شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-12 06:32 PM

صاحب جان خفیف رو اصلا باید بی خیال شد حتی اگر وصع مالی خوبی داشته باشی چون با نبود مهمات و عتیقه بودن سلاحها روبرو میشی تراپ هم که اصلا نمیصرفه با این جوازها و مهماتی که هیات میده و البته تفنگهایی که فدراسیون زحمت میکشن هر روز بدتر از دیروز تحویل میدن
همین بادی 10 متر و فیلدتارگت و بنچ رست و این چیزا بیشتر حال میده آقای خودتی و نوکر خودت Khansariha (219)Khansariha (219)
سجاد رو خدا بیامرزه کنه خیلی چیزا ازش یاد گرفتم رها سازی ماشه رو سجاد بهم یاد داد تنفس و خیلی چیزای دیگهKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-07-12 08:51 PM

(2015-07-12 03:07 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گلKhansariha (8)
در مورد کرنو گراف یه تحقیق کوچولو کردم ظاهرآ مدل کرونی از مدل هایی مثل ایکس تارچ و .... خیلی بهتره و قیمتش هم حدود700تومنه که فکر کنم برا ارتقا و توسعه ی تخصصی بنج رست تو سطح استان ،بهش نیاز داریمKhansariha (256)
هزینه های جانبی مثل میز و رست و سیبل ها و ..... که بیشتر اوقات حسین آقا زحمت تهیه شو کشیدن، بین اعضا تقسیم بشه....
در مورد کمپرسور مجبورم تابع نظر جمع باشم ... چون تنهایی نمیتونم بخرمشKhansariha (32)
در مورد کپسول .... اگه حجمش پایین باشه ، مجبور میشیم ماهی یکبار شارژش کنیم که سخته ! ما اگه ظرفیت بالا بگیری تا تقریبآ سه ماه نیازی به شارژ نداریم ( با توجه به پیک شکار در گیلان) من برا ar6 بعد از حدود 550 شلیک یه بار کپسولم رو شارژ میکردم ( در نظر داشته باشیم که ar6 برا هر شلیک حدود 4بار از فشار مخزن کم میکنه Khansariha (271) و روی ماردور(یا گالاتیان ) بعد ازحدود 1400 شلیک(در محدوده ی شاتهای یکنواخت) نیاز به شارژ مجدد داشت! که فکر کنم برا شکار تو بازه زمانی 3ماهه کافی باشهKhansariha (399)
اما برای p1000 با کپسول300باریش فکر نکنم تلمبه جوابگو باشه( آدم به گریه می افته... )
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (180)Khansariha (180)
سلام سید جان
من هم فقط برند chrony رو پیشنهاد میدم ...
chrony خودش 12 مدله ...
لطفا بگو کدوم مدل هستش که این قیمته ....

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-12 09:21 PM

(2015-07-12 06:30 PM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سید سلام
این اعداد و ارقامی که گفتید کپسول شما چند لیتریه؟

سلام محمد جانKhansariha (8)
17/7لیتر(18لیتری) که حدود 280 بار شارژ شدهKhansariha (214)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام سید جان
من هم فقط برند chrony رو پیشنهاد میدم ...
chrony خودش 12 مدله ...
لطفا بگو کدوم مدل هستش که این قیمته ....
[/quote]

دامون جان ..Khansariha (8)
والا مدلش رو نپرسیدم ... فقط مارک کرونی مورد تایید چندتا از کاربرهای سایت های مختلف بود که امشب اسم مدلش رو هم میپرسم ...Khansariha (8) خودت که اوستای این کاری داداش ...Khansariha (256)
.
.
Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2015-07-12 11:30 PM

آقایونKhansariha (8)
اصلا بیایم قید هرچی pcp رو بزنیم مثل نقی با تفنگ فنری صفا کنیمKhansariha (219)
استان گیلان و قحطی فشار 300 بارKhansariha (226)
[تصویر: naghi_shooting.jpg]

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-12 11:44 PM

خخخخخخخخخKhansariha (273)Khansariha (273)
از دوستان کسی میدونه با تلمبه میشه کپسول رو شارژ کرد؟؟
.
.
Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-12 11:46 PM

(2015-07-12 11:30 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقایونKhansariha (8)
اصلا بیایم قید هرچی pcp رو بزنیم مثل نقی با تفنگ فنری صفا کنیمKhansariha (219)
استان گیلان و قحطی فشار 300 بارKhansariha (226)
[تصویر: naghi_shooting.jpg]

