شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-15 10:02 PM

سلام دوستانKhansariha (8)
منم همه جوره پایه ام Khansariha (256) تو چندتا سایت ماهیگیری طعمه های قزل آلا رو کپی کردم و خودکفا شدم... کس سوال داشت ، من در خدمتمKhansariha (180)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2015-07-15 10:32 PM

جمع شیم اونای که به ماهیگیری علاقه دارن حالا 5 نفر یا 10 نفر شدیم دوماشینه میشیم یه مکان که بکر هست قزل خوب داره نشون کنیم یکی از بچه ها جمع هزینه میکنه کلا هزینه رفتو امدو بنزینو مکانو برعهده میگیره به اون هزینه هارو میدیم یه سفر دو سه روزه بریم برای قزل فقط چون مابقی ماهی ها اطراف خودمون زیاد صید کردیم ماهیگیری قزل تو رودخونه هم ته حاله خدای دوستانی که موافق هستن بگنKhansariha (48)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-15 11:05 PM

امین من موافقم ولی 3 روز دیگه زیاده هر جا میخوایم بریم جوری بریم عصر برسیم شب رو استراحت کنیم صبح ماهیگیری و بعد از ظهر برگردیم
اینجوری میشه تقریبا یک روز و یک شبKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2015-07-15 11:55 PM

(2015-07-15 05:49 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا صاحب عزیز این اتوماسیون رو بیخیال نشیااا ....
من مصرف هوام زیاده و مجبورم با دهنم هم شده، 300بار شارژ کنم. خخKhansariha (180)Khansariha (180)
.
آقا حامد(گیله مرد) نگفتی اهل کجایی داداش؟Khansariha (219)
.
حسین جان حساب مشترک چی شد؟؟ کرنوگراف ؟....نظرتون در مورد مدل معمولیش m1که فقط سرعت رو اندازه گیری میکنه چیه؟؟ .. دوستان نظر بدنKhansariha (215)
.

Khansariha (8)Khansariha (219)Khansariha (8)

سلام به داش گلم..رودسری هستم عزیز..هم رودسری هم املشی

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-16 12:15 AM

دیگه مطمئنم که امین مجردهKhansariha (239)Khansariha (316)Khansariha (329)...خخخخخ غذا چی بخوریم تو این 3روز جنگل...خخخخ . ولی خداییش چقدر حال میداد اگه میتونستیم چندروز تو جنگل خوش بگذرونیم.... چه شبهای بیادموندنی میشه.Khansariha (219) راستش من تجربه این جنگل گذرانی قبلآ داشتم... واقعآ آدم چندسال جوون میشهKhansariha (219)
راستی آقا حامد کجای املش ؟ کجای رودسر؟ همشهریKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2015-07-16 12:18 AM

موافق هستم فقط باید بمینیم کجا میخوایم بریم چقد راه هست بعد اون روزشم مشخص میکنیم. فقط من با مکان های ماهیگیری سمت شمال اشنای ندارم دوستانی که میدونن بگن کدوم طرفش مکان تک داره واس قزل.
من واس ماهیگیری قزل پایه هستم کلا حتی تو استان های دیگهKhansariha (8)
لانسه هم یه سایت هست از اون هماهنگ میکنیم میگیریم چون تو شهر خودمون پیدا نمیشه زیاد ریسه های دیگه هم خودمون اوکیش میکنیم فعلا جارو مشخص کنیم؟ دوستان بگن

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-07-16 12:36 AM

من همه جوره درحال پیگیری هستم برای اتوماسیون امروز با یه مهندس الکترونیک صحبت کردم گفت مشکل اصلیمون روی گیربکس هست. گفت الان اگر بخوای بخری حداقل ۴۰۰ تومن موتور و گیربکس میشه. قرار شد شنبه بریم شهر صنعتی داخل چند تا انبار بگردیم دنبال گیربکس و موتور و چندتا وسیله که بدردمون بخوره. قابش هم قرار شد از آلومینیوم بسازیم که هم سبکه هم کار باهاش راحت تر از آهنه و هم ابزارش رو دارم
یه تراشکار هم اونجا هست قراره باهاش مشورت کنیم.
حیف اون آدم اصلی‌کاره الان عسلویه هست. یه مهندسه هست که مطمئن هستم توی دو روز این ماجرا رو جمع میکرد ولی مشخص نیست کی میاد
خوب
اگر این مشکلات رو نتونستم حل کنم دو راه دارم
اول اینکه بنجامین دیسکاوری بخرم!!! بنظرم بهترین راهه چون فشار کاریش ۱۳۵ باره و نه از جانب تلنبه مشکلی هست و نه از جانب کپسول. از طرفی با co2 هم کار میکنه که همه جا در دسترسه
راه دوم اومارکس ۸۵۰ هست که من با قدرت پایینش مشکلی ندارم لازم هم نیست pcp بکنمش . حالا با یه سری تغییرات همون سیستم co2 رو حفظ میکنم طوری که قابل شارژ هم باشه
خلاصه زندگیم شده همین!!! به شدت درگیرم!!

ولی دیسکاوری خیلی مناسب گیلان و وضعیت ما هستا. همه بفروشیم دیسکاوری بخریم!!Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2015-07-16 12:38 AM

خخخ اره مجرد هستم ولی سالی یکبار دیگه اینجور مسافرت هاKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-07-16 01:23 AM

دوستان سلامKhansariha (48)
بحث دور همیه دوباره ولی این بار خطرناکه حسن خخخخخخ
من که جون چوب خوردن از دست منزل رو ندارم خخخخخخخ حالا شاید منزل با طرح مسافرت یه روز نیمه موافقت کرد ولی دو سه روز.......
ولی تجربه جالبی میشهKhansariha (8)

به نظر منم کورنی m1 مناسبه هم از نظر قیمت هم از نظر کارایی
بیصبرانه منتظر ورد کورنی جونم به جمع ما هستم خخخخخخ Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-16 08:49 AM

امین جان من یه مکان از دوستان شنیدم قزل وجود داره البته حسین هم در جریانه فقط مشکل اینجاست که همیشه قزل نداره و فصلی هست
و احتمالا نمیشه با ماشین ساری رفت تا اونجا و پاترول و جیپ بخواد
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)