09:39 AM

آخرش من از فکر پرنسس دیانا نمیتونم بیرون بیام دیگه..اصلا هرجا نگاه میکنم پرنسس دیانا جلوی چشمم هستKhansariha (226)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-08-10 10:52 AM

(2015-08-10 09:25 AM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سيد جان چه ناسيوناليستي هستي تو اين سوال براي خودش تاپيك داره خخخخخ
داداش اين سلاح فقط براي اين ساخته شده كه بزاري رو ديوار و بگي من اسلحه دارم
كپ الومنيومي
سيستوم پران بسيار ضعيف
الگوي پخش باز و نامتراكم
مورد تركيدگي
مورد باز شدن زه
مورد شليك 2 تير باهم

كلا 2 قدم ازش فاصله بگيرKhansariha (48)
درود حسین جان
این مواردی که کفتی مال این تفنگ خاص از این برند هست یا تمام محصولاتش اینطوره چون اون طور که من پیگیری کردم تنوع محصول خیلی زیادی داره این شرکت
و اینکه قیمتش رو هم اگر ممکنه بگو چنده تو بازار ممنون داداشKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
اینطور که مشخصه این مدل دیگه در تولیدات این شرکت وجود نداره
بزودی تمام محصولات این شرکت رو در تاپیک فقط عکس از سلاح های مختلف آپلود میکنم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2015-08-10 01:33 PM

(2015-08-09 05:20 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گلKhansariha (8)
دوستانی که تجربه و اطلاعات از شاتگان ها دارن، نظرشون رو درمورد کیفیت این دولول بگن ممنون میشمKhansariha (8)
.

.
سید جان
نظر آقا حسین دیگه اتمام حجتی هست و تجربه ایشون ختم کلام
با توجه به اینکه من تخصصی تو شاتگان نداشته ولی از دور دستی بر آتش داریم یه نکته کوچولویی میگم
در مورد مکانیزم یه شات گان خوب ، اگر بین قفل و بست قبضه و کپ در یه سلاح ایده آل یه برگ اسکناس قرار بدیم سلاح باید بسته نشه
یعنی اینقدر تلرانس ساخت سلاح دقیق باشه که که ضخامت یه ورق کاغذ باریک مانع چفت شدنش میشه ولی تو این عکس که شما گزاشتی و فاصله ای که
بین کپش دیده میشه با گزاشتن کارتن جعبه شیرینی هم چفت میشه...تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل

و متاسفانه الان تو ویترین خیلی از مغازه همچین سلاحهایی دیده میشه

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-08-10 01:36 PM

سيد جان واسه زدن كپور هاي 40 سانتي كه سمت شما روي آب هستن خوبه!!!!! تفنگ مسلح كن بنداز توي آب تا سه بشمار منفجر ميشه .... خخخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-08-10 03:25 PM

(2015-08-10 01:36 PM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سيد جان واسه زدن كپور هاي 40 سانتي كه سمت شما روي آب هستن خوبه!!!!! تفنگ مسلح كن بنداز توي آب تا سه بشمار منفجر ميشه .... خخخخخخخخ

مخلص همه ی دوستان گلKhansariha (8)
.
راستش ایته از رفقا، تازه بیهه 1300 ،...هر چند دقیقه یکبار، تفنگه نیگا کونه و زیرلب زمزمه گودی : عجب تفنگی ایسه!!Khansariha (69).... چند ثانیه سکوت.... دوباره گفتی: عجب تفنگیه ایسه... Khansariha (69) و سه باره..... !!خخخخ
.
با این اوصاف چند وقت دیگه ایته مراسم ختم ،شام دعوتیم.... مسجد محلKhansariha (192)Khansariha (349)Khansariha (403)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-08-10 03:30 PM

یه دیانا ۵۲ خیلی تمیز براتون پیدا کردم سید . کالیبر ۴/۵ هست. اگر خواستین تلگرام عکسش رو بفرستم براتونKhansariha (8)