شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-07-23 10:41 PM

(2015-07-23 05:01 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در ماشه T05 كه مورد علاقه شديد اينجانبه ......
=======================

سلام
من یه بار از سر اجبار ماشه ماشه تی 05 رو باز کردم طراحیش فوق العاده است وقتی داشتم میبستم مثل یه پازل بود واقعا حال کردم خخخخخخخخخ
Khansariha (214)
Khansariha (215)عاقایون از کورنی جون خبری نشد؟Khansariha (215)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-24 12:06 AM

(2015-07-23 09:31 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از آقا بهروز بابت راهنمایی های مفیدشون Khansariha (8)از دوستان گل هم استانی کسی تاحال از پک های تیونینگ برا فنری ها استفاده کرده؟ قیمت و آدرسی که بشه این پک ها و دیوپتر و مگسک های مسابقه ای(روزنه ای)
رو تهیه کرد ميدونه؟Khansariha (8)
آخه کاربری که روی دیانا56 مگسک و دیوپتر نصب کرده، جواب مارو نداد... Khansariha (226)

سید جان میلاد ما کیت ورتک رو برای 54 خریده بود که به دکتر مهدی نام کاربری marksman فروخت و ایشون روی 52 بستن
سید جان دیوپتر رو واسه چه تفنگی میخوای استفاده کنی؟ من رو سی زد برای 10 متر سالنی بستم
رونه دید و مگسک سی زد تو بازار موجوده 130-140 تومن باید باشه احتمال قوی اکثر دوستان از همین واسه تفنگاشون استفاده میکننKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-07-24 12:53 AM

سید شرکت خدنگ‌افزار‌ اسپادانا توی اصفهان از این چیزها داره....
فقط به درد سالن و سیبل گرد همون سالن میخوره ها . چون من بیرون امتحانشون کردم اصلا چیز جالبی نبودن!!!

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-07-24 08:38 AM

کیت ورتک و دیوپتر چی هستن؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-24 09:19 AM

سلام به دوستان گلKhansariha (8)
محمدجان.، دیوپتر سیستم نشانه روی که که روی تفنگ های مسابقاتی هست گفته میشه(روزنه ی دید)و ورتک هم سیستمی جایگزین فنر توی تفنگهای فنری هست که باعث کاهش لگد و افزایش دقت میشهKhansariha (8)
توضیحات تکمیلی رو آقا بهروز عزیز و دوستانی که تجربه این کارهای روشنفکری خخ..... رو داشتن زحمت میکشنKhansariha (8)
راستش ميخواستم روی وایرخ 97 که هنوزنخریدم نصب کنم.. ولی با این قیمت میشه یه دوربین بوشنل 3-9#50براش گرفت که.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-07-24 10:24 AM

سیدKhansariha (8)
بین روزنه دید یا مگسک مسابقه ای شک داشتم. پارسال همینجوری از طرف شرکت رفتم تهران مسابقه المپیاد نفت. برای اولینبار تفنگ مسابقه ای تودستم گرفتم ازبس سبک و خوشدست بود مطمئن بودم جزو سه نفر میشم ولی بخاطر یه سری شرایط غیر برابر چهارم شدم خخخخخ. درکل از سیستمش و حس خوب تفنگ سالنی خوشم اومد و علاقه مند شدم اما پیگیر نشدم چون با شرایط الان زندگیم نمیتونستم براش وقت بذارم. یه روزی فرصت بشه حتمآ شروع میکنمKhansariha (172)
قسمت فانش اینجا بود یکی از کارمندهای میانسال با کت و شلوار شیک با یه تفنگ شکاری بدوبدو رفت توسالن که مسابقه بده بهش اجازه ندادن خخخخخخخ. از دور شبیه وایرخ بود یارو میگفت من با این سوزن میزنمKhansariha (106)
سید من خیلی از فنری های لول ثابت خوشم میاد.توی دیانا از 460 و توی وایرخ از 97 خوشم میاد.حتی یه زمان عاشق رنجر 155 بودم!!!!!!!
یه کلیپ از وایرخ 97 کالیبر 5.5 توی 50 متر دیدم خیلی گروپ خوبی داده بود. اگه بتونی تامهولش بخری که استادیوم منفجر میکنیKhansariha (219)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-24 11:15 AM

