شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-16 11:48 AM

(2015-07-16 12:36 AM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من همه جوره درحال پیگیری هستم برای اتوماسیون امروز با یه مهندس الکترونیک صحبت کردم گفت مشکل اصلیمون روی گیربکس هست. گفت الان اگر بخوای بخری حداقل ۴۰۰ تومن موتور و گیربکس میشه. قرار شد شنبه بریم شهر صنعتی داخل چند تا انبار بگردیم دنبال گیربکس و موتور و چندتا وسیله که بدردمون بخوره. قابش هم قرار شد از آلومینیوم بسازیم که هم سبکه هم کار باهاش راحت تر از آهنه و هم ابزارش رو دارم
یه تراشکار هم اونجا هست قراره باهاش مشورت کنیم.
حیف اون آدم اصلی‌کاره الان عسلویه هست. یه مهندسه هست که مطمئن هستم توی دو روز این ماجرا رو جمع میکرد ولی مشخص نیست کی میاد
خوب
اگر این مشکلات رو نتونستم حل کنم دو راه دارم
اول اینکه بنجامین دیسکاوری بخرم!!! بنظرم بهترین راهه چون فشار کاریش ۱۳۵ باره و نه از جانب تلنبه مشکلی هست و نه از جانب کپسول. از طرفی با co2 هم کار میکنه که همه جا در دسترسه
راه دوم اومارکس ۸۵۰ هست که من با قدرت پایینش مشکلی ندارم لازم هم نیست pcp بکنمش . حالا با یه سری تغییرات همون سیستم co2 رو حفظ میکنم طوری که قابل شارژ هم باشه
خلاصه زندگیم شده همین!!! به شدت درگیرم!!

ولی دیسکاوری خیلی مناسب گیلان و وضعیت ما هستا. همه بفروشیم دیسکاوری بخریم!!Khansariha (214)
صاحب جان یه لینک میزارم یه گروه ویدیو هست حتما ببینشون
این اتوماسیون باید تو این مایه ها باشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2015-07-16 01:15 PM

(2015-07-16 12:15 AM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیگه مطمئنم که امین مجردهKhansariha (239)Khansariha (316)Khansariha (329)...خخخخخ غذا چی بخوریم تو این 3روز جنگل...خخخخ . ولی خداییش چقدر حال میداد اگه میتونستیم چندروز تو جنگل خوش بگذرونیم.... چه شبهای بیادموندنی میشه.Khansariha (219) راستش من تجربه این جنگل گذرانی قبلآ داشتم... واقعآ آدم چندسال جوون میشهKhansariha (219)
راستی آقا حامد کجای املش ؟ کجای رودسر؟ همشهریKhansariha (256)

داداش گلم شما کجای رودسری؟من تو رودسر منطقه صفر مرزی،ذاغوت سر هستم.خخخخخخخ..و املش هم چهار ریسندگی به سمت بالاKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-07-16 03:04 PM

سيد تحقيقاتت در باره رست به كجا رسيد ؟قيمت ؟
mtm رو كه ( سهيل گان اسميت) cz200 قنداق قرمز رو روش گذاشته بود رو يادته ؟

واما...............
حسين 50000
دامون.........
بهروز ..........
كامران..........
سيد .........
مهدي..........
محمد ........
حامد.........
مهدي...........
علي.........
ميلاد.........

550 هزار تومان متصور است كه در صورت رسيدن به اين حد سعي ميشه مابقي پول از چيب بگذارم
يا اينكه دوستان زير هم نظرشون رو درباره خريد كرنو بفرمايند
Khansariha (8)

MERSAD؟
امين؟
صاقب؟
بارزو؟

اين مدل M1 Master رو دمبال دارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ناپلوني ر بگيرم خخخخخخخخخخKhansariha (226)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2015-07-16 03:09 PM

(2015-07-16 03:04 PM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واما...............
حسين 50000
دامون.........
بهروز ..........
كامران..........
سيد .........
مهدي..........
محمد ........
حامد.........
مهدي...........
علي.........
ميلاد.........

550 هزار تومان متصور است كه در صورت رسيدن به اين حد سعي ميشه مابقي پول از چيب بگذارم
Khansariha (8)

MERSAD؟
امين؟
صاقب؟
بارزو؟

سلام داداشم..خخخخخخ...چی بگم والا..اگه نیازته و میدونی ارزش داره و مدام به کارت میاد بگیر داداش...ولی جان من اول ناپلونی ر بگیییر جان داداش...ماه رمضونه...دم افطار میچسبه

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-16 04:37 PM

(2015-07-16 03:09 PM)gilemard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-16 03:04 PM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واما...............
حسين 50000
دامون.........
بهروز ..........
كامران..........
سيد .........
مهدي..........
محمد ........
حامد.........
مهدي...........
علي.........
ميلاد.........

