شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2015-07-30 11:53 PM

آقا سید

بهترین راه چاره دو پیچ کردن پایه و ریل دوربینه یکبار برای همیشه
من برای دیانا خیلی انجام بدام و فصل الخطام مشکلاته ولی برای سیلندر شادو کمی متفاوته ولی قابل اجرا ایسه
پست توضیحاتش الان پیدا نگودم ولی از عکس براحتی متوجه بید
آلن نمره 4 در باور با مته 5.5 سوراخ بزن بعد قلاویز نمره 6 بزن روی ریل هم یک میل حفره نشیمنگاه ، تمام ... حالشو ببر

[تصویر: 13592860141.jpg]
[تصویر: 13592860142.jpg]

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-07-31 12:08 AM

سید این گروپ با چه ساچمه ای بود؟؟؟ بعد شادو قدیم بود یا جدید؟؟؟ بعد فقط فنر دستکاری شد یا واشر هم عوض کردین؟؟؟
هوس کردم دوباره یه شادو بخرما....

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - ziaeianho - 2015-07-31 12:12 AM

Saheb جان دیگه از فنری بکش کنار برو تو کار پانچر چیز بدی نیست شما هم که ماشاالله فنی هستی منتظر چی هستی برادرKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2015-07-31 12:20 AM

(2015-07-30 03:56 PM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تفنگ اصيل اج بيشه به سبك تك مانو فرانس

حسین جان

به واقع استاد کارهای سنتی آج بیشه ساخته های خوبیداشتند و به جرات از تمام تکلول های معمول بهتر و با برند های معتبر هم رقابت میکرد

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-07-31 12:30 AM

سلام
فک نکم بجز جی اس بی ساچمه دیگه ای بتونه اینجور گروپ بده
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-31 12:33 AM

(2015-07-31 12:08 AM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سید این گروپ با چه ساچمه ای بود؟؟؟ بعد شادو قدیم بود یا جدید؟؟؟ بعد فقط فنر دستکاری شد یا واشر هم عوض کردین؟؟؟
هوس کردم دوباره یه شادو بخرما....
با تشکر فراوان از آقا بهروز عزیز:Khansariha (8)
.
امه اگه آقا بهروز نداشتیم چی خاسی بوکونیم؟!
.
صاحب جان گروپ اول با جی اس بی. 18/13گرین و گروپ دوم باjsb15/89. تفنگ هم شادو کپ پلاستیکی جدید بوKhansariha (8)
قبل از تعویض فنر بو. که با تعویض فنر گروپ از این هم جمع تر بو که متاسفانه عکس پیدا نوگودم...
ق
r' pid='241740' dateline='143829003
سلام
Khansariha (8)
[/quote]

صاحب جان توفنگه چی بیگودی آخر؟ فیگیفتی؟ یا همچنان
"می مانسان" سینه زنی برار؟ خخخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-07-31 12:51 AM

(2015-07-31 12:33 AM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امه اگه آقا بهروز نداشتیم چی خاسی بوکونیم؟!

هیچی دیگه یعنی پدر دانش اسلحه ی گیلان رو نداشتیم از بقیه عقب میموندیم... من که افتخار میکنم ایشون در گیلان هستن. برای هر سوالی پاسخی دارن و جالبه با هر پاسخی یه عکس یا نوشته ای ارائه میکنن ! من خراب این توضیحاتِ مصوٌرم.....
خیلی مخلصیمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2015-07-31 01:02 AM

آقایان ده آقدر مره هندوانه باران نکنیدKhansariha (8)
مرا دوزینن برن فادن ناسا...Khansariha (399)
[تصویر: mtxtok.gif]

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-07-31 01:24 AM

سلام شب همگی بخیر امیدوارم آخر هفته خوبی داشته باشید
آقا یه سوال من دنبال قنداق تفنگ قدیمی خودم هستم کجا میتونم پیدا کنم؟
تفنگم توی عکس ها مشخصه سبز رنگه.خدایی تفنگ خوبیه ولی یادمه قدیمها قنداق تفنگ چینی بریدیم تا توش جا شد
دوسال پیش رفتم تهران یکی داشت ولی ترک بدی داشت نگرفتم
قنداقش از قنداق های چینی بزرگتره.بدون تعارف میگم توی 25 متر خیلی امیدوار کننده شلیک میکنه میخوام سرویسش کنم واسه بنچ رست فنری. توی رشت پیدا میشه قنداقش؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2015-07-31 01:42 AM

(2015-07-30 06:20 PM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعد از اين ارسال برم ببينم اقا صادق چه پستي زدن

دوستان هم اكنون كرنو در رشت

حالا ميتونيد با خيال راحت قرار دورهمي بعدي رو بزاريم
اقا بهروز بيان طرز استفاده و راه اندازي اي وسيله رو ازشون ياد بگيريم
دوستاني هم كه در خريد مشاركت داشتن تو ديوريشن 10 روزه ميتونن دستگاه رو به امانت ببرند
دستگاه در دست هر كدام از دوستان خراب يا صدمه ببينه ام شخصا ميبايستي خسارت وارد را بپردازد و دستگاه را در حدي كه تحويل گرفته به گروه برگرداند
بلاخره مبارك باشدKhansariha (8)

آقا حسین لطفا چندتا عکس از کرنو بگذارین.Khansariha (8)Khansariha (48)
دوستان مبارکه انشاالله به سلامتی استفاده کنیم.Khansariha (256)