شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-07-20 08:52 PM

دامون و ميلاد هم انجام دادند
مهد ي هم در صدد

وما هم بيانه رو داديم كه صاحب كرنو گراف بشويمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - FMJ - 2015-07-20 08:56 PM

سلااااام
خسته نباااشید همگی...
کاش میشد ما ام بازی...Khansariha (172)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-20 09:06 PM

حسین جان انجام وظیفه کردیم داداش ممنون از پیگیریهات

(2015-07-20 05:45 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-20 11:58 AM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شماره كارت براي خريد كروني
5894631846671774
به نام حسين درويش حقجو
دوستان وايز كرديد به شماره من smsبزنيد
09116029426
منم گزارش ميدم خدمتونKhansariha (8)

مبلغ واریز شدKhansariha (8)
.
اینم باغ هندوانه-- چاف Khansariha (399) فک کنم الان دیگه، اردک ماهی توش خوب بزنه:khansariha (180):Khansariha (180)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوه اوه سید جان چی آبی بگیته تی باغ بره جااان چه محلی هندوانه ایم ایسه
بدو بدو هندوانه به شرط چااااقوKhansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)

(2015-07-20 06:04 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-20 05:57 PM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صاحب خان ایشالا موستانگ بخری بدی ما یه عکس باهاش بندازیم

اینم میشه پس شماره کارت میدم همیاری کنید لطفا....خخخخخخخ
جدیدا تو یکی از سایت های همسایه در حال مجادله و مبادله ی سخنان رکیک‌الهویه هستیم ....
آقا محمد این سخن شما مرا به تفکر وا داشت. شما این داستان موستانگ رو اونجا دیدین؟؟؟ اگر شما هم اونجا هستین کمک کنید یه ذره حالشون رو بگیریم!!
صاحب چی شده داداش بدخواه مدخواه دااری برو بچ و جمع کنیم بیایمKhansariha (290)Khansariha (290)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-20 09:53 PM

(2015-07-20 08:56 PM)FMJ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلااااام
خسته نباااشید همگی...
کاش میشد ما ام بازی...Khansariha (172)

سلام به آقا رضای عزیزKhansariha (8)
.
بعد از اون همه پستهای مفید و کاربردی، یهو رفتی که رفتی داداش !Khansariha (226) ما که دلمون برا مطالبت تنگ شده بودKhansariha (8) Khansariha (8) Khansariha (8)Khansariha (8)
.
خوشحال میشیم ازتجربیاتتون استفاده کنیمKhansariha (219)
.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.
می ده دهن آب دکفتKhansariha (63)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-07-20 10:39 PM

مشکل منم حل شد. یه بنده خدایی ناظم یه سایتی بود فکر میکرد ژنرال نیروی دریایی آمریکا هست... چهارتا جمله نوشتم دو بند ایراد گرفت منم بحث کردم باهاش الان هم تقریبا مشکلمون حل شدهKhansariha (214)
بابا خوداروشکر اینا در دنیای واقعی کاره ای نیستن وگرنه کلاهمون پس معرکه بود.......
.
ای کاش منم میتونستم کمک کنما. وضع خرابه دیگه. کفگیر خورده ته دیگ رو سوراخ کرده روی گاز هم خط انداخته. باید یه پولی هم بدم گاز رو پولیش بکشم...!! بله به این صورت

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-07-20 11:53 PM

ممنون از آقا حسین بابت پیگیریKhansariha (8)
دوستان لطفا اگر از پسش بر میان 50 تومان مبلغ زیادی نیستش فکر نکنم تو این بازه زمانی باهاش بشه یه کرنوگراف خرید ...
همین طور هم اگر مبلغ هم از 700 بالاتر بره خیلی خیلی عالی میشه و یه پس اندازی میشه برای فکرای دیگه Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-20 11:54 PM

(2015-07-20 09:18 AM)endshoot نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دامون جان بنظرم از فنر تخت اتوموبیل استفاده کنی از اوراقیا بگیری خوب باشهKhansariha (48)Khansariha (256)
کامران جان برای قسمت جلوی هدف از ورق استفاده میکنیم بعد ورق هنوز تسویب نشده ولی احتمال زیاد ما یه مدل رو برای 35-30 ژول استاندارد میکنیم و بعد برای هر کدوم از دوستان که مدلی برای تفنگهای قوی تر خواستند سفارشی براشون خواهیم ساخت
ولی همه اینها الان روی کاغذه و صرفه اقتصادی و نیاز بازار در درجه اول اهمیت قرار داره
چون کار برش و پرس داره و باید با کارخونه هماهنگ کنیم ببینیم چطور پیش میره

