شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-08-01 09:47 PM

.
دوستان قدیمی تر سایت ارادتKhansariha (8)
.
سایت خیلی خلوته، آدمه ترساگیره...Khansariha (218) بازم دمه گیلان زاکان گرم ،که سایته پرچمه بجور دارنKhansariha (219)
راسسی ،! پارسال تابسسونم هتو خلوت بو؟؟....... امره خوک نزنه ره!! خخخ
.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.
Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2015-08-01 09:55 PM

سید جان
عمومآ در میانه فصل تابستان ( بقول امی قدیمی گیلکان پنجک یا برنج رسان) اکثرآ سایت خلوت بو ، ولی بقول شما الان ده شبیه حکومت نظامیه
ضمنا با گردوی کیلویی 50 تومن عکس کال کباب خیلی دیدن دارهKhansariha (399)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - ali123 - 2015-08-01 10:14 PM

سلام دوستانKhansariha (8)
قدم نو رسیده مبارکKhansariha (48)
سید بهت نمیاد شکمو باشیKhansariha (219)
تا حالا که سال زیاد خوبی واسم نبوده ،اصلا باورم نمیشه که امسال یه بار رفتم واسه گرفتن کپور اونم یک ماهو نیم پیشKhansariha (226)
نمیدونم چرا هر کاری میکنم وقت ازاد وسط هفته پیدا نمیکنم ، جمعه ها هم که میشه ۱۳بدرKhansariha (290)
هی میگم این هفته میرم ولی بازم نمیشه، تو نمازاتون دعا کنید شاید ما رو هم طلبیدKhansariha (219)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-08-01 10:15 PM

مخلص آقا بهروز ...و دوستان باحال همشهریKhansariha (219)
.
جای شما خالی امشب باقالاقاتوق داریم که هنوز اجاق گاز سر درحال جادکفتنهKhansariha (399)... منم ده طاقت نارم ، هی شم گازه سر، خوروشه نگاه کنم...هتو آب دهن قورت دم خخخخ ...... دوباره آیم سیستم پوشت Khansariha (399)
... بشم بیدینم درچه حاله ؟ خخ
.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2015-08-01 10:14 PM)ali123 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستانKhansariha (8)
قدم نو رسیده مبارکKhansariha (48)
سید بهت نمیاد شکمو باشیKhansariha (219)
تا حالا که سال زیاد خوبی واسم نبوده ،اصلا باورم نمیشه که امسال یه بار رفتم واسه گرفتن کپور اونم یک ماهو نیم پیشKhansariha (226)
نمیدونم چرا هر کاری میکنم وقت ازاد وسط هفته پیدا نمیکنم ، جمعه ها هم که میشه ۱۳بدرKhansariha (290)
هی میگم این هفته میرم ولی بازم نمیشه، تو نمازاتون دعا کنید شاید ما رو هم طلبیدKhansariha (219)

سلااام آق مهدی Khansariha (219)
.
مخلصم داداش.... ببینم میشه برنامه بزارم این هفته یه ماهیگیری بریم باهم؟؟!!
شاید بخت تو هم باز شد!!Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-08-02 12:19 PM

سلام سید گلKhansariha (8)
شمارمو داری هر وقت خواستی برای یه ندا بده Khansariha (48)
راستی علی گفت بختش خوابیده هرچند بخت من از اون بدتره خخخخخخخخ
منم ورد کرنو رو تبریک ميگم
عاقا کورنو طاقت سرعت برنو رو داره؟ نترکه یه موقع خخخخخخخخخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-08-02 01:32 PM

(2015-08-02 12:19 PM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام سید گلKhansariha (8)
شمارمو داری هر وقت خواستی برای یه ندا بده Khansariha (48)
راستی علی گفت بختش خوابیده هرچند بخت من از اون بدتره خخخخخخخخ
منم ورد کرنو رو تبریک ميگم
عاقا کورنو طاقت سرعت برنو رو داره؟ نترکه یه موقع خخخخخخخخخخخخخخ

سلام

اقا مهدی و دوستان گلKhansariha (8)
.
باشه مهدی جان حتمآ اعلان عمومی میکنم ...
.
اووووفف ...هوا چقد گرمه براKhansariha (367) هواشناسی باران اعلام بوگوده ... درسته؟؟
.
.راسسی حامد پیدا نیه !! شماره ای ازش نارید؟ فک کنم دوباره بوشو تا دوسال دیگه. خخخخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-08-02 01:44 PM

سلام
شمارشو ندارم ولی تو واتساپ پیام دادم حالا کی جواب میده.....
راستی قرار بود گروه بزنیما آقا همکاری نمیکنید فقط سید و آقا امین شمارشونو دادن. شماره آقا حسین رو هم که دارم. آقا حامد هم که هست.تا اینجا پنج نفر شدیم‌. بقیه دوستان ، بشتابیدKhansariha (48)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-08-02 02:02 PM

سلام صاحب جانKhansariha (8)
.
عاقا این قضیه ی ماشین های خفن چیه ؟ ... میخوای مارو دق بدی؟Khansariha (180)Khansariha (180)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-08-02 02:25 PM

ماشین های خفن رو کلا دوست دارم!! دق چرا بدم خوب دورهمی بعدی صحبت میکنیم پول میذاریم یکی میخریم !!!!خخخخخخخخخ
این ماشین هم beast از شرکت رضوانی موتورز(rezvani motors) هست که مالکش یه ایرانیه و در کالیفرنیا ماشین میسازن
صفر تا صد ۲/۷
قیمت ۱۶۰ هزار دلار
بعد ایران خودرو سمند میسازه صفر تا صد ۱۵ ثانیه تازه به سرعت ۱۲۰ هم که میرسه با افتخار میگه این است خودروی ملی ، دور موتور ۱۰۰ دور بالاتر ببریم واشر سرسیلندر ذوب میشه و موتور دوچار انفجار (سوپرنوا) میشه
تازه سایپا ادعا میکنه طرح beast رو از سایپا دزدین..... برو پرایدتو بساز بابا....اصلا باید اسمت رو میزاشتن pride motors شونصد مدل پراید زده فقط :|

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - يسري - 2015-08-02 08:01 PM

والا واسه فرهنگي كه يكي از افتخاراتش سبك غذا هاش هست اين تاپيك زيادم عجيب نيست من كه ...... شدم اخه از قديم گفتن اگه ........به يه جوني بخوره يكم بايد بهش بدي وگرنه...........
بالاخره ورود كرنو رو تبريك ميگم دست عاقا حسين درد نكنه همه با هم حسين جون نارگيله ....
براي خريدهاي بعدي هم كه نظر جمع روش باشه اعلام امادگي ميكنم
ما كه توفيق دوره همي رو نداشيم دوستان صلاح بودنند باغ كيوي رو از نزديك ميبينيم
من ا... توفيق