شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-13 05:06 PM

سید جان به نکته خوبی اشاره کردی
من فکر میکنم یه چیزی مثل گروه یا انجمن داخل استانی تشکیل بدیم هر 6 ماه یک بار یا سالی یک بار مبلغی کم حدود 40-50 تومن تویه یک حساب حالا بین دو یا سه نفر مشترک یا اصلا به نام یکی از اعضا بریزیم اینجوری خوب پیش میره اوضاع
فقط محل نگهداری وسایل هم مهمه باید دید کدوم یکی از بچه ها جای سر پوشیده ی اضافه داره بطوری که مزاحم کارهاش نشه و دست و پاش رو نبنده
از اون طرف هم مدتیه این داستان باد نما ذهن من رو بخودش مشغول کرده تو بازار من فقط مدل فانتزی و چینی و طرح گل آفتابگردونش رو دیدم که زیاد مالی نیست چیز خاص یا جای خاصی برای تهیه کردنش سراغ داری سید ؟

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-13 05:26 PM

مدلهای زیادی تو نت هست ولی من اطلاعات تخصصی دربارسون ندارم.... مثل این
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-13 05:36 PM

نه سید جان باد سنج رو نمیگم
بادنما منظورم چیزی برای تعیین و اعلام مسیر باد درون رنج مسابقه هست
[تصویر: 200px-Windrichtungsgeber.jpg]
[تصویر: 355555.jpg]
[تصویر: 8628465-Weather-Vane-isolated-over-white...o-wind.jpg]
[تصویر: 87999832699718638936.jpg]
[تصویر: shotgun-weather-vane.jpg]

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-13 05:47 PM

Khansariha (292)................. خخخخخ
دامون جان فکرکنم خودت پیگیرش باشی زودتر پیداش کنی .Khansariha (8)
کیفیت بادنماها تفاوت زیادی باهم دارن مگه؟؟ خیلی ساده بنظر میان. فکرکنم براحتی بشه از روش ساخت.Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-13 06:22 PM

آره کاردستی دوران دبستان هست ولی میخواستم یه چیز خوش ساخت پیدا کنم
نه کارشون یکیه هر چی خوش ساخت تر باشن دقتشون تو جهت یابی بالاتره

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - صادق قرنجیکی - 2015-07-13 06:25 PM

دامون جان بادنما هم مثل سایر تجهیزات بنچ رست یا دیگر رقابت های ورزشی تفنگ بادی تو بازار نیست چون برا فروشنده و وارد کننده آشنا نیست. تو مسابقات اول ورامین اقا سعید آزادیان و مسعود قدیری یک مدل ساختند که تقریبا طرحی مثل طرحی داشت که من از مجله benchrest shooter برداشت کردم. شماره تماست رو برام بفرست عکس طرح رو برات رو واتس اپ می فرستم. فکر کنم با کمی خلاقیت بشه طرح شخصی ساخت و استفاده کرد. در رشته بنچ رست تفنگ بادی 25 متر هر تیرانداز حداقل از سه بادنما در لاین خودش استفاده می کنند. اهمیت این وسیله برای تیراندازا تا این حد هست که برای حمل و نقل آنها از هاردکیس های ویژه استفاده می کنند و گاها به صورت سفارشی برای ساختش اقدام میکنند.
Khansariha (8)
در ضمن استفاده از بادسنج های الکترونیکی در هنگام مسابقات طبق قوانین ممنوع هست. مهم ساده بودن آنها نیست و هنر استفاده از آن برای تشخیص سرعت و جهت باد در هنگام تیراندازی هست که باعث میشه گاها امتیازات 10 و X بین دو یا چند تیرانداز متفاوت بشه و این به تمرین و استفاده از این تجهیز هم بر میگرده

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-07-13 08:32 PM

(2015-07-13 05:06 PM)damoon_61 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من فکر میکنم یه چیزی مثل گروه یا انجمن داخل استانی تشکیل بدیم هر 6 ماه یک بار یا سالی یک بار مبلغی کم حدود 40-50 تومن تویه یک حساب حالا بین دو یا سه نفر مشترک یا اصلا به نام یکی از اعضا بریزیم اینجوری خوب پیش میره اوضاع
فقط محل نگهداری وسایل هم مهمه باید دید کدوم یکی از بچه ها جای سر پوشیده ی اضافه داره بطوری که مزاحم کارهاش نشه و دست و پاش رو نبنده
از اون طرف هم مدتیه این داستان باد نما ذهن من رو بخودش مشغول کرده تو بازار من فقط مدل فانتزی و چینی و طرح گل آفتابگردونش رو دیدم که زیاد مالی نیست چیز خاص یا جای خاصی برای تهیه کردنش سراغ داری سید ؟

منم با این موضوع موافقم
در مورد جا هم اگه دوست داشتید تو همون مکانی که آخرین قرار رو گذاشتیم میشه امکانات رو مستقر کرد، هم جای سر پوشیده هست هم امن
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-13 10:53 PM

(2015-07-13 06:25 PM)صادق قرنجیکی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دامون جان بادنما هم مثل سایر تجهیزات بنچ رست یا دیگر رقابت های ورزشی تفنگ بادی تو بازار نیست چون برا فروشنده و وارد کننده آشنا نیست. تو مسابقات اول ورامین اقا سعید آزادیان و مسعود قدیری یک مدل ساختند که تقریبا طرحی مثل طرحی داشت که من از مجله benchrest shooter برداشت کردم. شماره تماست رو برام بفرست عکس طرح رو برات رو واتس اپ می فرستم. فکر کنم با کمی خلاقیت بشه طرح شخصی ساخت و استفاده کرد. در رشته بنچ رست تفنگ بادی 25 متر هر تیرانداز حداقل از سه بادنما در لاین خودش استفاده می کنند. اهمیت این وسیله برای تیراندازا تا این حد هست که برای حمل و نقل آنها از هاردکیس های ویژه استفاده می کنند و گاها به صورت سفارشی برای ساختش اقدام میکنند.
Khansariha (8)
در ضمن استفاده از بادسنج های الکترونیکی در هنگام مسابقات طبق قوانین ممنوع هست. مهم ساده بودن آنها نیست و هنر استفاده از آن برای تشخیص سرعت و جهت باد در هنگام تیراندازی هست که باعث میشه گاها امتیازات 10 و X بین دو یا چند تیرانداز متفاوت بشه و این به تمرین و استفاده از این تجهیز هم بر میگرده
ممنون صادق جان من شماره شما رو ادد کردم قبلا ولی پی ام نفرستادم الان این کار رو انجام میدم که شماره من رو هم سیو کنید
ای کاش میشد همه این وسایل رو تو بازار پیدا کرد حیف واقعا

(2015-07-13 08:32 PM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-13 05:06 PM)damoon_61 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم با این موضوع موافقم
در مورد جا هم اگه دوست داشتید تو همون مکانی که آخرین قرار رو گذاشتیم میشه امکانات رو مستقر کرد، هم جای سر پوشیده هست هم امن
Khansariha (8)

موافقم مهدی جان اگر زحمتش رو بکشی که عالی میشه

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-14 12:48 AM

.
نقی در حال نشانه روی با دیانا52Khansariha (399)خخخخخ
.
.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-07-14 09:53 AM

هنوز منتظرم كروني برسه

وقتي رسيد يه شماره كارت ميدم خدمت دوستان كه پولشو جمع بكنم و بعد به تورج ميگم كه يه دونه واسه مغازه بفرسته

ديروز يه مدل كروني با پرينتر تو چالوس قيمت گرفتم 1200Khansariha (290)