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-07-20 11:56 PM

نه صاحب خان بنده از روی امضای شما عرض کردم
فکرکنم شما هم مثل من عشق ماشین هستید
خیلی دوستدارم انجمنی با کیفیت این انجمن در مورد ماشین باشه و عضو بشم.خیلی گشتم چیزی نصیبم نشد اگه انجمن خوبی درمورد ماشین میشناسید راهنمایی کنید لطفا
آقا حسین قلک به کجا رسید بلامیسر؟
دوستان. فعلا کنار رودخونه نرید اعلام سیل ناگهانی گردن
سید جان هندوانه باغی میانی قلاب بزن
الان از ماهیگیری اومدم خبری نبود.بخاطر تخم ریزی ماهیگیری توی خلیج فارس فعلا ممنونه.قابق ها یواشکیی و قاچاقی میرفتن فکر میکنند خیلی زرنگند دیگه فکر نمیکنند دارن به خودشون ضرر میزنند

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2015-07-21 12:53 AM

(2015-07-20 11:56 PM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه صاحب خان بنده از روی امضای شما عرض کردم
فکرکنم شما هم مثل من عشق ماشین هستید
خیلی دوستدارم انجمنی با کیفیت این انجمن در مورد ماشین باشه و عضو بشم.خیلی گشتم چیزی نصیبم نشد اگه انجمن خوبی درمورد ماشین میشناسید راهنمایی کنید لطفا
آقا حسین قلک به کجا رسید بلامیسر؟
دوستان. فعلا کنار رودخونه نرید اعلام سیل ناگهانی گردن
سید جان هندوانه باغی میانی قلاب بزن
الان از ماهیگیری اومدم خبری نبود.بخاطر تخم ریزی ماهیگیری توی خلیج فارس فعلا ممنونه.قابق ها یواشکیی و قاچاقی میرفتن فکر میکنند خیلی زرنگند دیگه فکر نمیکنند دارن به خودشون ضرر میزنند

واسه شاسی بلندشون داداش این عالیه 4x4iran.com
و واسه همه ماشین ها به نظرم سایت tuningtalk.com بهترین های ایران هستن
داداشای گل یه چیز بگم..این محیط زیست هم خودشو گیر آورده ها...طرف املشمون پلنگ چهار تا گاو یه بنده خدا رو خورده بیچاره میگه بهشون هزینه یه گاو رو لاقل بهم بدین و آقایون در جواب میگن به ما ربطی نداره و میگن تو تو محدوده پلنگی...خخخ..بیچاره خونش تو حیاط پلنگه لابد...دیوانن به خدا

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-07-21 01:17 AM

شنیدم چند جا سیل اومده باعث مرگ چند نفر هم شده. امروز بچه ها یه سری فیلم داشتن نگاه میکردن من حواسم رو کار بود متوجه نشدم داستان چیه...نمیدونم چالوس بود ، ماسوله بود ، فومن بود...
.
بله آقا محمد به ماشین علاقه دارم مخصوصا موستانگKhansariha (6)...کلا ماشین های آمریکایی مثل کوروت و کامارو و چلنجر و چارجر و شلبی و.....
دو اسطوره به نام های نیسان جی‌تی‌آر و مکلارن p1 هم که حسابشون جداست!!
ماشین های منطقه هم که اومدن داغ دل مارو تازه کردن هر روز چند تا موستانگ توی خیابون میبینم...شده اینهو پراید هرکی میاد میره موستانگ میخرهKhansariha (290)
همونطور که داداش حامدم گفتن تیونینگ تاک سایت خوبیه. البته پرچمش در حد اینجا بالا نیست . من هم عضو هستم اونجا ولی نزدیک دو سال هست که سر نزدم چون بیشتر مطالب یادگرفتنی بود برام و خوندمشون و تموم شد. چیزی برای گفتن نداشتم!!!!