شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2015-07-14 12:22 PM

اگر بارررررر گرررران بودیم رفتیم........ولی جون خودم الآن برگشتم دیگه...هستم خدمت گل بررن....سلام به داداشای گل...خوبین ایشالله؟؟؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-14 12:24 PM

حسین جان داداش همینجوری داری میری بالا خخخخخخ
اول 600 تومن بود بعد شد 700 -800 الان 1200 فکر کنم آخرش به 4-5 تومن ختم بشهKhansariha (216)Khansariha (216)
شوخی کردم دائتش
مرسی پیگیره کارها هستی دمت گرمKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-07-14 01:43 PM

اون چالوس که هیچی اصلا گناهه آدم از اونجا خرید کنه!!!! بعد آقا حسین گفتن با پرینتر که فکر کنم کلا گرونتر هست
.
آقا
نشد
یعنی اذیت میکنن. رفتم هیئت گفت الکی خودتو اذیت نکن اونا میترسن پر نمیکنن. خلاصه دو ساعت حرف زدیم گفت یه بار کپسول رو با کپسول های ما بفرست ببین پر میکنن یا نه. اگر شد بعد دنبال نامه باش
کلا دارم بیخیال پی‌سی‌پی میشم
با تلنبه هم فاز دشمنی برداشتم اصلا بدجور!!!!!
یکی از دوستانم که توی کار الکترونیک هست گفت اون دستگاه اتوماسیون رو با ۴۰۰ تومن میسازه. ببینم اگر تونست ، که هیچی
اگر نشد ، تفنگم رو میفروشم یه اومارکس ۸۵۰ میخرم ۱۶ ژول از سرم زیادیه!!!!! پول میدم کپسول یبارمصرف میخرم زندگی میکنم واسه خودم!!!!!
والا با این نوناشون!!

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-07-14 02:42 PM

(2015-07-14 12:22 PM)gilemard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر بارررررر گرررران بودیم رفتیم........ولی جون خودم الآن برگشتم دیگه...هستم خدمت گل بررن....سلام به داداشای گل...خوبین ایشالله؟؟؟

سلام جناب گيل مرد

اون موقعي كه شما توي اين سايت پست ميزديد ما هنوز عضو هم نشده بوديم
وقتي هم تاپيكهاي گدشته رو مرور ميكردم هميشه روي پست هاي شما فكوس بيشتري ميكردم
برام جاي سوال بود كه شما كجاي كه نميايي؟؟؟
مثل اينكه الان برام سوال الان دكتر حنان كجاست؟؟؟

ولي بهر حال خيلي خوشحال شدم Khansariha (8)

من حسينم عضو جديد اين فروم كه تو اين مدت كه شما نبوديد جولون داديمو شديم كاربر حرفه اي
ولي اندر خم يك كوچه ايم

دامون جان منظورم اين نيست كه بخريمش داداش
ما همون 700 800 رو بتونيم تهيه كنيم من كلامو ميندازم هوا

صاحب جان يه تفنگي بود گفتي دوستت پولشو نداد رو دستت مونده . مشخصاتشو بده من روش كار كنم واست ردش كنيم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-07-14 04:15 PM

آقا حسین اسلحه گامو هانتر۴۴۰ کپ و ماشه فلزی هست با دوربین بی‌اس‌آ ۳-۹*۴۰ پارالکس دار و میلدات دار. یکی از پیچ های قنداقش گیر کرده بود مثل اینکه موقع باز کردن سوراخ قنداق کمی آسیب دید. ولی تعمیر شد.
به شدت سرحاله هم از نظر دقت و هم قدرت

گروپ ۴۰ متری با جی‌اس‌بی ۱۸ گرین ۷ شلیک..... هیچکس باور نکرد خودمم باور نمیکنم :| (اون یدونه پایینی گروپو خراب کرد)

[تصویر: 614201517650.jpg]

از طرفی دلمم نمیاد بفروشمش چون این تفنگ ها الان دیگه توی بازار نیستن ولی به پولش احتیاج دارم...بی پولیه دیگه چی کنیم!!!

میخواستم بزارم داخل سایت بفروشم ، تفنگ خوبیه حداقل دست بچه های انجمن باشه ، پول توی کارتم نداشتم به یکی نقدی دادم گفتم بریزه به حساب انجمن اونم دو روزه فعلا که نریخته !!! همه اذیت میکنن !!!

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2015-07-14 04:28 PM

حسین آقاKhansariha (8)
بابت پیگیریات تشکر ؛ سرجمع برای تجهیزات حد اقلی یه کلوپ تیرانداز ی بر آوردی داشته باشیم خیلی بهتره
چون هرکی برا خودش تجهیزات بخره به صرفه نیست و یه ملزوماتی پیش نیاز اساسی هست
میتونیم برای شروع با حد اقل بودجه گزاری ماهانه که در توان همه اعضا باشه در یه مدت زمانی به نتیجه مطلوب برسیم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-07-14 04:40 PM

صاحب جان اگه تو سايت بذاري كه خيلي هم عالي ولي در هر صورت من روش كار ميكنم

داريم نداريم يه صاحب داريم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-14 04:49 PM

