شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-07-14 08:51 PM

آقا دامون داخل هیئت با آقا صادق و آقا محمد و علی آقا نظامی صحبت کردم . البته اصل صحبتم با آقای نظامی بود چون به ایشون نزدیک ترم . اصرار داشتن که آتشنشانی الکی میگه ، جرات نمیکنن ۳۰۰ بار پر کنن میگن خطرناکه. گفتن که خودشون یک بار کپسول ۳۰۰ بار بردن و پر نکردن ، چون اوایل که قصد خرید برای هیئت رو داشتن ، میخواستن کپسول ۳۰۰ بخرن و چون دیدن ۳۰۰ اینجا پر نمیکنن ، رفتن کپسول های ۲۰۰ خریدن
بعدش علی آقا گفت که قصد خرید کمپرسور برای هیئت داشتن ولی چون گرون بود منصرف شدن
کلا میگن هیچ بودجه ای ندارن. تفنگ های ۸-۹ میلیونی فینورک رو که دست هرکی میدن مبتدی و حرفه ای. بعد که تفنگ ها خراب میشن ، یکی از تفنگ های از کار افتاده رو اوراق میکنن و قطعاتش رو میزنن روی بقیه!! این قسمتش واقعا ناراحت کننده هست. باید چند تا تفنگ ارزونتر مثل کراسمن چلنجر ، سی‌زد ، ایرفورس ادج یا مدل های ارزون همین آنشوتز و فینورک و والتر رو میذاشتن جلو ، آلو۷۰۰ هارو به هرکی نمیدادن. تفنگ ها روزی بالای ۳۰۰ تیر شلیک میکنن اگر تازه مسابقه نباشه خوب مگه یه تفنگ چقدر توان داره
وضع هیئت که زیر خط فقر....
خلاصه من هنوز پی گیرم
.
درمورد هانتر بگم که چون برای خرید کپسول یا تلنبه پول میخوام ، میخوام بفروشمش البته دوست داشتم به آشنا بفروشم و بعد از مدتی دوباره ازش بخرم ولی آشنا فعلا پیدا نشد
(2015-07-14 04:40 PM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صاحب جان اگه تو سايت بذاري كه خيلي هم عالي ولي در هر صورت من روش كار ميكنم

داريم نداريم يه صاحب داريم Khansariha (8)

قربون شما آقا حسین لطف داریدKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-07-14 09:43 PM

لطفا قبل خرید کرنو یه آماری چیزی از مدلش و همچنین قیمتش بدید لطفا ...

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-14 11:02 PM

استاد :در حرکت پرتابه ها با چه زاویه ای، بیشترین برد را خواهیم داشت؟
دانشجو : ۴۵درجه
استاد : آفرین ، چرا ؟
دانشجو : چراشو نمیدونم استاد! توی انگری بردز اینطوریهKhansariha (399)Khansariha (106)Khansariha (106)Khansariha (9)Khansariha (57)
.
.
.

راستی ! شما هم قبل از خاموش کردن لامپ
وامیستین مسیر برگشت به جای خوابتون و جای گوشیتون رو از حفظ میکنین،
یا فقط من اینجوریم !؟ Khansariha (399)Khansariha (180)Khansariha (180)
.
.
شب همه ی دوستان خوشKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - ali123 - 2015-07-14 11:42 PM

سلام دوستان
بچه ها سید قراره بره ارتفاعات املش قزل بگیره ، سید میخوای بچه ها رو بپیچونی Khansariha (219)
مگه قرار نبود یه قرار ماهیگیری دسته جمعی بزاریم ؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-15 06:54 AM

(2015-07-14 11:42 PM)ali123 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
بچه ها سید قراره بره ارتفاعات املش قزل بگیره ، سید میخوای بچه ها رو بپیچونی Khansariha (219)
مگه قرار نبود یه قرار ماهیگیری دسته جمعی بزاریم ؟

سلام دوستان Khansariha (8)
دفعه اول میریم برا شناسایی منطقه... بعد با نیروی کمکی حمله به دشمن با رمز.. "#باجناق."سید رو آغاز میکنیمKhansariha (180)Khansariha (180)Khansariha (180) فعلآ کلیه ی نیروها آماده باش Khansariha (111)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2015-07-15 12:18 PM

(2015-07-14 02:42 PM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-14 12:22 PM)gilemard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر بارررررر گرررران بودیم رفتیم........ولی جون خودم الآن برگشتم دیگه...هستم خدمت گل بررن....سلام به داداشای گل...خوبین ایشالله؟؟؟

سلام جناب گيل مرد

اون موقعي كه شما توي اين سايت پست ميزديد ما هنوز عضو هم نشده بوديم
وقتي هم تاپيكهاي گدشته رو مرور ميكردم هميشه روي پست هاي شما فكوس بيشتري ميكردم
برام جاي سوال بود كه شما كجاي كه نميايي؟؟؟
مثل اينكه الان برام سوال الان دكتر حنان كجاست؟؟؟

