شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-08-01 01:07 AM

یه راه کلاسیک برای فهمیدن تاب لوله هم هست که من خیلی دوستش دارم ^__^
لوله رو باز میکنیم و روی یک سطح خیلی صاف میزاریم و حرکتش میدیم. اگر موقع حرکت کله انداخت و سرعتش کم و زیاد شد ینی تاب داره. میشه پشت لوله هم یه منبع نور گذاشت و لوله رو روی سطح حرکت داد هرجا از زیر لوله نور مشخص شد همونجا تاب داره
اگر یکنواخت حرکت کرد که صافه
فقط الان من نمیدونم چطور تاب گیری میکنن...سوال این است

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-08-01 01:47 AM

تاب گیری رو دوستانی چون مسیح خان انجام میدن
یه کلیپ از تابگیری لوله دیده بودم یه دستگاه بود که سرش مث سه نظام دیریل بود خود دستگاه اندازه دستگاه تراش بعد لوله رو از یه طرف مینداخت از اونطرف بیرون میاورد دقیقا معلوم بود که یه طرف لوله لنگ میزد و از اون طرف که بیرون میومد حول یه محور صفر میچرخید
فک کنم تو یوتیوب بودKhansariha (8)
دوستان نظرتون چیه اسم تاپیک ما رو عوض کنیم و بزاریم ((گیله مردان))؟Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-08-01 12:00 PM

مهدي جون اواتار تو خيلي دوست داشتم

ميگم عجب بناي بدي گذاشتم تو edit عكس

رفقا همه حرفه اي خخخخخخ

از مراحل باز كردن كروني لحظه به لحظه عكس گرفتم طوري كه اين لحظه رو با دوستان شريك باشم

تا غروب انجام ميشه

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-08-01 03:28 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اينم از طرف شما

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-08-01 06:55 PM

(2015-08-01 03:28 PM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اينم از طرف شما

.
یعنی با این عکس ، من نصف ناخن ها رو جویدم رففففتKhansariha (368)Khansariha (90) خخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - FMJ - 2015-08-01 07:39 PM

مباااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارکه........Khansariha (8)
بسلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااامتی........Khansariha (8)
سرعت پیشرفتتو هیچ کرنوگرااافی نمیتونه اندازه گیری کنه مش حسین آقااوو ....Khansariha (275)
Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)Khansariha (232)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-08-01 08:48 PM

.سلااااام Khansariha (219)
.

.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2015-08-01 09:06 PM

حسین جان از بابت رسیدن کرونی ممنون، خواستی کرونو رو تست کنی کلاسش رو با برنو خوشگله شروع کن Khansariha (399)

خدایا این دوستان ناباب (....cor) را که سرشبی، شام نخورده، از این عکسهای دل انگیز میزارن به سزای اعمالشان برسان خخخخ

[تصویر: sofreh.jpg]

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-08-01 09:20 PM

داریم نون لواش مکانیزه پلاستیکی با ایستک میخوریم......Khansariha (290)

اوه اوه کرونی رو بین...تکه ای از کانادا در رشت !!

بفرما ایستک هم که تموم شد فقط مونده نون لواش مکانیزه :|

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-08-01 09:23 PM

بهههههه حسین جون دمت گرم داداش
مبارکه همگی باشه بویژه حسین آقای گل که زحمتها گردنشون بود

سید اشپل باقلای قوربان جااااان زیتون پرورده کم داره ده Khansariha (8)Khansariha (8)
(2015-08-01 09:06 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حسین جان از بابت رسیدن کرونی ممنون، خواستی کرونو رو تست کنی کلاسش رو با برنو خوشگله شروع کن Khansariha (399)

خدایا این دوستان ناباب (....cor) را که سرشبی، شام نخورده، از این عکسهای دل انگیز میزارن به سزای اعمالشان برسان خخخخ

[تصویر: sofreh.jpg]
آخخخخخ من عاشق سفره گیلکی هستم
البته بگیم گیلانی درست تره چون گیلان از چند قوم تشکیل شده که گسل یکی از اونهاست
پس زنده باد گیلانKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (256)