شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-08-05 02:14 PM

خالی کردم آقا صابرKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-08-05 02:49 PM

حسین جان داداش خب پرسشت بعد از مطرح کردن مسیله پنج شنبه کمی گمراه کننده بود
ولی اون لینکها به همونایی که گفتم اشاره دارن
اون پست مربوط به افت و دقت ساچمه و دقت تیر اندازی کمی نا مفهوم هست ولی کلیاتش همونی هست که خدمتت عرض کردم
برو بچ گرمه چقدر الان دارم آماده میشم برم سالن ملوان جوان واسه تمرین امروز
همینجوریش گرمه فکرش رو بکنین با اون لباس کلفت کتانی چی میشه

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-08-05 03:27 PM

(2015-08-05 01:59 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تلنبه خریدم
نصیحت دوستانه ،
هرگز تلنبه نخرید!!!!!
از ۰ تا ۵۰ بار ، باد زدم ، سکته مغزی و قلبی و آرتروز و دیسک و گرفتگی عضلات فک و..... همه رو باهم دچار شدم. الان هم دستام میلرزه تا ۱۰۰ بار ادامه بدم دار فانی رو وداع میگم
سلام
شوخی نکن تازه خریدی خخخخخخ
من تازه دارم سفارش میدم بگیرم ....
هاتسانه؟
از 0 تا 50 رو کم آوردی یعنی خخخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-08-06 07:40 AM

(2015-08-05 03:27 PM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-05 01:59 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تلنبه خریدم
نصیحت دوستانه ،
هرگز تلنبه نخرید!!!!!
از ۰ تا ۵۰ بار ، باد زدم ، سکته مغزی و قلبی و آرتروز و دیسک و گرفتگی عضلات فک و..... همه رو باهم دچار شدم. الان هم دستام میلرزه تا ۱۰۰ بار ادامه بدم دار فانی رو وداع میگم
سلام
هاتسانه؟

نصیحت رو اصلاح میکنم!!
تنلبه مشکل دار بود پس فرستادم....تا حالا ببینم چی میشه
تلنبه بول بود ... همونی که سمسارزاده داره ۵۸۰ تومن

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-08-06 08:57 AM

(2015-08-06 07:40 AM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-05 03:27 PM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تلنبه خریدم
نصیحت دوستانه ،
هرگز تلنبه نخرید!!!!!
سلام
هاتسانه؟

نصیحت رو اصلاح میکنم!!
تنلبه مشکل دار بود پس فرستادم....تا حالا ببینم چی میشه
تلنبه بول بود ... همونی که سمسارزاده داره ۵۸۰ تومن
میخواستم بگم بهت
خوب از نمایندگی میگرفتی تی پاکس میکرد

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2015-08-06 10:21 AM

سلام می گل بررن...خوبین ان شاء الله؟به جان خودم در نرفتم.خخخ..مسافرت بودم اینترنت نداشتم
(2015-08-04 09:35 AM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اين كدوم ساحل گيلانه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این احتمالا بخش لس آنجلسی سواحل گیلان باشه...ما؟ازاین سواحل؟مگه داریم..مگه میشه

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-08-06 10:43 AM

دامون اين عكس تو نيست؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2015-08-06 10:59 AM

قدیما یه مرامی بود تو سایت...یکی میومد تو سایت همه تحویل میگرفتن...یا نکنه اینجا آخر هم آخر الزمان شده...اون موقع عضو جدید رو تحویل میگرفتن الآن ماشالله کاربر های قدیمی رو هم محل نمیکنن..ببخشین برخی عزیزان یه خرده بی مهری دارن منم خیلی رکم...دیگه ببخشین زبونمو نمیتونم نگه دارم...اینا رو واس خودم فقط نمیگم...اینا رو میگم تا اون صفا و صمیمیت برگرده..اینجا فقط جایی نیست که فقط موقع گرفتاری ها همدیگر رو بشناسن دوستان...هر پستی که گذاشته میشه اینجا باید ارزش داشته باشه برای بقیه عزیزان و اگه جوابی میتونن بدن بهش دریغ نکنن از پاسخ...گفتنی ها رو گفتم...امیدوارم دوستان به فکر بیفتن بعضیاشون البته...جان فدای دوستان...یا حق

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-08-06 11:06 AM

دامون لباس تير اندازي مگه اينا نيستند

حامد داداش ناپلوني ر بگيرم ؟؟؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-08-06 11:33 AM

(2015-08-06 10:21 AM)gilemard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام می گل بررن...خوبین ان شاء الله؟به جان خودم در نرفتم.خخخ..مسافرت بودم اینترنت نداشتم
(2015-08-04 09:35 AM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اين كدوم ساحل گيلانه

این احتمالا بخش لس آنجلسی سواحل گیلان باشه...ما؟ازاین سواحل؟مگه داریم..مگه میشه

سلاااااااااااااااااااااااامم حامد جانKhansariha (8)
کوورا هیسه تو برا؟؟ بترسه ایم که دووباره بوشویی تا دوو سال دیگه!!! خخخخ
.تی شوماره پ خ بکون تا ایجور مواقع بیخبر نبیم براKhansariha (219) تی آماااره مازندران دئنن ... اورا چیکا دری برا؟؟
.ایدفا خاسسی بشی اول مرخصی هگیر ، بعدآ بوشو، والا اضاف خدمت خوریااااا خخخخKhansariha (399)Khansariha (219)