شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2015-08-08 12:05 PM

آقا محمد عزیز گروه چی شد پس؟؟؟ اگه نساختین من بسازم؟Khansariha (219)
زود یه گروه بسازیم دیگه آقا.Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-08-08 12:17 PM

(2015-08-08 12:05 PM)BARZOV نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا محمد عزیز گروه چی شد پس؟؟؟ اگه نساختین من بسازم؟Khansariha (219)
زود یه گروه بسازیم دیگه آقا.Khansariha (256)

اميرجان تلگرام خوبه يا لاين؟
يسري عزيز ميخواست لاين درست كنه

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-08-08 12:29 PM

من گروه ساختم الان رو تایید مونده.
آقا میلاد ، آقا امیر ، آقا بهروز شماره هاتون رو ندارم. لطفا برام بفرستین
آقا دامون شماره شمارو هم داشتم الان نمیدونم چی شده...
ببخشید آقا کامران و مهدی عزیز و یسری عزیز هم هستن!!

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-08-08 01:17 PM

تلگرام بسازید لطفا پس من خصوصی میدم ثماره رو...

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2015-08-08 01:26 PM

(2015-08-06 11:33 AM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-06 10:21 AM)gilemard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام می گل بررن...خوبین ان شاء الله؟به جان خودم در نرفتم.خخخ..مسافرت بودم اینترنت نداشتم
(2015-08-04 09:35 AM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اين كدوم ساحل گيلانه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این احتمالا بخش لس آنجلسی سواحل گیلان باشه...ما؟ازاین سواحل؟مگه داریم..مگه میشه

سلاااااااااااااااااااااااامم حامد جانKhansariha (8)
کوورا هیسه تو برا؟؟ بترسه ایم که دووباره بوشویی تا دوو سال دیگه!!! خخخخ
.تی شوماره پ خ بکون تا ایجور مواقع بیخبر نبیم براKhansariha (219) تی آماااره مازندران دئنن ... اورا چیکا دری برا؟؟
.ایدفا خاسسی بشی اول مرخصی هگیر ، بعدآ بوشو، والا اضاف خدمت خوریااااا خخخخKhansariha (399)Khansariha (219)

سلام داداش گل...من نوکرتم دادا...چشب شماره رو هم میدم پ خ...فدات عزیز دل..خخخخ...مسافرت بود دیگه..جای شما خالی...چشب از این به بعد اجازه میگیریم..خخ
(2015-08-06 12:27 PM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
حامد جان تی ورود دوباره یه تبریک گمه
شوما موسافرت بشوبی خبر ناری!! ایه زلزله بامو اونم چه زلزله ای همراه با گورخانه، زمین جابجا ببو یه تیکه از آمریکا بامو ایه، یه تیکه از ایه بشو آمریکا ، امره که خوش به حاله، وای به حال اوشووون !!!!!!!!!!!!خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Khansariha (8)

خخخخخ.سلام داداش گل...فدات عزیز..آی گفتی مهدی جان..بیچاره ها نمیدونن ازکجا شروع کنن درستش کنن

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2015-08-08 02:44 PM

(2015-08-06 03:35 PM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوالات
1-به 2 ستون 2 طرف سيبل اصطلاحا (لاتين)چه ميگويند؟
2-چه زماني امتياز پنالتي براي تير انداز گرفته ميشود؟
3-عكس زير چه امتيازي رو نشان ميدهد؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

4- در عكس بالا نقطه قرمز چه امتيازي را دارد؟
5-نام قانون امتياز دهي در مسابقات بنچ رست چيست؟
6-قدرت بزرگنمايي در دوربينهاي بنج رست معمولا بين ....تا...... است؟
7-رستهاي بنج رست معمولا چند تكيه اند؟
8-wrabfچند عضو دارد؟
9-حد اكثر امتياز در مسابقات بنج رست چند است؟
10-مسابقات بنچ رست در حالت استاندارد چند كلاس دارد ؟و فرق انها در چيست؟
تا 5.5 وقت داريد
به ارسالهاي بعد 5.5 ترتيب اثر نمي دهم
دوستان ارسالهاي خودتون رو چند لحظه قبل از 5.5 ارسال كنيد كه حق كسي ضايع نشه.