آقا بهروز عزیز دقیقا من هم معتقدم تو این شرایط باید حداقل به یک قبضه فنری مجهز بود برای شرایط اضطراریKhansariha (215)Khansariha (215)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-12 11:53 PM

بنظر من هم داشتن یه فنری کنار pcp واجبه ... البته فعلآ تو استان ماKhansariha (399)
من الان یه شادو دارم که واقعآ راضی کننده ست که هر وقت کپسولم شارژ نداره از ماردور بیشتر دوستش میدارمKhansariha (119)
... عاقایون برای بار سوم میپرسم! بنده وکیلم؟ ببخشید... با تلمبه میشه کپسول شارژید؟؟Khansariha (38)
.
.
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-13 12:12 AM

سید جان من فکر نمیکنم امکان پذیر باشه چون شما حجم بیشتری رو باید 300 بار شارژکنی

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - endshoot - 2015-07-13 12:45 AM

Khansariha (97)Khansariha (32)Khansariha (48)
دوستان گلم سلام،ممنون از لطف همه شما به من که خیلی خوش گذشت ایشالا دفعه بعد شکار قرار بذاریم آقا سید ما ید طولایی در این امر دارن خخخخخ.
مشکل پرت زدن تفنگم. پیدا کردم اولش که دوستان گفتن با شارژ کامل اونم با دوربین تنظیم شده تو 50متر یکم بعیده درست تیر اندازی کنم، و اینکه این هفته واسه تیراندازی رفته بودم دیدم شعله پوش کاملا شل شده، قبلا هم چنین. مشکلی داشتم با سوماترا 7000 باید هواست به شعله پوش باشه، خخخخخ اما رویهمرفته خوب بید ممنون از لطف همتون امیدوارم بازم جمعمون جمع بشه

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2015-07-13 12:49 AM

رفقاKhansariha (8)
با اتوماسیون تلنبه براحتی میشه کپسول 6 لیتری و یا بالاترم شارژ کرد
مگه shoe box چیکار میکنه دو مرحله تلنبه مینیاتوری داره با یه سیستم چرخ زنجیر افزایش قدرت و چند تا مسیر خنک کننده + یه پرشر سوییچ قطع کننده قابل تنظیم
تازه shoe box برای شارز تفنگ هم زمان زیادی صرف میکنه ولی وقتی از تلنبه اتوماسیون شده استفاده شه میشه حتی براش کمپرسور پیش فشار و تله رطوبتگیر و بعدشم یه تانک ذخیره و سوییچ قطع گزاشت، و مزیت تلنبه این هست که کل مجموعه تعمیر و نگهداری آسونی داره ، پارسال یه طرح کشیدم و تمام محاسبا تشم انجام دادم با پروفیل و پیچ و مهره متریال موجوددرست کردم تستش هم کردم خوب جواب داد با تلنبه webly تیون شده بدون دردسر تا 240 بار فشار میدادو خواستم کمپکتش کنم و طرح نهایی رو بسازم ولی وقتی برای قطعات و ساخت رفتم قیمت گرفتم دیدم تک تلنبه با مخزن حدود 2 و دو تلنبه که خیلی دبی بالاتری داره حدود 3 و خورده ای هزینه برمیداره
خب تلنبه رو با این همه هزینه خودمون بسازیم، برا تفنک و ملزوماتش هزینه کنیم ، یهو میبینیم تو این بازار بد اقتصادی 10 میلیون برا یه تفریحی که هیچکجا به رسمیت نمیشناسنش و هیچ حامی هم نداری هزینه کردی ، و بحث فقط هزینه نیست از اولین متریال فروش تا استاد کارت که کارو بهش میدی میخواد گوشتو ببره
تازه به دستمزد قانونیشم قانع نیست ، همه دنبال این هستن که از کارت سر در بیارن بعدم سر در آوردن بامبول در میارن تا تلکه کنن خلاصه داستانی داره..... که اگر عشق دوستداران تیر و تفنگ نباشه خدایی مدتها پیش از این میبایست تو این استان قید تیر و تفنگو زدو بوسید و گزاشت کنارKhansariha (172)
البته دوستان قصدم تضعیف روحیه نیست ولی مشکلاتی رو که کشیدم خدمتتون عرض کردم
بقول شیخ اجل:
گر چه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعید************هیچ راهی نیست کان را نیست پایان غم مخور