ولي بهر حال خيلي خوشحال شدم Khansariha (8)

من حسينم عضو جديد اين فروم كه تو اين مدت كه شما نبوديد جولون داديمو شديم كاربر حرفه اي
ولي اندر خم يك كوچه ايم

دامون جان منظورم اين نيست كه بخريمش داداش
ما همون 700 800 رو بتونيم تهيه كنيم من كلامو ميندازم هوا

صاحب جان يه تفنگي بود گفتي دوستت پولشو نداد رو دستت مونده . مشخصاتشو بده من روش كار كنم واست ردش كنيم
سلام به داداش گلم....حسین آقا...این چه حرفیه بلامیسر...ما خودمونم درس پس داده ایم فدات شم....قدیم و جدید نداره...هر که بارش بیش برفش بیشتر...علم تعیین میکنه همه چی رو داداشم...من کوچیک شما و همه عزیزان هستم...خصوصا آقا بهروز گل که تحویل نمیگیره ما رو..خخخخخخخخخخ....وما مخلص همه هستیم و کما کان در خدمت دوستان گل

(2015-07-14 04:49 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-14 12:22 PM)gilemard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر بارررررر گرررران بودیم رفتیم........ولی جون خودم الآن برگشتم دیگه...هستم خدمت گل بررن....سلام به داداشای گل...خوبین ایشالله؟؟؟

سلام آقا حامد گلKhansariha (8)
خوش اومدی داداش ... ما که خیلی خوشحال میشیم قدیمی ترها برمیگردن و این دورهمی ها رونق میگیرهKhansariha (256)
چالوووووس چرا؟ حسین ضیاییان یکی خریده 680 . مگه چه امکاناتی داره که اینقدر ترشه؟؟!Khansariha (290)

(2015-07-14 04:28 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حسین آقاKhansariha (8)
بابت پیگیریات تشکر ؛ سرجمع برای تجهیزات حد اقلی یه کلوپ تیرانداز ی بر آوردی داشته باشیم خیلی بهتره
چون هرکی برا خودش تجهیزات بخره به صرفه نیست و یه ملزوماتی پیش نیاز اساسی هست
میتونیم برای شروع با حد اقل بودجه گزاری ماهانه که در توان همه اعضا باشه در یه مدت زمانی به نتیجه مطلوب برسیم

من هم با آقا بهروز عزیز موافقمKhansariha (8).
.
صاحب جان بزار تو سایت شاید نصیب باجناق ما، شایدم ... شدKhansariha (180)Khansariha (180)
.اون اتوماسیون رو بیزحمت پیگیری کنی ممنون میشیم اگه بتونه تا 300بار شارژ کنه تا 3برار این قیمت هم ارزش دارهKhansariha (256)
.
فدای داداش گلم...ما خاک پای شما هستیم...اگه حضور بنده حقیر باعث دلگرمیه من در خدمت عزیزان هستم...یه اتفاقاتی رخ داد تو این یک سال که نشد بیام...ولی حالا هستم و خدمتگذارم

راستش کلأ عرض کنم قضیه ی نیومدنم یه خرده مسخره است..خخخ...تفنگ رو که گرفتم بعد یه صحنه ای پسر عموم واس ما نمایش داد که کلأ از شکار بیزار شدم...واسه همین دیگه هیچ حیوونی رو نکشتم و فکر میکردم حضورم این جا بی مورده..در حالی که اشتباه بود...این جا محل شکار نیست بلکه محل رد و بدل علم و دانش تیراندازی و سلاح هستش...حالا اون صحنه رو که واستون وصف کنم که دلتون کباب میشه...این پسر عموی ما یه زاغ رو از ۴۰ متری با تفنگش انداخت ولی حیوونی زنده بود بعد چهار تا تیر از یه قدمی بهش زد حیوونی بازم زنده بود...آخرشم تیر خلاص رو با تفنگ من زد...یعنی دلم سوخت واس اون حیوون...چی بگم والا...خدا یه ذره رحم به این پسر عموی ما بده..خخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-15 12:45 PM

