شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-08-04 04:52 PM

سلام حسین جان....
تصویر بارگیری نمیشه که...Khansariha (290)
.
خو ميخواستی جایزه ندی، چرا تصویر مخدوش میزاریKhansariha (180)
سوال بعد....Khansariha (32)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-08-04 08:53 PM

دوستان سلام Khansariha (8)
ای ست های آماده ی تیونینگ برای دیاناها و وایرخ (کاهش قدرت) بازار میین د ارن؟
.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-08-04 09:02 PM

نه بازار فنر و واشر فابریک بزور پیدا میشه.... ست تیونینگ بگیم فروشنده بنده خدا قلبش میگیره از دنیا خداحافظی میکنه!!
حالا برای چه تفنگی هست؟ قیمتشون یه ذره بالا هستا... یه ذره که چی بگم ، خیییلی!!!!
اگر خواستین آلمان آشنا دارم شاید بتونم براتون بگیرم...

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2015-08-04 09:47 PM

(2015-08-04 04:52 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام حسین جان....
تصویر بارگیری نمیشه که...Khansariha (290)
خو ميخواستی جایزه ندی، چرا تصویر مخدوش میزاریKhansariha (180)
سوال بعد....Khansariha (32)
سید جان
تمام لینکها درسته، فلش پلیرت آپدیت نیست به ورژن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آپدیت کن

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-08-04 11:29 PM

من نگرفتم جواب رو الان باید بدم یا تا پنج شنبه نباید پاسخ داد؟
سر سری نگاهی بهشون انداختم اولی در مورد دقت و افت در یک پرتابه هست در اینجا پرتابه ساچمه هست در واقع رابطه دقت ساچمه و افتش و دقت تیر انداز
دومی هم درمورد میزان افت ساچمه های سبک و سنگین در تفنگ فنری همراه را ریکوئل هنگام شلیک
سومی هم به طرز نگهداشتن تفنگ فنری هنگام شلیک اشاره داره در واقع تکنیک آلتری هولد ARTILLERY HOLD رو بازگو میکنه و یه سری راهنمایی راجع به استفاده از تفنگهای فنری پرقدرت برای کسانی که اولین سلاحشون این تفنگهاست داره

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2015-08-05 01:24 AM

سلام دوستان اونروز یادم رفت این عکس را بفرستیم.Khansariha (8)
اینم از کرنو

[تصویر: 53857978101463934670.jpg]

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-08-05 12:23 PM

دوستان در خوانند پستها دقت كافي رو لحاظ كنيد

مسابقه 5 شنبه برگزار ميشه جزوه شم تاپيك بنج رست هست بين ساعت 5 تا 5.5 كه شما جوابهاشو 5.5 ارسال ميكنيد

ولي سوالات بالا اصلا ربطي به مسابقه ندارن و من متوجه بعضي مطالبش نشده بودم كه از دوستان سوال كردم.

ارادتمند تك تك جاقالان

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-08-05 01:05 PM

(2015-08-05 12:23 PM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان در خوانند پستها دقت كافي رو لحاظ كنيد

مسابقه 5 شنبه برگزار ميشه جزوه شم تاپيك بنج رست هست بين ساعت 5 تا 5.5 كه شما جوابهاشو 5.5 ارسال ميكنيد

ولي سوالات بالا اصلا ربطي به مسابقه ندارن و من متوجه بعضي مطالبش نشده بودم كه از دوستان سوال كردم.

ارادتمند تك تك جاقالان
پس حسین جان من به امتحان نمیرسم سر کارم خخخخخ
نمره ما رو 10 رد کن بره هاهاها
(2015-08-04 08:53 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام Khansariha (8)
ای ست های آماده ی تیونینگ برای دیاناها و وایرخ (کاهش قدرت) بازار میین د ارن؟
.
سید جان کیت آماده چه کاهش چه افزایش میخوای باید یکی برات از اون ور بیاره این ور خبری نیست راستش...

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-08-05 01:59 PM

تلنبه خریدم
نصیحت دوستانه ،
هرگز تلنبه نخرید!!!!!
از ۰ تا ۵۰ بار ، باد زدم ، سکته مغزی و قلبی و آرتروز و دیسک و گرفتگی عضلات فک و..... همه رو باهم دچار شدم. الان هم دستام میلرزه تا ۱۰۰ بار ادامه بدم دار فانی رو وداع میگم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - sabergholamian - 2015-08-05 02:06 PM

سلام به بروبچه های همسایه. صاحب جان صندوق پیامهات پر شده خواستم پیام بدم نشد