شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-07-21 08:19 AM

مهدي و صابري هم دمشون گرم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-21 09:22 AM

(2015-07-21 12:53 AM)gilemard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-20 11:56 PM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه صاحب خان بنده از روی امضای شما عرض کردم
فکرکنم شما هم مثل من عشق ماشین هستید
خیلی دوستدارم انجمنی با کیفیت این انجمن در مورد ماشین باشه و عضو بشم.خیلی گشتم چیزی نصیبم نشد اگه انجمن خوبی درمورد ماشین میشناسید راهنمایی کنید لطفا
آقا حسین قلک به کجا رسید بلامیسر؟
دوستان. فعلا کنار رودخونه نرید اعلام سیل ناگهانی گردن
سید جان هندوانه باغی میانی قلاب بزن
الان از ماهیگیری اومدم خبری نبود.بخاطر تخم ریزی ماهیگیری توی خلیج فارس فعلا ممنونه.قابق ها یواشکیی و قاچاقی میرفتن فکر میکنند خیلی زرنگند دیگه فکر نمیکنند دارن به خودشون ضرر میزنند

واسه شاسی بلندشون داداش این عالیه 4x4iran.com
و واسه همه ماشین ها به نظرم سایت tuningtalk.com بهترین های ایران هستن
داداشای گل یه چیز بگم..این محیط زیست هم خودشو گیر آورده ها...طرف املشمون پلنگ چهار تا گاو یه بنده خدا رو خورده بیچاره میگه بهشون هزینه یه گاو رو لاقل بهم بدین و آقایون در جواب میگن به ما ربطی نداره و میگن تو تو محدوده پلنگی...خخخ..بیچاره خونش تو حیاط پلنگه لابد...دیوانن به خدا
کلا همینه همش
قبلا هم فکر کنم تو رودبار این اتفاق افتاد که سر آخر به کشته شدن پلنگ ختم شده
یه مشت بی مسئولیت فرافکنن همشون فقط شونه خالی میکنن و صورت مسیله رو پاک میکنن و همه چیز و سره مردم و شکار چی ها میشکنن

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-21 02:11 PM

.
اوایل که اردک ماهی ره شوم ... یه چندتا بگیفتم که اشان پشت، زخمهای عمیق داشت . از بعضی دوستان که پرس و جو بوگودم ... گفتد که جای دندان شکال های بزرگتره! که بعدها دوباره تجربه بوگودم.... که با دیدن ای عکس ، یاد قدیم دکفتم....
.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-07-21 02:31 PM

آقا دامون فکر کنم ۲۰-۳۰ تایی ساچمه ردفایر داشته باشم. دو سال پیش خریده بودم ۲۵ تومن از سمسارزاده. اگر خواستین تقدیم کنم تست کنید چون من استفاده نمیکنم. درضمن فقط کالیبر ۴/۵ داره. سر هاشون همه لق میزنه دقتش پایینه
ولی من پیشنهاد میکنم ساچمه ی predator polymag رو تهیه کنید که 5/5 هم داره و ساخت جی‌اس‌بی هست و دقت بالاتری داره. من هم دنبالشم مدتی هست میخوام بخرم. فکر کنم ۵۰ تومن باشه.البته بیشتر ظاهرش جالبه تا کاراییش
ولی اگر ساچمه ی شکاری خوب خواستید ، فقط باراکودا هانتر اکسترم رو پیشنهاد میکنم تخریب و نفوذش خیلی خیلی خیلی بیشتر از ساچمه های معمول و همین polymag هست. انقدر داخل بدن شکار تغییر مسیر میده هیچی نمیذاره

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-21 03:02 PM

(2015-07-21 08:19 AM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهدي و صابري هم دمشون گرم

حسین جان چندنفر دیگه میخوایم که کرونی رو نقدش کنیم؟Khansariha (399)
.Khansariha (8)
آقای صابری نام خانوادگی کدوم عزیز هستن؟ آقای صابری نژاد؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-07-21 03:08 PM

بهروز
حسين
يسري
سيد
محمد
دامون
ميلاد
مهدي
صابري
خداپرست

تا الان 500000
در حساب بنده است
200 هزارم باز خودم ميزارم و اين كرنو رو ميارم گيلان تا اولين كرنو استان گيلان رو در طول تاريخ بشريت به استان اورده باشم خخخخخخخخ

كامران منتظرم

كروني نقد شده داداش
بيعانه هم داديم
از سمسار زاده خريداري شده
تا5 شنبه ان شاا... اوكي ميشهKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-21 03:35 PM

(2015-07-21 03:08 PM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهروز
حسين
يسري
سيد
محمد
دامون
ميلاد
مهدي
صابري
خداپرست