(2015-07-14 12:22 PM)gilemard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام آقا حامد گلKhansariha (8)
خوش اومدی داداش ... ما که خیلی خوشحال میشیم قدیمی ترها برمیگردن و این دورهمی ها رونق میگیرهKhansariha (256)
چالوووووس چرا؟ حسین ضیاییان یکی خریده 680 . مگه چه امکاناتی داره که اینقدر ترشه؟؟!Khansariha (290)

(2015-07-14 04:28 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حسین آقاKhansariha (8)
بابت پیگیریات تشکر ؛ سرجمع برای تجهیزات حد اقلی یه کلوپ تیرانداز ی بر آوردی داشته باشیم خیلی بهتره
میتونیم برای شروع با حد اقل بودجه گزاری ماهانه که در توان همه اعضا باشه در یه مدت زمانی به نتیجه مطلوب برسیم

من هم با آقا بهروز عزیز موافقمKhansariha (8).
.
صاحب جان بزار تو سایت شاید نصیب باجناق ما، شایدم ... شدKhansariha (180)Khansariha (180)
.اون اتوماسیون رو بیزحمت پیگیری کنی ممنون میشیم اگه بتونه تا 300بار شارژ کنه تا 3برار این قیمت هم ارزش دارهKhansariha (256)
.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-14 06:44 PM

(2015-07-14 01:43 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون چالوس که هیچی اصلا گناهه آدم از اونجا خرید کنه!!!! بعد آقا حسین گفتن با پرینتر که فکر کنم کلا گرونتر هست
.
آقا
نشد
یعنی اذیت میکنن. رفتم هیئت گفت الکی خودتو اذیت نکن اونا میترسن پر نمیکنن. خلاصه دو ساعت حرف زدیم گفت یه بار کپسول رو با کپسول های ما بفرست ببین پر میکنن یا نه. اگر شد بعد دنبال نامه باش
کلا دارم بیخیال پی‌سی‌پی میشم
با تلنبه هم فاز دشمنی برداشتم اصلا بدجور!!!!!
یکی از دوستانم که توی کار الکترونیک هست گفت اون دستگاه اتوماسیون رو با ۴۰۰ تومن میسازه. ببینم اگر تونست ، که هیچی
اگر نشد ، تفنگم رو میفروشم یه اومارکس ۸۵۰ میخرم ۱۶ ژول از سرم زیادیه!!!!! پول میدم کپسول یبارمصرف میخرم زندگی میکنم واسه خودم!!!!!
والا با این نوناشون!!

صاحب جان تو هیات با کی حرف زدی با آقای ص ا دق زارع صحبت کردی؟
در کل من فکر نمیکنم هیات در این مورد کاری انجام بده ولی اگر امکانش رو داری لطفا پیگیر باش و خبرش رو به ما بده ما چشم براهیمKhansariha (8)
در مورد این که شارژ میکنن یا نه بهتون گفتم من پیگیر اونجا بودم و چند بار سال گذشته سر زدم
من فکر میکنم میتونن پر کنن ولی از این که به دستگاه هاشون فشار بیاد میتر سن واسه همین یه بار میگن آره یه بار میگن نه

(2015-07-14 04:15 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا حسین اسلحه گامو هانتر۴۴۰ کپ و ماشه فلزی هست با دوربین بی‌اس‌آ ۳-۹*۴۰ پارالکس دار و میلدات دار. یکی از پیچ های قنداقش گیر کرده بود مثل اینکه موقع باز کردن سوراخ قنداق کمی آسیب دید. ولی تعمیر شد.
به شدت سرحاله هم از نظر دقت و هم قدرت

گروپ ۴۰ متری با جی‌اس‌بی ۱۸ گرین ۷ شلیک..... هیچکس باور نکرد خودمم باور نمیکنم :| (اون یدونه پایینی گروپو خراب کرد)

[تصویر: 614201517650.jpg]

از طرفی دلمم نمیاد بفروشمش چون این تفنگ ها الان دیگه توی بازار نیستن ولی به پولش احتیاج دارم...بی پولیه دیگه چی کنیم!!!

میخواستم بزارم داخل سایت بفروشم ، تفنگ خوبیه حداقل دست بچه های انجمن باشه ، پول توی کارتم نداشتم به یکی نقدی دادم گفتم بریزه به حساب انجمن اونم دو روزه فعلا که نریخته !!! همه اذیت میکنن !!!
صاحب عزیز اگر هانتر اذیت نمیکنه نفروش من هانترهای زیادی دیدم که خوب تیر میزدن
اگر قصد تبدیل به احسن کردنش رو نداری نفروش

(2015-07-14 04:28 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حسین آقاKhansariha (8)
آقا بهروز من بازم فکر میکنم چند ماهانه باشه بهتره مثلا 6 یا 3 ماه یه بار مبلغ مشخصی رو واریز کنیم ولی اول باید تعداد اعضای انجمن گیلان مشخص بشه در واقع فکر میکنم حالت عضو گیری و حق عضویت باشه بهتره مثلا20 تا عضو اگر هر 6 ماه یک بار 40 تو من بدن در سال اول کل هزینه ها بیرون میاد

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2015-07-14 07:48 PM

در كار خير حاجت هيچ استخاره نيستKhansariha (8)

هر طور سلاح ميدونيد توافق كنيد ، در خدمتيم