شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - MEHDI-SHOOTER - 2012-10-02 09:16 PM

Khansariha (8)
اوه اوه،،بزنم به تخته چه رابطه دوستانه و خوبی بین بچه های گیلان و مازندران برقرار شده.خیلی خوبه Khansariha (219)

خیلی عالیه این همه تبادل اطلاعات و صحبتها و رفت و آمدهای زیاد بین این دو تاپیک....
----------------------------------------------------------
امین جان من این سایتی رو که توی امضای شما هست بازدید کردم.خیلی جالب بود.آفرین....
سایت شماست؟خودتون این کارا رو انجام میدید؟ در حد پروژه دانشجویی و مشاوره هست یا کارای تحصصی و عمده پروژه های صنعتی هم انجام میدید؟

رشته و مدرکتونو میتونم بدونم؟؟

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2012-10-02 09:31 PM

آقایا امین
امروز صف عجیبی جلوی مغازه رادخواه(توزیع مهمات مجاز) در غازیان انزلی وجود داشت و شلوغ بو
احتمالآ با اولین باران و ورود خوتکا های پر سفید صدای تاپ و توپ شروع به

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - airgunner - 2012-10-02 09:37 PM

(2012-10-02 09:31 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقایا امین
امروز صف عجیبی جلوی مغازه رادخواه(توزیع مهمات مجاز) در غازیان انزلی وجود داشت و شلوغ بو
احتمالآ با اولین باران و ورود خوتکا های پر سفید صدای تاپ و توپ شروع به

سلام داداش
یادش بخیر
مره یاده ترم یک کاردانی که بیم گلستان 6 مین (ساحل قو) مستاجر بیم که او مدت مین صدای تر تور تفنگنه اشتاوستیم.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2012-10-02 09:56 PM

(2012-10-02 09:16 PM)MEHDI-SHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)
اوه اوه،،بزنم به تخته چه رابطه دوستانه و خوبی بین بچه های گیلان و مازندران برقرار شده.خیلی خوبه Khansariha (219)

خیلی عالیه این همه تبادل اطلاعات و صحبتها و رفت و آمدهای زیاد بین این دو تاپیک....
----------------------------------------------------------
امین جان من این سایتی رو که توی امضای شما هست بازدید کردم.خیلی جالب بود.آفرین....
سایت شماست؟خودتون این کارا رو انجام میدید؟ در حد پروژه دانشجویی و مشاوره هست یا کارای تحصصی و عمده پروژه های صنعتی هم انجام میدید؟

رشته و مدرکتونو میتونم بدونم؟؟

Khansariha (256)

سلام.
بله طراحی و مدیریت و ... به پای منه.
بله خودم انجام میدم.برای تولید انبوه متاسفانه حمایت نمیکنند و الا من خودم قصد تولید انبوه رو داشتم.
بنده درحال حاضر دانشجوی رشته کامپیوتر هستم.
کسی هم مشاوره یا سفارش ساخت داشته باشه انجام وظیفه میکنم.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cordoba - 2012-10-02 10:04 PM

خبر آمد ، خبری در راه است ....Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2012-10-02 10:20 PM

بسیار عالی
باعث خوشحالی ماست که در جوار دوستان گرامی همچون شما هستیم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2012-10-02 10:24 PM

زاکان عجب فعالیتی دریدی شیمی دم گرم ...
من از 4 صفحه قبل جواب دهن درم ...

(2012-10-02 01:51 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ده جای بهتری سراغ نرم.
پیر مرده ایسا بو یا جوانه؟
حق جو مگر اونی نیه که قلیپوره؟
پیرمرده ...
حق جویه پیر مرده ده آقا دو تا پسر جوانم دره ...
حنان جان حق جو یا کلبه شکار قلیپور ایسه ...

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - mazyarR - 2012-10-02 10:34 PM

(2012-10-02 10:04 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)
چه خبری بلامیسر

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2012-10-02 10:52 PM

(2012-10-02 03:57 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حنان مو گونم تو پزشکی بنی کنار یته مشاوره تفنگ بازا کون. تنم میجی بدتر 24 ساعته سایت مئن دری.Khansariha (219)
ولی تی امرا موافقم رویال از بقیه بهتره اگه گامو هگیتن سر اصرار دانی.Khansariha (8)

اهه مهدی جون، خوب پیشنهادی هده... آقا نگران نبو، بعد ۳-۲ هفته دیگه کمتر دوستان خدمت هیسم، باید برای تخصص بخونم...
Khansariha (8)

راستش، ده فعلا می دس بیشتر نرسه، چیزهای دیگه هم خا هیرم... یه کمی هم خا پس انداز بونم...

ولی کلا فعلا دست بداشتم... Khansariha (8)
(2012-10-02 10:04 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رضا جان، خبره بوگو ده، ملت بترکستنا!!!! خخخخخخخخخخخ! Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2012-10-02 11:04 PM

(2012-10-02 10:24 PM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زاکان عجب فعالیتی دریدی شیمی دم گرم ...
من از 4 صفحه قبل جواب دهن درم ...

(2012-10-02 01:51 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ده جای بهتری سراغ نرم.
پیر مرده ایسا بو یا جوانه؟
حق جو مگر اونی نیه که قلیپوره؟
پیرمرده ...
حق جویه پیر مرده ده آقا دو تا پسر جوانم دره ...
حنان جان حق جو یا کلبه شکار قلیپور ایسه ...

من کلا 2بار حق جو دکان بشوم.
ایبار که بسته بو وایبار ده که ایمرو بو.
من می خریدانه از پل بوسار کونم.کلبه شکار.