شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-26 01:49 PM

Khansariha (125)
.
Khansariha (271)

(6

0):Khansariha (354)Khansariha (134)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-07-26 02:44 PM

دوستان سلامKhansariha (8)
سیدجان ممنون Khansariha (8) بنده همچنان از اعضای خوب انجمن و دوستان خوبی همچون شما کسب تجربه میکنم
آقا دامون عزیز از من یک سال و نیم زودتر عضو شدن و به قول آقا بهروز توی صفحات اول انجمن هستند و تجربیاتشون مثل همه شما ازمن بیشته و اینجور که ایشون تخت گاز میره به زودی مرز 500 پست میشکنه.
آخه برار دامون چقدر اطلاعات داشت من نمیدونستم!!!!از 20 تا پست اخیر 16 تاش دامون بود خخخخخخخ
درکل اعضای تاپیک ما کم هستیم بیست نفر هم نمیشیم
ایشالا به زودی بیشتر بشیم دور همی های بزرگتری تشکیل بدیمKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-26 06:20 PM

(2015-07-26 01:28 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رفقا سلامKhansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته ناگفته نمونه که جدا از شوخی فتوشاپی ، ایشون از قدیمی ترین اعضای تاپیک گیلان هستن و به اولین صفحات نگاه کنید متوجه میشین
آقا در هر حال من زودتر از همه پیشاپیش تبریک گفتمKhansariha (8)

این پست بزودی پاک میشودKhansariha (399)Khansariha (219)
Khansariha (106)Khansariha (106) چه کردی آقا بهروز بزرگ مایی داداش
فدایی داری مرسی از لطفتKhansariha (8)Khansariha (8)
(2015-07-26 01:21 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد جان سلام
دامون تو این چند روز اینقدر گردو خاک کرد که ما از محمد غافل شدیم Khansariha (48).............ای کاربر حرفه ای!..... ای بادی بیلدینگ!...... ای smsrtقرمز شده!!خخخخ
درمورد دوربین، بهترین راه تشخیص خوب و بد... اصلی و تقلبی و.... اینه که باهم مقایسه بشن! مخصوصآ وضوح تصویر مخصوصآ(برایpcpها)
.Khansariha (8)
سید جان من اون قدیمی 400 تومنی که الان دست آقا حسین قمری هست رو با این 280 تومن هایی که خریدم مقایسه کردم شفافیتشون یکی هست ولی تفاوتی توی پیچ تورتشون هست که قبلی ها پیچشون هم آچارش بزرگتر بود هم شکلش فرق میکرد و البته روی پیچهای ریز و کوچک این دوربین های جدید مایع بلکر وجود داره که مثل چسب محکم کرده پیچها رو
(2015-07-26 02:44 PM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلامKhansariha (8)
سیدجان ممنون Khansariha (8) بنده همچنان از اعضای خوب انجمن و دوستان خوبی همچون شما کسب تجربه میکنم
آقا دامون عزیز از من یک سال و نیم زودتر عضو شدن و به قول آقا بهروز توی صفحات اول انجمن هستند و تجربیاتشون مثل همه شما ازمن بیشته و اینجور که ایشون تخت گاز میره به زودی مرز 500 پست میشکنه.
آخه برار دامون چقدر اطلاعات داشت من نمیدونستم!!!!از 20 تا پست اخیر 16 تاش دامون بود خخخخخخخ
درکل اعضای تاپیک ما کم هستیم بیست نفر هم نمیشیم
ایشالا به زودی بیشتر بشیم دور همی های بزرگتری تشکیل بدیمKhansariha (256)
مباااارکه محمد جان فدات داداش شما که زودتر از من حرفه ای شدی داداش
پست 501 رو هم که همین الان گزاشتی Khansariha (8)Khansariha (8)
ما کوچیکتیم داداشKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-07-26 06:24 PM

سید این ماجرای دیسکاوری چی شد؟؟Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2015-07-26 06:26 PM

خلاصه حرفه ای شدن همه دوستان پیشاپیش مبارک
ولی حرفه ای بودن به رنگ نیست سعی کنید تفکرتون حرفه ای باشه
موفق باشید

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-26 06:52 PM

(2015-07-26 06:26 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موفق باشید
کاملا موافقم آقا بهروز عزیزKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2015-07-26 08:28 PM

سلام آقایون ارتقای به کاربر حرفه ای مبارررررررک.Khansariha (219)
والا اشتایر و... اصلا تفنگی در کار نیست. من اصللا نمیدونم این اشتایر چی هست خخخ.Khansariha (219)
ولی اونم به موقش.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - ali123 - 2015-07-26 09:15 PM

سلام دوستان
این چند روز یکم سرم شلوغه ، فقط پستهاتون رو میخونم و از این که دوستانی مثل شما دارم خوشحالم.
محمد جان کاربر حرفه ای شدن رو بهت تبریک میگم.
اقا طبق اطلاعات تقریبا موثق سید خودش قراره اشتایر بگیره ، حالا توپو انداخته تو زمین یکی دیگه . سید بیا رسما اعتراف کنKhansariha (219)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-26 09:18 PM

(2015-07-26 06:26 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موفق باشید

با این اوصاف من خیلی وقته که حرفه ای هستم دیگهKhansariha (128)Khansariha (128)
.
بارزوی عزیز، شماره رو پیامک کردم داداشKhansariha (8)
.
این علی هم که فقط زورش به ما میرسه... ماهی یکبار پیام میزاره فقط به من گیر میدهKhansariha (290) شانس آوردم همسایه نشدیماااا...خخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-07-26 09:36 PM

آقا نگیرین اشتایر چی چیه بدرد نمیخوره که همه دارن میرن اشتایر بخرن (وای بدبخت شدم چطور با اینهمه اشتایر رقابت کنیم) برین ای‌تی۴۴ قنداق چوبی بخرین بهترین تفنگه خوشگل هم هست حداقل مثل قنداق تامهول ملت ازش بدشون نمیاد.
خلاصه از من که خیلی استادم و از دوران مشروطه تا حالا دارم توی تفنگ دست و پا میزنم پیشنهاد میکنم اشتایر نخرید اصلا بدرد نمیخوره ، وایرخ هم همینطور. دیانا پی۱۰۰۰ و raw و R10 و اف‌ایکس و اینا هم بدرد نمیخورن اصلا دقت ندارن. مخصوصا اگر برای بنچ‌رست خواستید اصلا سراغ این چیزا نرید.....
خلاصه از من گفتن بود
نخریدا
اصلا بدرد نمیخورن
نخرید
جان هرکی دوست دارید نخرین
خواهش میکنم نخرین
التماس میکنمKhansariha (125)Khansariha (125)Khansariha (125)
خخخخخخخخخخخخ