(2015-07-14 08:51 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا دامون داخل هیئت با آقا صادق و آقا محمد و علی آقا نظامی صحبت کردم . البته اصل صحبتم با آقای نظامی بود چون به ایشون نزدیک ترم . اصرار داشتن که آتشنشانی الکی میگه ، جرات نمیکنن ۳۰۰ بار پر کنن میگن خطرناکه. گفتن که خودشون یک بار کپسول ۳۰۰ بار بردن و پر نکردن ، چون اوایل که قصد خرید برای هیئت رو داشتن ، میخواستن کپسول ۳۰۰ بخرن و چون دیدن ۳۰۰ اینجا پر نمیکنن ، رفتن کپسول های ۲۰۰ خریدن
بعدش علی آقا گفت که قصد خرید کمپرسور برای هیئت داشتن ولی چون گرون بود منصرف شدن
کلا میگن هیچ بودجه ای ندارن. تفنگ های ۸-۹ میلیونی فینورک رو که دست هرکی میدن مبتدی و حرفه ای. بعد که تفنگ ها خراب میشن ، یکی از تفنگ های از کار افتاده رو اوراق میکنن و قطعاتش رو میزنن روی بقیه!! این قسمتش واقعا ناراحت کننده هست. باید چند تا تفنگ ارزونتر مثل کراسمن چلنجر ، سی‌زد ، ایرفورس ادج یا مدل های ارزون همین آنشوتز و فینورک و والتر رو میذاشتن جلو ، آلو۷۰۰ هارو به هرکی نمیدادن. تفنگ ها روزی بالای ۳۰۰ تیر شلیک میکنن اگر تازه مسابقه نباشه خوب مگه یه تفنگ چقدر توان داره
وضع هیئت که زیر خط فقر....
خلاصه من هنوز پی گیرم

.
درمورد هانتر بگم که چون برای خرید کپسول یا تلنبه پول میخوام ، میخوام بفروشمش البته دوست داشتم به آشنا بفروشم و بعد از مدتی دوباره ازش بخرم ولی آشنا فعلا پیدا نشد
(2015-07-14 04:40 PM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صاحب جان اگه تو سايت بذاري كه خيلي هم عالي ولي در هر صورت من روش كار ميكنم

داريم نداريم يه صاحب داريم Khansariha (8)

قربون شما آقا حسین لطف داریدKhansariha (8)Khansariha (8)

خسته نباشی و دستت درد نکنه صاحب جان
هیئت از وقتی یادمه میگن وضع مالی خوب نیست
برای من هم همیشه جای سوال بود اگر منفعتی نداره چرا الان بیش از 10-12 ساله هیئت دست همین نفراته و بعد از اذل این نفرات در سال 92-91 و روی کار اومدن گروه آقای مرادی دوباره پس از 6 ماه گروه آقای زارع رو کار اومدن
در هر صورت من معتقدم سیاست کاری در همه جا وجود داره و نباید فقط به گفته ها اکتفا کرد
باز هم میگم آقای نظامی از نفرات دوست داشتنی اونجا هستن محمد امین زاده و شاهین و صادق حسنی از دوستان من هستن
من فقط میگم همیشه کاستیها بخاطر پول نیست گاهی کمکاری هم ضمیمه اش هست
و این که در مورد تفنگها اون دوران ما اونجا تیر میزدیم چند تا تفنگ single pump فینویرک و والتر یه پی سی پی والتر بود که میدادن دست ما و اون تفنگهای ALU700 هرکدوم تحویل یکی از دوستان بود و ما فقط از دور نگاشون میکردیم
خلاصه فکرنمیکنم تیر زدن با یه تفنگ حتی 200 تا در روز که فکر نمیکنم آمار درستی باشه باعث خراب شدنش بشه خب استحلاک و جود داره همیشه و قطعات مستهلک همیشه قابل به تعویض هستن
چیزی که م دارم میگم اینه که تو این همه سال اگر نتونستن کاری برای این ورزش در استان بکنن دلیلش فقط مشکلات مالی نبوده و اگر هم بوده بازم کم کاری از خودشون بوده که نتونستن این مشکلات رو حل کنن در این سالها
خواهشا این موضوع رو یه انتقاد در نظر بگیرید نه تخریب
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-15 05:49 PM

آقا صاحب عزیز این اتوماسیون رو بیخیال نشیااا ....
من مصرف هوام زیاده و مجبورم با دهنم هم شده، 300بار شارژ کنم. خخKhansariha (180)Khansariha (180)
.
آقا حامد(گیله مرد) نگفتی اهل کجایی داداش؟Khansariha (219)
.
حسین جان حساب مشترک چی شد؟؟ کرنوگراف ؟....نظرتون در مورد مدل معمولیش m1که فقط سرعت رو اندازه گیری میکنه چیه؟؟ .. دوستان نظر بدنKhansariha (215)
.

Khansariha (8)Khansariha (219)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2015-07-15 06:00 PM

دوستان بیاین یه تور ماهیگیری قزل بزاریم تو داخل استانKhansariha (256) یه دو یا سه روزه چون قزل جای نزدیک نیست که یک روزه بریمو برگردیم اگه دوستان موافق هستن یه مکان خوب نشون کنیم جمع هزینه کنیم برای خونه گرفتن یا چادر زدنو در کل هزینه هارو تقسیم میکنیم من پایه قزل هستم به شدتتتتتتKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-15 09:13 PM

پایتم داداش امین گل نشون کن بریم داداش