حسین جان قبولی ره بده ناپلونی ره بگیرم...جان داداش جواب بدم نمره ام منفی میاد

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-08-08 02:46 PM

درود بچه ها
دمتون گرم بابت گروه تلگرام شرمنده من از صبح نتونستم آن شم یه چند دقیقه آن شدم دوباره مجبور شدم برم بیرون
حسین جان مرسی داداش جدی جدی یه بار قرعه به نام من افتاد ؟!Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
و اما پاسخ ها
جواب10.
1.کلاس Light Varmint
در اين کلاس ، تفنگ ها محدوديت قدرتي 16.27 ژول دارند و وزن سلاح با دوربين و متعلقات ديگر نبايد بيشتر از 4.762 کيلوگرم بوده که شامل قنداق ( قنداق اصلي يا قنداق سفارشي ) ، ايراستريپر ها و ساير متعلقات نيز مي باشد
2.کلاس Heavy Varmint
در اين کلاس ، تفنگ ها محدوديت قدرتي27.12 ژول دارند و وزن سلاح با دوربين و متعلقات ديگر نبايد بيشتر از 4.762 کيلوگرم بوده که شامل قنداق ( قنداق اصلي يا قنداق سفارشي ) ، ايراستريپر ها و ساير متعلقات نيز مي باشد
------------
جواب9.
بيشترين امتياز در يک کارت 250 و
25 X است
------------
جواب 8.
31 کشور عضو
------------
جواب7.
2تکه
-------------
جواب6.
12تا 45
------------
جواب5.
Best Edge
------------
جواب4.
4امتياز
--------------
جواب3.
8نمره
---------------
جواب2.
در صورتي که بيش از يک شليک به خانه هدفي صورت گرفت شاتي که امتياز پايين تري دارد مورد محاسبه قرار مي گيرد و يک امتياز پنالتي نيز براي تيرانداز در نظر گرفته مي شود (در محاسبه امتياز کلي در سه کارت از مجموع امتيازات بدست آمده کسر مي شود)
---------------
جواب1.
sighter
سايتر
فارسي قلق

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2015-08-08 03:05 PM

(2015-08-08 02:46 PM)damoon_61 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بچه ها
دمتون گرم بابت گروه تلگرام شرمنده من از صبح نتونستم آن شم یه چند دقیقه آن شدم دوباره مجبور شدم برم بیرون
حسین جان مرسی داداش جدی جدی یه بار قرعه به نام من افتاد ؟!Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
و اما پاسخ ها
جواب10.
1.کلاس Light Varmint
در اين کلاس ، تفنگ ها محدوديت قدرتي 16.27 ژول دارند و وزن سلاح با دوربين و متعلقات ديگر نبايد بيشتر از 4.762 کيلوگرم بوده که شامل قنداق ( قنداق اصلي يا قنداق سفارشي ) ، ايراستريپر ها و ساير متعلقات نيز مي باشد
2.کلاس Heavy Varmint
در اين کلاس ، تفنگ ها محدوديت قدرتي27.12 ژول دارند و وزن سلاح با دوربين و متعلقات ديگر نبايد بيشتر از 4.762 کيلوگرم بوده که شامل قنداق ( قنداق اصلي يا قنداق سفارشي ) ، ايراستريپر ها و ساير متعلقات نيز مي باشد
------------
جواب9.
بيشترين امتياز در يک کارت 250 و
25 X است
------------
جواب 8.
31 کشور عضو
------------
جواب7.
2تکه
-------------
جواب6.
12تا 45
------------
جواب5.
Best Edge
------------
جواب4.
4امتياز
--------------
جواب3.
8نمره
---------------
جواب2.
در صورتي که بيش از يک شليک به خانه هدفي صورت گرفت شاتي که امتياز پايين تري دارد مورد محاسبه قرار مي گيرد و يک امتياز پنالتي نيز براي تيرانداز در نظر گرفته مي شود (در محاسبه امتياز کلي در سه کارت از مجموع امتيازات بدست آمده کسر مي شود)
---------------
جواب1.
sighter
سايتر
فارسي قلق

ممنون برادر عزیز...یه جزوه ای هم بدین ما هم یاد بگیریم..ممنون ازت دادا

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-08-08 04:03 PM

سلاام دوستان گلKhansariha (219)
............................................................بنام خدا.............................................................................​...

امتحان تیراندازی....جمعه (حسنی به مکتب نمیرفت اگرم میرفت ....)
نام و نام خانوادگی: سیدامیرحسینی..........پایه اول خخ

1-به 2 ستون 2 طرف سيبل اصطلاحا (لاتين)چه ميگويند؟ ج): سایتر میگویند.(قلق گیری)
.
2-چه زماني امتياز پنالتي براي تير انداز گرفته ميشود؟ ج): وقتیکه بیش از یک شلیک به خانه ی هدف صورت گیرد.
.
3-عكس زير چه امتيازي رو نشان ميدهد؟ ج): امتاز8 را نشان میدهد.
.
[تصویر: iyujvgm.jpg]
4- در عكس بالا نقطه قرمز چه امتيازي را دارد؟ ج):امتیاز4
.
5-نام قانون امتياز دهي در مسابقات بنچ رست چيست؟ ج): best edge گویند.
.
6-قدرت بزرگنمايي در دوربينهاي بنج رست معمولا بين ....تا...... است؟ ج): بین12 تا 45xهستن.
.
7-رستهاي بنج رست معمولا چند تكيه اند؟ ج): 2دوتکه
.
8-wrabfچند عضو دارد؟ ج): 31عضو.
.
9-حد اكثر امتياز در مسابقات بنج رست چند است؟ ج) 250و25x
.
10-مسابقات بنچ رست در حالت استاندارد چند كلاس دارد ؟و فرق انها در چيست؟ ج): دوکلاسlight varmint و heavy varmint برگزار میشود و تفاوت آنها در محدودیت قدرت آنهاست که در light محدودیت 16/27 ژول دارند و کلاس heavyمحدودیت 27/12ژول دارند.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-08-08 08:22 PM

. الانه که زاکان سر وکله پیدا ببهKhansariha (399)
.