تا الان 500000
در حساب بنده است
200 هزارم باز خودم ميزارم و اين كرنو رو ميارم گيلان تا اولين كرنو استان گيلان رو در طول تاريخ بشريت به استان اورده باشم خخخخخخخخ

كامران منتظرم

كروني نقد شده داداش
بيعانه هم داديم
.حسین جان خیلی آقاییKhansariha (8)....
ایولله.... خدا میرزایه بیامرزهKhansariha (354) کو ایسایه بدینه امان کرنوگراف فیگیفتیم Khansariha (219) ... هتو پیش بشه چند وقت دیگه خودمان، فدراسیون مستقل جهانی گیلان تشکیل دیمKhansariha (399)
.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2015-07-21 03:41 PM

یعنی اون بالا حال میده به نظرتون؟؟؟
[تصویر: DSC_8526_20150721_163539.jpg]
(2015-07-21 03:35 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-21 03:08 PM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهروز
حسين
يسري
سيد
محمد
دامون
ميلاد
مهدي
صابري
خداپرست

تا الان 500000
در حساب بنده است

كامران منتظرم

كروني نقد شده داداش
بيعانه هم داديم
.حسین جان خیلی آقاییKhansariha (8)....
ایولله.... خدا میرزایه بیامرزهKhansariha (354) کو ایسایه بدینه امان کرنوگراف فیگیفتیم Khansariha (219) ... هتو پیش بشه چند وقت دیگه خودمان، فدراسیون مستقل جهانی گیلان تشکیل دیمKhansariha (399)
.
میگم ما که پول نداریم...فقط یه کار میتونیم بکنیم واسه دوستان....سیبل زنده نمیخواین واس فدراسیون؟؟؟خخخ...خودم وایمیسم تکونم نمیخورم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-07-21 04:11 PM

سلامي مجدد
امروز صبح رفتم انزلي
و همينجر كه در حال رانندگي بودم ديدم اسم يه كوچه اي هست
شهيد سعيد صياد

و حالا سوال
اقا بهروز اقا سعيد با شما نسبتي داشتن؟؟؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-21 04:57 PM

(2015-07-21 02:31 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا دامون فکر کنم ۲۰-۳۰ تایی ساچمه ردفایر داشته باشم. دو سال پیش خریده بودم ۲۵ تومن از سمسارزاده. اگر خواستین تقدیم کنم تست کنید چون من استفاده نمیکنم. درضمن فقط کالیبر ۴/۵ داره. سر هاشون همه لق میزنه دقتش پایینه
ولی من پیشنهاد میکنم ساچمه ی predator polymag رو تهیه کنید که 5/5 هم داره و ساخت جی‌اس‌بی هست و دقت بالاتری داره. من هم دنبالشم مدتی هست میخوام بخرم. فکر کنم ۵۰ تومن باشه.البته بیشتر ظاهرش جالبه تا کاراییش
ولی اگر ساچمه ی شکاری خوب خواستید ، فقط باراکودا هانتر اکسترم رو پیشنهاد میکنم تخریب و نفوذش خیلی خیلی خیلی بیشتر از ساچمه های معمول و همین polymag هست. انقدر داخل بدن شکار تغییر مسیر میده هیچی نمیذاره
قربونت صاحب جان
آره در جریان هستم فقط کالیبر 4.5 داره
دقیقا پلی مگ خیلی بهتر هستش بیبشتر هم دنبال اون هستم
بسته 125 تایی ردفایر تهران 3-4 سال پیش 45-50 بود الان نمیدونم چنده
خیلی از دقت پلی مگ شنیدم و خیلی ریویو دیدم که تو تفنگ های مختلف ازش استفاده شده
و خیلی هم دیدم که گامو ردفایر و راکت و مچ رو امتحان کردن و نتیجه نگرفتن
اتفاقا بیشتر میخواستم ببینم ساختش چطوره حالا که میگید سرش لق میزنه دیگه فهمیدم چه خبره
ممنونم صابر جان از لطفت مرسیییییییKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

(2015-07-21 04:11 PM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامي مجدد
امروز صبح رفتم انزلي
و همينجر كه در حال رانندگي بودم ديدم اسم يه كوچه اي هست
شهيد سعيد صياد

و حالا سوال
اقا بهروز اقا سعيد با شما نسبتي داشتن؟؟؟Khansariha (8)
حسین جان تو انزلی فامیلی صیاد و صیادی خیلی زیاده البته بازم احتمالش هست که آقا بهروز با آقا سعید خدا بیامرز فامیل باشنKhansariha (256)
Khansariha (8)Khansariha (8)