شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - falakian - 2012-10-02 03:59 PM

از این بعضی از دوستان به اسم دوندخانم شرمنده . افتخار اشنایی ندرم . من حامد فلکیان هسم از رامسر محل کارم چابکسر هسه !!!

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - savadkooh - 2012-10-02 04:12 PM

(2012-10-02 03:53 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والله مو شادو هزار معمولی امرا کلاج و کشکرت چند بار جیر باردم!!Khansariha (226) رابشکن که عددی نیه! 4.5 چینی امرا کئنه !Khansariha (219)

همسایه ها سلام
دکتر جون شما هم خطر ناک بودی ما نمیدونستیم .
جسارت نباشه تو چه فاصله ای زدید کشکرت وکلاغ رو؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Marksman - 2012-10-02 04:20 PM

بهههه چطوری همسایه؟Khansariha (8)
والله از 15 متر توش بوده تا حدودای 40. مربوط به دوران جاهلیته.Khansariha (219) مخصوصا کشکرت موجود شل و ولیه با 4.5 چینی 61 هم چند باری زدمش ولی کلاغ رو با اون نتونستم بندازم.با شادو دو تا کلاغ زدم حدودای 20 متر.البته شادو تمام فلزی اسپشیال ادیشن بود.Khansariha (8)
الان هم تنها موجودی که به تیر غیب 52 گرفتار میشه همین کلاغ هست.Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - MEHDI-SHOOTER - 2012-10-02 04:32 PM

من خودم 2سال ویشپر ایکس داشتم.تفنگ سبک و خوش دستی بود.قدرت تیرش هم بد نبود.فقط دقتش کم بود یه مقدار.بعضی وقتا هدفهایی رو نمیزد که دیگه مطمئن بودی که شکارش 100%!!!

من به دوستان پیشنهاد میکنم اگه میخوان گامو بخرن یا Cfr یا Cfx رو انتخاب کنن.چون از لحاظ قدرت و وزن فرقی با بعقیه مدلهای گامو نمیکنن ولی دقت بهتر و قابل قبولتری دارن به علت زیر شکن بودن و ثابت بودن لول . شاید یه مقدار گرونتر باشن ولی می ارزه و اینکه موقع استفاده ازش واقعا لذت میبری .....

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - savadkooh - 2012-10-02 04:36 PM

خوبه به شادو امیدوار شدیم دکتر جان.
البته اگه دست شما باشه .
به سر دوتا کلاغ خورده بود(هدشات) یا به تنشون ؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2012-10-02 04:37 PM

جناب VIXTOR عزیز
مگه به کی گیلانی گیلکی بلد نیبه
مگه بونه که گیلان زاک گیلکی بلد نبیه
مگه بنه ک گیلن زک گیلکی ندونه
مگر بخه که گیلان زاک گیلکی نانخه
آقا من تایپ خوبی نارم والا گیلکی اشکال که ناره هیچ افتخار داره از هر لهجه اش که بخوای... بگذریم
منم نظرم
HUNTER IGT
CFX
SHADOW IGT
بیشتر متمرکزه,CFXبدلیل یکپارچه بودن بدنه وساختار محکم و طول لوله 20اینچ کاملا" عالیه و خصوصا" دوربین رو آ مدلان خیلی خوب جواب دهه
چندی پیش باهاش تیر اندازی هم داشتم برای یکی از دوستان دوربین نصب و تنظیم بکودم خوب بو و مرا یاد DIANA 50 قدیمی خودم تاودا بدلیل ساختار یک تکه بدنه فوق العاده دقیق بو اگر ادم ایتا تفنگ بنجامین تریلNITRO 1300 FPS .22بداره ولی هدف نزنه اعصابش داغان به ولی اگر چینی 62 دقیق با کمی قدرت بداره بدون دلهره وبا خاطری آسوده شلیک کونه
یادش بخیر
جنایتکار جنگی نانم الان زنده یا بمرده خلاصه هرکی دست دره کلی باهاش حال کونهKhansariha (65)
سپاس

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Marksman - 2012-10-02 04:53 PM

(2012-10-02 04:36 PM)savadkooh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوبه به شادو امیدوار شدیم دکتر جان.
البته اگه دست شما باشه .
به سر دوتا کلاغ خورده بود(هدشات) یا به تنشون ؟

کلاغا یکی به گردن که وقتی افتاد تموم کرد اون یکی هم بالش که زنده گیر افتاد بعد تموم کرد....
بابا شادو اونقدرا هم تفنگ بدی نیستا!!! دست من و شما هم نداره.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2012-10-02 05:02 PM

(2012-10-02 03:46 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا امین
igt الان تو گیلان موجوده؟ هرچی گامو هست معمولی وکپ پلاستیک فشرده هست منم که آدم کلاسیک خلاصه نمیتونم با این مسعله کنار بیام گامو اسلحه خوبیه خان کشی اش خیلی بهتر شده و این روی بردش احتمالا" تاثیر بسزایی داره نسبت به قدیمی ها و ارگونو می اش نسبت به ELGAMOبهتر شده وخوشدست تره البته رد پایی از طراحی های DIANAهم ریز توش دیده میشه!
خدا حفظ کنه این مهندسی معکوس رو.....! ؟کورس پیستون بالا- تریگر دو مرحله ای-اهرم چند تکه سرپیستون رینگی و ... ولی الان ماشه دیانا وارد مرحله جدید تر T06شده
راستی وقتی با شادو5.5 IGT از فاصله دور مثلا" 45 متری پرنده درشت رو میزنی کوبیدگی ایجاد میکنه یا پرنده رو کاملا" سوراخ میکنه؟(مثال: راب اشکن کوهی دیلمان)
Khansariha (399)
سپاس

شیمی خدمت عرض بکونم که مره چنین پرنده ای هنو نصیب نبوسته.
قدرتش به می نظر خیلی عالیه.تا حالا سر پرنده ای نیدم که تیر ازاینه بدن رد نیبه.
از 10 متری ساچمه پرومگنوم امرا 2 سانت داخل چوب نراد نفوذ بوکوده.
ایته سیته بزم.
ایته کلاچم بزم که یک طرف اینه بدنه بزم فلج بوکودم.(ایه قمریم نهه ولی اصلا می دیل نیه انه بزنم)
هنو 1 ماهه که اینه فیگیفتم.
قصد درم بشم طرف کیاشهر تا سر شلخ انه امتحان بوکونم.
ایمرو ساچمه نخجیر جت فیگیفتم.
ایته تست نفوذ سعی کنم اون امرا سر اسباب پسباب انجام بدم.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2012-10-02 05:06 PM

درود سرور گرامی
ماهرگز جسارت نمکنیم ونمیگیم تفنگی بده یا اون یکی خوبه همه چیز سلیقه ایه وحتی diana هم ایرادایی داره که ما رو تعصب نمیگیم.......
خدایی همین الان مدل فلزی shadow igtگیرم بیاد بدون معطلی نفله اش میکنم در حد diana 27هست و میشه با تیون رسوندش به diana34من که اینجور حس میگنم
حالا بازهم نظرا متفاوته

(همه چیز را همگان دانند و همگان هنوز از مادر نزاده اند) بزرگمهر وزیر

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2012-10-02 05:09 PM

دیانا 27 درحد آی جی تیه؟ من موافق نیستم.
آی جی تی از سیستم جداگانه ای استفاده میکنه.دقت وقدرتش بیشتر از دیانا 27 ه.
نمیشه قدرت ودقتشون رو باهم مقایسه کرد.