شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-08-06 11:44 AM

(2015-08-06 10:43 AM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دامون اين عكس تو نيست؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (95)Khansariha (95)
آره حسین جان خودمم مدتها بود سایت هیات تیر اندازی نرفته بودم
عکس مال مسابقات لیگ استانی هست آخرین دوره که شرکت کردم 92 بود
فعلا دارم با سی زد خودم رو مچ میکنم ایشالله دوره بعد با سی زد میرم تو لیگ
Khansariha (219)Khansariha (219)
(2015-08-06 11:06 AM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دامون لباس تير اندازي مگه اينا نيستند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حامد داداش ناپلوني ر بگيرم ؟؟؟

چرا دقیقا همینا لباس تیر اندازین ما اشتباه لباس میپوشیمKhansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-08-06 12:25 PM

(2015-08-06 11:44 AM)damoon_61 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-06 10:43 AM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دامون اين عكس تو نيست؟

(2015-08-06 11:06 AM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا دقیقا همینا لباس تیر اندازین ما اشتباه لباس میپوشیمKhansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)
دوستان سلام Khansariha (8)
.
راس راسی این عکس مربوط به مسابقات استانیه!!!!!
آخه یه لباسی... کلاهی، عینکی، دستکشی ... نحوه گرفتن اسلحه اونجوری !! اونم با کت و شلوارKhansariha (368)
.
وقتی تیرانداز با این کارها ارزش رشته ی تخصصیش رو پایین بیاره..... نمیشه از مدیران ورزشی انتظار داشت که به تیراندازی بها بدن... Khansariha (367)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-08-06 12:27 PM

نقشه سايت جديد تراپ استان در شفت
عكسهاي تكميلي رو بعداد براتون ميزارم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-08-06 12:27 PM

سلام
حامد جان تی ورود دوباره یه تبریک گمه
شوما موسافرت بشوبی خبر ناری!! ایه زلزله بامو اونم چه زلزله ای همراه با گورخانه، زمین جابجا ببو یه تیکه از آمریکا بامو ایه، یه تیکه از ایه بشو آمریکا ، امره که خوش به حاله، وای به حال اوشووون !!!!!!!!!!!!خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-08-06 02:29 PM

(2015-08-06 12:25 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-06 11:44 AM)damoon_61 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دامون اين عكس تو نيست؟

دوستان سلام Khansariha (8)
.
راس راسی این عکس مربوط به مسابقات استانیه!!!!!
آخه یه لباسی... کلاهی، عینکی، دستکشی ... نحوه گرفتن اسلحه اونجوری !! اونم با کت و شلوارKhansariha (368)
.
وقتی تیرانداز با این کارها ارزش رشته ی تخصصیش رو پایین بیاره..... نمیشه از مدیران ورزشی انتظار داشت که به تیراندازی بها بدن... Khansariha (367)
نه سید جان این عکس نمیدونم چیه و از کجاست اون لینکی که حسین فرستاده رو باز کن سایت هیات استان هست
سر در اون سایت دوتا عکس هست مال مسابقات لیگ استانی سال 92 هست

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-08-06 03:35 PM

سوالات
1-به 2 ستون 2 طرف سيبل اصطلاحا (لاتين)چه ميگويند؟
2-چه زماني امتياز پنالتي براي تير انداز گرفته ميشود؟
3-عكس زير چه امتيازي رو نشان ميدهد؟

4- در عكس بالا نقطه قرمز چه امتيازي را دارد؟
5-نام قانون امتياز دهي در مسابقات بنچ رست چيست؟
6-قدرت بزرگنمايي در دوربينهاي بنج رست معمولا بين ....تا...... است؟
7-رستهاي بنج رست معمولا چند تكيه اند؟
8-wrabfچند عضو دارد؟
9-حد اكثر امتياز در مسابقات بنج رست چند است؟
10-مسابقات بنچ رست در حالت استاندارد چند كلاس دارد ؟و فرق انها در چيست؟
تا 5.5 وقت داريد
به ارسالهاي بعد 5.5 ترتيب اثر نمي دهم
دوستان ارسالهاي خودتون رو چند لحظه قبل از 5.5 ارسال كنيد كه حق كسي ضايع نشه.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - mhrSB - 2015-08-06 04:15 PM

اقا حسین من که جواب را دادم خخخخ
خواستم توی خود تاپیک جواب بزارم،دیدم خیلی نامردی هست و مسابقتون را بهم میزنمKhansariha (115)
فقط مورد 6-7 را نمیدانستم که رفتم دیدم(که ان ها هم معمولا بود)Khansariha (256)
خوبه که بروبچ گیلانی فعال هستن،انشاا... که پیشرفت خوبی هم داشته باشینKhansariha (48)
تیراندازی های خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-08-06 04:48 PM

(2015-08-06 04:15 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا حسین من که جواب را دادم خخخخ
خواستم توی خود تاپیک جواب بزارم،دیدم خیلی نامردی هست و مسابقتون را بهم میزنمKhansariha (115)
فقط مورد 6-7 را نمیدانستم که رفتم دیدم(که ان ها هم معمولا بود)Khansariha (256)
خوبه که بروبچ گیلانی فعال هستن،انشاا... که پیشرفت خوبی هم داشته باشینKhansariha (48)
تیراندازی های خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

.

.
شرمنده استاد Khansariha (181) من دیر سر جلسه امتحان رسیدم،، مجبورم وايسم شهريورماه با بقیه" تجدیدی ها " امتحان بدم. شایدم از تبصره " معرفی به استاد " گرفتمKhansariha (133)Khansariha (62)
من رفتم تا شهریور....خخخ Khansariha (239)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-08-06 04:56 PM

وای دو روز طاقت فرسا تموم شد. دیروز که سه ساعت تلنبه زدم مخزن رسید ۸۰ بار... هنوز دنده هام درد میکنن
امروز صبح رفتم تراشکاری ، الان اومدم. ولی واقعا تراشکاری خیلی لذت بخشه. آدم هرچی دلش بخواد میتونه بسازه... یه سایلنسر ساختم و یه سری بوش ضربه گیر چکش ( به کمک نقشه آقا بهروز) ، دوتا پروژه بزرگ هم مونده که به امید خدا یکشنبه شروع میکنیم تا هفته دیگه تموم بشن. یکی اتوماسیون تلنبه هست و یکی کپسول umarex850 ....

وا امتحان بودا .... یادم رفت Khansariha (290)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-08-06 05:08 PM

مهلت امتحان تا شنبه ساعت 12ظهر تمديد شد ديگه خودتون ميدونيد .