شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-07-23 10:44 AM

اقايون داداشام نمي دونم چرا اشناست
Khansariha (226)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-07-23 11:04 AM

هاهاهاهاهاها Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)دمت گرم آقا حسین من از همون اولش به این آقا شک داشتم!!!!!!!

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Sagheb - 2015-07-23 11:17 AM

حامد که شک نمیخواد دیگه

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2015-07-23 11:21 AM

(2015-07-23 10:44 AM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقايون داداشام نمي دونم چرا اشناست
Khansariha (226)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه داریم آقااااا مگه میییییشه....خخخخخخخخخخخ.....داداش این چیه فدات شم...سیبیلم کو...دو روز دیگه کله ما رو جا کله داعش نندازی صلوات..خخخخ
(2015-07-23 11:17 AM)Sagheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حامد که شک نمیخواد دیگه

من نوکرتم محمد جان...آقایی داداشم
(2015-07-23 11:04 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هاهاهاهاهاها Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)دمت گرم آقا حسین من از همون اولش به این آقا شک داشتم!!!!!!!

دوغه ته بنوش آقااا..خخخخ....داداش گلم به چی بنده شک داری؟؟
تو رو خدا نگاه...بعده عمری ما رو دست پر گرفتن

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2015-07-23 11:56 AM

(2015-07-23 11:30 AM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حسین جان
این آقا حامد ما که به قول خودش کلکسیون بد شانسیه ، ستاره هالی هم که هست ( هر چند سال یکبار دیده میشه) حالا با این عکسی هم شما ازش در سفری به آمریکا برای شکار jack rabbit گزاشتید احتمالا رفته بوده پیشJim Chapman ببین میتونی کار دسش بدی بره جایی که عرب نی بزنه Khansariha (215)Khansariha (219)
================
این پست بعد از رویت پاک میشود
خخخخ...چی بگم والا...کلکسیون بد شانسی نیستم بهروز خان گل...من خانواده ی خوبی دارم ولی یه اشتباه میکنن..اونم اینه همیشه بچه‌هاشون یا خودی رو دست کم میگیرن...و همین باعث شده تو خونه ما انگیزه ای وجود نداره واسمون...کسی که نشاط زندگی و رویاهاش ازش گرفته شه اون آدم دیگه الکی زنده هست...زندگی بنده یه جورایی شبیه زندگی داییم شده ولی من جوونم و فرصت زیاد دارم...کسی که استعداد زیاد داره ولی به واسطه اینکه چون یه بچه کشاورز هست هرگز فرصت پیشرفت تو هنر هایی که داشت یا بهتر بگم گسترش کارش رو‌پیدا نکرد...حرف بسیاره دوستان من...سرتون رو درد نیارم...درسته آدم باید خودش بیاد بالا و من این رو سر لوحه زندگیم قرار دادم ولی دلگرمی یه خانواده با ارزش ترین چیزی هست که میتونه یه آدم داشته باشه...ایشالله یه روزی بتونم دست دایی جان رو‌هم بگیرم و از تجربیات و هنرش تو کار استفاده کنم....تنها چیزی که ما نداریم همدلی هست که باید برگرده به خانواده

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-07-23 12:01 PM

(2015-07-23 08:26 AM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-23 12:47 AM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-21 04:11 PM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامي مجدد
امروز صبح رفتم انزلي
و همينجر كه در حال رانندگي بودم ديدم اسم يه كوچه اي هست
شهيد سعيد صياد

و حالا سوال
اقا بهروز اقا سعيد با شما نسبتي داشتن؟؟؟Khansariha (8)

سلام دوستان چند وقت بود که شرکتی رو که ازش اینترنت ميگرفتم مورد حمله تروریستی قرار گرفته بود وترافیک قطع شده بود و دلم برای همتون تنگKhansariha (8)
آقا حسین خیلی جالبه چون منم دیروز تو مسجد منظریه رشت بودم داشتم اسامی شهدا مسجد رو نگاه میگردم که اسم شهید لیلا درویش حقجو نظرم و جلب کرد، ايشون با شما نسبتی داشتن؟

اول بگو تو حوضه استحفاضي ما چكار داشتي؟؟؟
بله ايشون عمه بنده بودن كه در بمباران رشت شهيد شدندKhansariha (256)

تاپيك رو كرديم بنياد جانبازان Khansariha (226)خخخخخخ
خدا بیامرزدش
مراسم سوم فرزند یکی از اقوام بود
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-07-23 12:15 PM

حامد جان ما خیلی دوست داریم داداش حتما خونوادت از ما بیشتر دوست دارندKhansariha (172)
بیشتر وارد جزئیات نشی بهتره این شرایط توی اکثر خونواده ها هست مخصوصأ بچه آخر باشی. مثل من Khansariha (367)
اینقدر با ناراحتی پیام نذار حالمون گرفته شد سید هم نیست چندتا جوک بذاره جو عوض کنهKhansariha (226)
من بهت شک نداشتم برا نیازی نبود عکس هنر داییت بذاری خخخخخخخ همش تقصیر حسینه همه این دودا از کنده ایشون بلند میشه خخخخخخ
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-07-23 12:16 PM

یه دوربین برای یکی از دوستان ارسال کردم هزینه پست شد ۱۹ تومن!!! سوووووووختم! تازه پستی دو ساعت مارو اینطرف اونطرف برد. گفت برو لوله پولیکا بخر . رفتم خریدم اومدم میگه برو مقوا بخر !!! خوب شد ابر و ضربه گیر و چسب و کاغذ و پلاستیک و .... رو با خودم داشتم وگرنه میفرستاد همه رو بخرم !

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2015-07-23 12:26 PM

(2015-07-23 12:15 PM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حامد جان ما خیلی دوست داریم داداش حتما خونوادت از ما بیشتر دوست دارندKhansariha (172)
بیشتر وارد جزئیات نشی بهتره این شرایط توی اکثر خونواده ها هست مخصوصأ بچه آخر باشی. مثل من Khansariha (367)اینقدر با ناراحتی پیام نذار حالمون گرفته شد سید هم نیست چندتا جوک بذاره جو عوض کنهKhansariha (226)
من بهت شک نداشتم برا نیازی نبود عکس هنر داییت بذاری خخخخخخخ همش تقصیر حسینه همه این دودا از کنده ایشون بلند میشه خخخخخخ
Khansariha (256)

خخخخخ.....آقا اینم نگفتم از طرف خانواده مادری خیلی شوخیم....عکس داداش جون خودم به خاطر حرفاتون نذاشتم...تاپیک چاقو رو ندیده بودم...چشمم‌خورد گفتم یه چیزی هم ما بزاریم...حالا جک رو داشته باش داش....طرف سنش بالای ۷۰ ساله و پاهاش درد میکنه اون وقت میگه فکر کنم داره پاهام رشد میکنه...یعنی امید به زندگیت تو حلقم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2015-07-23 12:30 PM

رفقاKhansariha (8) یکمی هم بهتره رو پستها تخصصی تر کارکنیم و باادامه مبحث با بار علمی در کنارش دورهم بودن بهتری رو تجربه کنیمKhansariha (399)