شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-25 03:35 PM

(2015-07-25 03:00 PM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اين اولين نفر برادر تد نيست
ايران اومدهههههه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

يكي صاحب جان به نظر پسر جناب سمسار زاده هستند
این همه تد تد تد. میکردن، همین بود؟!Khansariha (373)
نتونست اول بشه، Khansariha (119)Khansariha (119)چون زیر عکس توضیح داده شد که وایرخ لوله بلند اول شده.... برادر تد هم سلاحش بنظرfx رویال400 میاد. فک کرده خونه ی خاله ست.... Khansariha (180):khansو ariha (180):

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-07-25 03:46 PM

من عضو طبیعت نو نیستم.برام جالب بود بدونم ماجرا چیه.
فروشگاهش چطوره؟ البته اولویت خریدم اول با حسین عزیزهKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-07-25 04:18 PM

واااای یک ربعه دارم میخندم !!!!! خخخخخخخخخخخخ
چقدر بی‌صدا اومد و رفت!!! آخه وقتی اینهمه عکس از مسابقات ایران هست، چرا عکس خارجی میذارن که تد هم اولین نفر داخل عکسه قشنگ تابلوهه!!!!!!!!خخخخخخخخخ
من هر روز سایت طبیعت نو سر میزنم هیچ‌وقت اینو ندیده بود. دمت‌گرم آقا حسین کلی خندیدیم!!!

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2015-07-25 04:20 PM

سایت طبیعت نو برای امین سمسارزاده هستش برادر اقای سمسارزاده اصلی که همه میشناسنش. من از طبیعت نو خرید زیاد داشتم ادم خوبی هستش.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-07-25 05:51 PM

خخخخخ من از روی عکس بند انگشتی این نفر اول شناختم. اسمش ب نبودم ولی کلی کلیپ شکار و معرفی تفنگ بادی ازش دیدم فکرکنم همون تد که میگید باشه. چندتا از کلیپاش به دوستم نشون داده بودم میگفت این یارو مریض تفنگ و شکاره خخخخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - lvlahdi - 2015-07-25 07:11 PM

(2015-07-24 11:15 AM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
... هنوز به 3ثانیه نشده بود که شروع به زدن طعمه(خمیر شیرمال) کرد .

سلام
آقا من از شكار وتير اندازي چيزي سر در نمي آرم ، برا همين پستم نميتونه برادوستان مفيد باشه.....ولي مطالب رو چند روزي هست كه مي خونم.

cornet عزيز منظورتون رو از اين مطلب نفهميدم.

موفق باشيدKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-25 08:40 PM

سلام lvlahdiعزیزKhansariha (8)
بازم دمت گرم همه ی جملات گیلکی رو خوندی داداش.
ترجمه: هنوز 3ثانیه از انداختن قلاب توی رودخونه نگذشته بود که ماهی به طعمه(خمیرشیرمال) حمله کرد و بقیه ماجرا که....Khansariha (290)
.
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-25 09:05 PM

حسین چرا شایعه درست میکنی آخه بره
تدش که تده ولی ........Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)
بزار تجهیزات و جمع کنیمدعوتش میکنیم کیاشهر مسابقات بنچ رست سوسکش میکنیم داداشKhansariha (290)Khansariha (290)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-25 09:23 PM

دامون جان .... شخم زدن سایت رو.شروع کردیااااا..خخخ
.
مشت و مال چی خواستی، به خودم بگوKhansariha (128)Khansariha (128) ... مدیونی اگه به کس دیگه رو بندازی داداشKhansariha (219)فدایی داری Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-25 10:54 PM

این عکس آخرین عکس دسته جمعی بود که تازه پیداش کردم...
.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.
Khansariha (219)Khansariha (8)
.
ضمنآ پیشاپیش به دامون عزیز ارتقا درجه به کاربر حرفه ای رو تبریک میگم ... البته اگه تا صبح به کاربرویژه و مدیرکل سایت و .... ارتقا پیدا نکنه.....Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
.
میرزای پرچم بجورKhansariha (256) خبررررر دار