شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2015-07-21 11:04 PM

با عرض سلام مجدد خدمت دوستان
آقایان حسین ، دامون، سید ، محمد ، و سایر اعضا محترم که اسمشون یادم نمیادKhansariha (8)
دامون جان بحث امکانات چیزی هست که در نهایت همه مباحث بهش ختم میشه حتی در ابعاد حد اقلیش ، در بعد فنی مسئله بهش نگاه کنیم منم کرونوگراف کرونی ندارم ، ولی یه طرحی رو باتغییرات خاص توسط نرم افزار با لپ تاپ دارم استفاده میکنم که 95% صحت عملکرد داره کار مو راه میندازه و یه پایه رست و میز تاشو هم ابتکاری درست کردم ، خب اگر بگم وسایل نیاز ندارم بیراه نیست ولی وقتی خواستیم دور هم جمع شیم باید هرکی وسایل و ابزار و ادوات خودشو بیاره و اونموقع یکسان کردن اینها و ایجاد تطبیق و سایر مسایل سخت میشه یا هرچقدر هم به سیستم کرنوی استفاده شده توسط خودم اعتماد داشته باشم، ولی وقتی بخوام نتیجه ای رو تو سایت قرار بدم بازهم از دید خودم استاندارد تلقی نمیشه پس امکانات رو نمیشه نادیده گرفت
اگر به گفته های تجمع دوستانه دفعه قبل که بودم و پستهای قدیمی رجوع کنید به داشتن حد اقل امکانات استاندارد اشاره کردم و حتی عرض کردم آمادگی ساخت اهداف فیلد تارگت موجوده ولی خب گاهی اوقات زمان بهترین معلم هست و فکر میکنم که دوستان الآن درک کردن حد اقل امکانات استانداردی لازمه تا نتیجه گیری مقبول حاصل بشه
حال مسئله داشتن صندوقی برای شروع هست و میشه با میانگین گیری توان ماهیانه اعضای متقاضی این رقم رو در آورد که در حد مناسبی باشه و خلاصه با گذشت زمان قلمی به امکانات اضافه میشه ، و نظرم تا یه مرحله ای پیش بریم و حتی برای اولویت خرید هم میشه رای گیری کرد
و کالایی خریداری شده بصورت مشاع السهم هست و به تناسب زمانی طبق نظر حسین آقا فرمودند در صورت نیاز با در نظر گرفتن شرایط تحویل دوستان میشه
مسئله مادی خاصی هم باقی نمیمونه چون با فول شدن صندوق تبدیل به خرید اموال میشه حالا که زحمت نگهداریش حسین آقا دارند میکشند و مکان هم از نظر بعد مسافت و مرکزیت مناسبه ،و برای دوستان بابت حضور نباید جبری هم باشه و فقط رضایت شخص ، چون یه نیت خیر دوستانه برای رفاقت و تفریح سالمه مثل اینکه بریم یه گردش و هزینه رو تقسیم کنیم که مطمئنم اگر گردش 24 ساعته باشه دونگش از این خیلی بیشتر میشه ! البته این نگاشته دیدگاه اینجانب هست و با توجه به اتفاق نظر دوستان منتظر نقد و نظرات سازنده شما به جهت بهبود طرح میباشم
سپاس

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-21 11:53 PM

آقا بهروز عزیز همه نکات رو فرمودن. خصوصآ اینکه هزینه ی یه دورهمی 24ساعته بیشتر از این هزینه ها ميشه Khansariha (256).
دامون جان فک کنم دیگه همه رفتن بخوابن! بیزحمت بعد خوابوندن دوستان، اون برقم خاموش کنKhansariha (180)Khansariha (180)
.
مخلص آقا دامون گلKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-22 12:20 AM

Khansariha (215)آقا بهروز خداییش توضیحاتت کامل بود Khansariha (215)
سید جان ما مخلصیم داداش Khansariha (8)
من دیگه خودم و باید از برق بکشم بجای خاموش کردن برقKhansariha (13)Khansariha (13)
شب رفقا بخیرKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2015-07-22 12:25 AM

یادش بخیر قدیما فیوز دست من بود..خخخ..بزار یه امشبم به یاد قدیم آخرین پست واس من باشه..خخخ...یا علی مدد....چیک...فیوز خاموش گشت

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-07-22 12:31 PM

کجایید پس؟!!!!!!!!!!!!!
پرچم داشت میفتاد زمین!!!
گیلمرد جان چراغ خاموش کردی یا تاپیک بستی بلامیسر؟!
عجب دستی داری برا.قبلنا همینجوری فیوز میزدی پایین که الان هیچکدوم نیستند. خخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2015-07-22 12:35 PM

(2015-07-22 12:31 PM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کجایید پس؟!!!!!!!!!!!!!
پرچم داشت میفتاد زمین!!!
گیلمرد جان چراغ خاموش کردی یا تاپیک بستی بلامیسر؟!
عجب دستی داری برا.قبلنا همینجوری فیوز میزدی پایین که الان هیچکدوم نیستند. خخخخخخخ

..بو خودا فیوز رو زدم جان داداش...کنتور رو نترکوندم که....خخخخخخ....دوستان پست بندازین فداتون شم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-22 03:20 PM

لنگرود --چمخاله--
.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-07-22 04:11 PM

سید اون ماری که عکسش گذاشتی اسمش چیه؟! خیلی ترسناکه انگار سمیه. سرش که مشخص نیست دمش هم همچین دیر نازک نشده

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-22 04:21 PM

سلام محمدجانKhansariha (8)
.
والا اسم فارسیشو نمیدونم .... برای صید بچه کفال (طعمه ی اردک ماهی) رفتم لب ساحل ، که دیدم پیچیده به خودش و سرشم زیر بدنشه( انگار از آفتاب خوشش نیاد)
بعد از گرفتن چندتا عکس ، با تحریک بیدار شد و به سمت آب دریا فرار کرد ....
الان که به فلس های پشتت توجه کردم کمی شبیه مارهای کویر بنظر میادKhansariha (226)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-07-22 04:36 PM

وای رفت توی آب دریا؟!!!!!!! من فکر میکردم دریا مار نداره!!!!!
باید بیشتر مراقب بود. سیل که از ارتفاعات میاد هرچیزی با خودش میاره دیگه. خیلی از موجودات هم توانایی انطباق پذیری با محیط دارن.
صدبار گفتم تنهایی نرو ماهیگیری خطرناکه!!Khansariha (367)تورو خدا منم با خودت ببر یوقت بلایی سرت نیاد