Khansariha (8)

MERSAD؟
امين؟
صاقب؟
بارزو؟

سلام داداشم..خخخخخخ...چی بگم والا..اگه نیازته و میدونی ارزش داره و مدام به کارت میاد بگیر داداش...ولی جان من اول ناپلونی ر بگیییر جان داداش...ماه رمضونه...دم افطار میچسبه
داداش اگر 15 نفر کامل بشیم کاملا از پس هزینه ها بر میایم
گیلان نفرات بیشتری تو سایت داره من نمیدونم بچه ها چرا کم لطفی میکنن نسبت به تاپیکشون
اگر همه رو بشه جمع کرد که خیلی عالی میشه
ولی براش شروع 15 نفر عالیه

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2015-07-16 05:27 PM

(2015-07-16 04:37 PM)damoon_61 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-16 03:09 PM)gilemard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واما...............
حسين 50000
دامون.........
بهروز ..........
كامران..........
سيد .........
مهدي..........
محمد ........
حامد.........
مهدي...........
علي.........
ميلاد.........

Khansariha (8)

MERSAD؟
امين؟
صاقب؟
بارزو؟

داداش اگر 15 نفر کامل بشیم کاملا از پس هزینه ها بر میایم
گیلان نفرات بیشتری تو سایت داره من نمیدونم بچه ها چرا کم لطفی میکنن نسبت به تاپیکشون
اگر همه رو بشه جمع کرد که خیلی عالی میشه
ولی براش شروع 15 نفر عالیه

الآن موضوع چیه دامون جان...من نبودم در جریان نیستم...جایی بچه ها تفریح و گردش میخوان برن که به نفرات نیازه داداش؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-16 05:50 PM

حامد جان داداش ما قراره که تجهیزات برای استان تهیه کنیم دسته جمعی و در استان یه گروه تیر اندازی شکار ماهیگیری تشکیل بدیم و برای مسابقات بنچ رست و فیلدتارگت و اگر بشه پلینکینگ(زدن اشیا) تجهیزاتی مثل کورنوگراف و بادنما و میز و سیبل و این چیزا رو تهیه کنیم الان چند وقته بحث سر تعداد و هزینه دریافتی و عضو گیری و اینچیزا هست
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2015-07-16 06:06 PM

(2015-07-16 05:50 PM)damoon_61 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حامد جان داداش ما قراره که تجهیزات برای استان تهیه کنیم دسته جمعی و در استان یه گروه تیر اندازی شکار ماهیگیری تشکیل بدیم و برای مسابقات بنچ رست و فیلدتارگت و اگر بشه پلینکینگ(زدن اشیا) تجهیزاتی مثل کورنوگراف و بادنما و میز و سیبل و این چیزا رو تهیه کنیم الان چند وقته بحث سر تعداد و هزینه دریافتی و عضو گیری و اینچیزا هست
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

آها گرفتم داداش...با اینکه زیر خط فقرم..خخخ...ولی هر پوع کمکی دوستان بخوان کوتاهی نمیکنم...فعلا از لحاظ مالی داغونم..ولی ایشالله تا پایان سال از این وضع در میام...هر موقع پول دستم اومد مخلص دوستان و گروه هستم...فقط تجهیزات جور شد این ۱۳۵ منو یه قلق گیری کنیم..خخخخخخ...مثل یه گاومیش رام نشدنی میمونه

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2015-07-16 08:43 PM

من کلا اسلحه هامو دارم رد میکنم میره تو این چند سال که پی سی پی میساختم واقعا به کرنو احتیاج داشتم که جور نشد اسلحه هارو بعد تست نهای برای کرنوگرافی کلی شات ها میفرستادم تهران اسلحه رو پیش اقای ازادیان. ولی الان دیگه زیاد حال اسلحه بازی رو ندارم وگرنه حتما کرنو رو اوکی میکردم که واقعا لازم هست.
دوستان تور قزل تا الان خودمون 3نفر هستیم یا کسه دیگه هم پایه هستش؟
در مورد مکان قزل این مکان های که محمود گفت کسی تا حالا رفته؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-16 08:56 PM

سلام دوستان گلKhansariha (8)
.
خبرهای خوبی در مورد کمپرسور دارم که ... افشاش یکم خرج دارهKhansariha (180)Khansariha (180)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
.
رو منم تو هزینه ها حساب کنید... فعلآ 50000 تا ببینیم چقدر کم داریمKhansariha (256)
.
آقا حامد گل... منم لنگرودم اما ... تعطیلات، ویتامین رو املش درجوار پدرخانم گرام تامین میکنیمKhansariha (329)Khansariha (329)
.
کرنوی m1 رو یکی از دوستان گرفته ... 680000 اگه لازمه ازش پیگیر باشمKhansariha (399)
.
ارادت.... سیدKhansariha (8)