شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-08-06 07:34 PM

حسین جان جوابها پ خ بشن دیگه؟؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-08-06 11:01 PM

سلام دوستان
از اونجایی که تو عکس آواتارم مشخصه من با یه مشکل جدی طرفم و نمیتونم وقت زیادی پشت سیستم بگذرونم و همش میام سک سک میکنم میرم خخخخخخخخ
و از طرفی من چون یه بار کاسی بردم طبق یه حرکت جوانمردانه از دادن مسابقه انصراف میدم تا بقیه هم بتونن خودشون رو نشون بدن و جایزه ای نسیبشون بشه و بتونن سری تو سرا بلند کنن خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
فقط خواهشن جواب مسابقه رو پس از اتمام بزارید تا ما جماعت زن زلیل فیض ببریم Khansariha (172)
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-08-06 11:32 PM

Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)
مهدی من الان دیدم آواتارت رو عجب عکس باحالیه بره

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-08-07 12:11 AM

پرنسس دیاناااااااااا......
Khansariha (30)Khansariha (30)Khansariha (30)Khansariha (30)Khansariha (30)Khansariha (30)Khansariha (30)Khansariha (30)

من برم یه تفنگ پرنسس دیانا ۵۴ بخرم زیر گل دفنش کنمKhansariha (389)Khansariha (389)Khansariha (389)Khansariha (389)Khansariha (389)Khansariha (389)Khansariha (389)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-08-07 02:43 AM

سلامKhansariha (8)
اقا من لاين ندارم ولي تلگرام و واتساپ دارم
09117668810

البته اين تاپيك هميشه حس زنده بودن ميده ولي گروه هاي اجتماعي نرم افزاري اوايل پرهيجان و بعدش مثل شهر ارواح بي سروصدا ميشه
تنها خوبه اين نرم افزارها براي هماهنگي ها و مباحث اينچنيني كه بهتره توي تاپيك نباشن تا شلوغ نكنند خوبه

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-08-07 03:03 PM

حسین جان بهتره جوابها پ خ بشن چون معلوم نیست کسی بتونه فردا اون ساعت خاص پای سیستم باشه یا نه و در ضمن خیلی کنترل این موضو سخته که همه در یک زمان پستها رو ارسال کنند
بچه ها پ خ کنند برای شما بعد شما در یک ساعت مشخص تو ی یک پست جواب دوستان رو بزار اینجوری بهتر نیست؟Khansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-08-07 03:18 PM

سلام دوستانKhansariha (8)
پایه دو تیکه میخوام از کی بخرم؟
آقا حسین شما نداری مغازه؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-08-07 04:37 PM

دوستان اگه دوست دارید شمارتون برام پیامک کنید لطفاKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-08-08 10:46 AM

ميلاد جان من هم به دمبال رست هستم براي خودم و براي يكي از دوستان
با امين سمسار زاده صحبت كردم گفته
كه تو بارش هست و قرار شده كه قبل از اينكه بياره يه عكس از مدل مورد نظر تو سايتش بزاره

برنده هاي مسا بقه ما دامون و سيد امير حسيني مي باشند كه در دور همي بعد جوايز رو بهشون اهدا ميكنيم

سيد يا دامون هر كدام اين پست رو ديدن جوابها رو بدن رو سايت

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-08-08 10:54 AM

(2015-08-08 10:46 AM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ميلاد جان من هم به دمبال رست هستم براي خودم و براي يكي از دوستان
با امين سمسار زاده صحبت كردم گفته
كه تو بارش هست و قرار شده كه قبل از اينكه بياره يه عكس از مدل مورد نظر تو سايتش بزاره

برنده هاي مسا بقه ما دامون و سيد امير حسيني مي باشند كه در دور همي بعد جوايز رو بهشون اهدا ميكنيم

سيد يا دامون هر كدام اين پست رو ديدن جوابها رو بدن رو سايت
کی میاد ایشالا من عجله دارم والا