شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-17 11:51 PM

خب این هفته یه روز رو هماهنگ کنیم تصمیم نهایی رو واسهکرونی عزیزمون بگیریم دیگه
52 نقی اینقدر از دست این و اون افتاد زرتش قمسور شد خخخخخ
به درد اوراق شدن میخوره الان بخر بده بابک برات آب میکنه خخخخخخخخKhansariha (95)Khansariha (95)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2015-07-18 12:10 AM

والا خانواده ی ما همه همینجوری هستن داداش..هر چی میگی مواظب تفنگ باش جلوت میگن چشب چشمتو دور ببینن هر بلایی سرش میارن..خخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-18 12:17 AM

آقا قراره ماهیگیری چی شد؟؟؟؟؟
بیارم ناپلئونی ره؟؟؟؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2015-07-18 01:31 AM

(2015-07-18 12:17 AM)damoon_61 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا قراره ماهیگیری چی شد؟؟؟؟؟
بیارم ناپلئونی ره؟؟؟؟

داداش این قرار گذاشتن شما از ماه رفتنم سخت تر شده..خخخخ....آقایون قرار بزارین داداشمون زبونش مو در آورد..ایشالله دفعه بعد خودم با پسر دایی آشپزم میایم که خیالتون بابت غذا راحت شه

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-07-18 01:32 AM

آقا ما اومدیم
آقا دامون فیلم هارو دیدم. فردا که دارم میرم فومن .... یکشنبه یا دوشنبه میرم شهر صنعتی فیلم هارو دانلود کردم که به یه نفر نشون بدم. ببینیم چی میکنه این بازیکن!!
.
.
دوستان عزیز ؛ پیرو تصمیمی که من و آقا حامد گرفتیم ، میخوایم یه گروه توی (فعلا لاین) راه بندازیم
از این رو ، لطفا شماره هاتون رو به من یا آقا حامد پخ کنید یا اصلا همینجا پست کنید چه فرقی میکنه خلاصه هوایی یا زمینی به دست ما برسه!
به گوش صاحاب انجمن نرسه که شاکی میشه!!! فقط زودتر تا دسته جمعی بن نشدیم !!!

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2015-07-18 03:12 AM

من نوکر داداشامم هستم...لطف میکنید اگه قدم روی تخم چشمام بزارید تشریف بیارید گروه..گل بررنه قربان

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-07-18 08:10 AM

سلام صبح همگی بخیرKhansariha (8)
بلاخره بعد از ماها باران باموووو Khansariha (48)Khansariha (219)Khansariha (48)Khansariha (219)Khansariha (256)

ای هوا دورون یه همچین نهاری چسبه Khansariha (399)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (219)Khansariha (219)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-07-18 08:32 AM

مهدی جان سلامKhansariha (8)
اینجا دما حدود 40 راحت هست
من عکسی که سید گذاشت ندیدم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-07-18 08:47 AM

(2015-07-18 08:32 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهدی جان سلامKhansariha (8)
اینجا دما حدود 40 راحت هست
من عکسی که سید گذاشت ندیدم

سلام برارKhansariha (8)
ماهیگیری چه خبر ؟
خوب شد ندیدی وگرنه دین و ایمانت رو از دست میدادی خخخخخخخخخخخخ عکس یه لکن رابشکن و نسپر و خینی رو گذاشته بود بعد میگفت همه رو کامران زده ، البته ما هم باور کردیم خخخخخخخ

دوستان این سلیم هایی که تو این فصل کنار دریا دیده میشن مهاجرن ؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-07-18 09:33 AM

می خوراک رابیشکن و نسپره
سید عکس برام بفرست
اینا قاتلن مهدی جان من به خودم امیدوار شدم
یه روز چهارتا بلوط خوار ...... تا یک هفته عذاب وجدان ....