شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-26 10:22 PM

من بوموم زکانKhansariha (178)Khansariha (178)Khansariha (58)Khansariha (58)
(2015-07-26 09:15 PM)ali123 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
این چند روز یکم سرم شلوغه ، فقط پستهاتون رو میخونم و از این که دوستانی مثل شما دارم خوشحالم.
محمد جان کاربر حرفه ای شدن رو بهت تبریک میگم.
اقا طبق اطلاعات تقریبا موثق سید خودش قراره اشتایر بگیره ، حالا توپو انداخته تو زمین یکی دیگه . سید بیا رسما اعتراف کنKhansariha (219)
یعنی داری میگی سید داره فرا فکنی میکنه شیرینی نده ؟
جون داداش اگر بزارم
(2015-07-26 09:18 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-26 06:26 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خلاصه حرفه ای شدن همه دوستان پیشاپیش مبارک
ولی حرفه ای بودن به رنگ نیست سعی کنید تفکرتون حرفه ای باشه
موفق باشید

با این اوصاف من خیلی وقته که حرفه ای هستم دیگهKhansariha (128)Khansariha (128)
.
بارزوی عزیز، شماره رو پیامک کردم داداشKhansariha (8)
.
این علی هم که فقط زورش به ما میرسه... ماهی یکبار پیام میزاره فقط به من گیر میدهKhansariha (290) شانس آوردم همسایه نشدیماااا...خخ
خوب کرد لوت داد شکار که نمیبری تنها تنها هم که ماهیگیری میری نسل شوک رو انداختی شیرینی میپیچونی بدم بازداشتت کننKhansariha (58)Khansariha (58)
(2015-07-26 09:36 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا نگیرین اشتایر چی چیه بدرد نمیخوره که همه دارن میرن اشتایر بخرن (وای بدبخت شدم چطور با اینهمه اشتایر رقابت کنیم) برین ای‌تی۴۴ قنداق چوبی بخرین بهترین تفنگه خوشگل هم هست حداقل مثل قنداق تامهول ملت ازش بدشون نمیاد.
خلاصه از من که خیلی استادم و از دوران مشروطه تا حالا دارم توی تفنگ دست و پا میزنم پیشنهاد میکنم اشتایر نخرید اصلا بدرد نمیخوره ، وایرخ هم همینطور. دیانا پی۱۰۰۰ و raw و R10 و اف‌ایکس و اینا هم بدرد نمیخورن اصلا دقت ندارن. مخصوصا اگر برای بنچ‌رست خواستید اصلا سراغ این چیزا نرید.....
خلاصه از من گفتن بود
نخریدا
اصلا بدرد نمیخورن
نخرید
جان هرکی دوست دارید نخرین
خواهش میکنم نخرین
التماس میکنمKhansariha (125)Khansariha (125)Khansariha (125)
خخخخخخخخخخخخ
صاحب جون من که اصلا نمیخرم اه اه اه چیه این تفنگای آلمانی و انگلیسی مزخرف
اییییش
فک نکنی پولم نمیرسه بخرما اصلا اینجوریا نیست Khansariha (195)Khansariha (195)Khansariha (389)Khansariha (389)Khansariha (360)Khansariha (360)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-26 10:31 PM

سلام دامون جان خداقوتKhansariha (8)
.
یه سوال از قدیمی گیلان؟ آقای دکتر مهدی (marksman) گیلانی هستن؟ چون تو صفحه ی 2 همین تایپیک دیدم گیلکی تایپ کرده... حرفه ایKhansariha (226)
.
از بچه های قدیمی گیلانی کسی خبری نداره....؟
.
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2015-07-26 10:32 PM

سلام. سید امیر دستت درد نکنه پیامک رسبد.
آقا حسین 50 تومن ناقابل واریز کردم.Khansariha (8)
دوستانی که میخوان همکاری کنن هنوز دیر نشده،آقا حسین بنده خدا بقیه پولو از خودش گذاشته.
این وسیله بعدا به کارتون میاد.Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-26 11:16 PM

(2015-07-26 10:31 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دامون جان خداقوتKhansariha (8)
.
یه سوال از قدیمی گیلان؟ آقای دکتر مهدی (marksman) گیلانی هستن؟ چون تو صفحه ی 2 همین تایپیک دیدم گیلکی تایپ کرده... حرفه ایKhansariha (226)
.
از بچه های قدیمی گیلانی کسی خبری نداره....؟
.
Khansariha (8)

قربونت سید جان
بله ایشون اصلیتشون شرق گیلانی هست (از این که گیلان رو شرقی غربی شمالی جنوبی کنم متنفرم 4 وجب خاکه باهم زندگی میکنیم دیگه) ولی الان دقیق یادم نمیاد کدوم شهر بودن ولی ساکن کرج هستن

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-07-26 11:41 PM

برای منم جای سواله آقا مهدی نیستن اصلا Khansariha (290)
خبری نیست ... با اینکه باهاش یه داد و ستدی داشتم شمارش هم ندارم متاسفانه خبری بگیرم از ایشون ...

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-27 12:09 AM

میلاد بره نخیی تی ا ایمضایه عوضه کنی
توفنگه کی مرده دیی بوشو کیی بره

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-27 12:40 AM

سلام دوستان گلKhansariha (8)
تا الان 50 صفحه ی اول تایپیک گیلان زاکانه بخواندم.... انگار برگشتم به او دوران Khansariha (172) امن که نئسابیم، اما ای کاش قیمی زاکان یه سر به خوشان تایپیک بزنن
Khansariha (226)
می حال بیگیفتیه Khansariha (226) هیی دکتر مهدی... دکتر حنان.....حسین ایرگانر......امین 2409...........مازیار......... Khansariha (172)
.
البته دکتر مهدی تو سایت همسایه ناظم انجمنهKhansariha (226).......
.
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-27 01:30 AM

کویته سایت گی سید؟
پس بوگو دوکتور چرا ایه پیدا نیه انه سر شلوغه پس
ایته معراجم داشتیم امان یادش بخیر ای بار انه امره شکار بوشوبوم از زکان رستم آباد بو

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-07-27 02:41 AM

(2015-07-26 11:41 PM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای منم جای سواله آقا مهدی نیستن اصلا Khansariha (290)
خبری نیست ... با اینکه باهاش یه داد و ستدی داشتم شمارش هم ندارم متاسفانه خبری بگیرم از ایشون ...

میلاد خان من هم یبار اوایل تازه کار بودم سر موضوعی با ایشون چندتا پست رد و بدل کردیم سه روز محروم شدم خخخخخ ولی اطلاعات علمی خوبی دارند.
دامون منظور سید دکتر حنان نیست دکتر مارکسمن هستش
آقا دامون تبریک میگم کاربر حرفه ای شدی.توی یه روز باهم ارتقای کاربری گرفتیم. دیتا سنتر انجمن ترکوندی با عکسات خخخخخخ
از همه دوستانی که لطف کردن به من و آقا دامون تبریک گفتن تشکر میکنم
توصیه آقا بهروز هم به روی چشم
دوستان خوشا به سعادتتون که صبح توی گیلان ازخواب پامیشید!! ششب خوش
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2015-07-27 08:49 AM

آقا پاشین کرنو رو آوردن.Khansariha (266)