عجب اصطلاح باحالی....."باهاش سوزن میزنم" Khansariha (62)
.
خیلی پیگیرشم، اما کالیبر 4/5 تقریبآ نایابهKhansariha (290)
.
.
.
آقا جاتون خالی دیروز بعدظهر رفتم یکی از مناطق دیدنی املش ..طبعت گردیKhansariha (219)" بلوردکان"
این دفعه4تا کاسی و لانس و تجهیزات با خودم داشتم فقط دیروقت بود ..حدود ساعت 8... بعد 5دقیقه پیاده روی توی جنگل یه جایی رو پیداکردم که حدود 60-70 سانت عمق داشت Khansariha (219)با عجله کاسی رو انداختم تو آب که جریان شدیدی داشت ... هنوز به 3ثانیه نشده بود که شروع به زدن طعمه(خمیر شیرمال) کرد . ماهم هیجانزده کشیدیم قلابووو Khansariha (399) حالا هی من بکش... هی ماهی بکش .... که یدفه قلاب از دهنش آزاد شد و مثل کمانی که از چله رها بشه.... رفت بالای درخت و گیر کردKhansariha (290) هرچی خواهش کردم و التماس کردم نتونستم قلابو آزاد کنم ، پاره شدKhansariha (192) هوا هم داشت گرگ ومیش میشد Khansariha (23) خلاصه سرتون و درد نیارم .... دست از پا درازتر درحالی که ااصابم داغون از ماهی و کاسی و دست اندازهای جاده ..... ولی چه لذتی داره ماهیگیری تو رودهای خروشان لامصبKhansariha (219)
جای همه ی دوستان سبزKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2015-07-24 12:19 PM

(2015-07-24 11:15 AM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجب اصطلاح باحالی....."باهاش سوزن میزنم" Khansariha (62)
.
خیلی پیگیرشم، اما کالیبر 4/5 تقریبآ نایابهKhansariha (290)
.
.
.
آقا جاتون خالی دیروز بعدظهر رفتم یکی از مناطق دیدنی املش ..طبعت گردیKhansariha (219)" بلوردکان"
این دفعه4تا کاسی و لانس و تجهیزات با خودم داشتم فقط دیروقت بود ..حدود ساعت 8... بعد 5دقیقه پیاده روی توی جنگل یه جایی رو پیداکردم که حدود 60-70 سانت عمق داشت Khansariha (219)با عجله کاسی رو انداختم تو آب که جریان شدیدی داشت ... هنوز به 3ثانیه نشده بود که شروع به زدن طعمه(خمیر شیرمال) کرد . ماهم هیجانزده کشیدیم قلابووو Khansariha (399) حالا هی من بکش... هی ماهی بکش .... که یدفه قلاب از دهنش آزاد شد و مثل کمانی که از چله رها بشه.... رفت بالای درخت و گیر کردKhansariha (290) هرچی خواهش کردم و التماس کردم نتونستم قلابو آزاد کنم ، پاره شدKhansariha (192) هوا هم داشت گرگ ومیش میشد Khansariha (23) خلاصه سرتون و درد نیارم .... دست از پا درازتر درحالی که ااصابم داغون از ماهی و کاسی و دست اندازهای جاده ..... ولی چه لذتی داره ماهیگیری تو رودهای خروشان لامصبKhansariha (219)
جای همه ی دوستان سبزKhansariha (8)
هم محلی هام تو املش خال قرمز میگیرن گاهی اوقات...برخی رودخونه ها تو‌املش فصلی هستن و الآن تو تابستون خشک هستن و فقط بعضی گودال ها که توش آب جمع شده و مونده پر ماهی هست...طبق تعریف دوستان قزل آلا نیم کیلو به بالا هم پیدا شده تو این گودال ها....ولی خب باید پیاده رفت تو جنگل تا یه همچین گودال هایی پیدا کرد

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-24 12:31 PM

اردت حامدجانKhansariha (8)
.
یادم رفت عکسش...
.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-24 04:37 PM

سید تنا تنا شی هتو به ده برارKhansariha (290)Khansariha (399)