شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - ali123 - 2015-07-11 08:17 PM

(2015-07-11 03:45 PM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بزن داداش من کرنو رو... تقسیم بشه چیزی نمیشه ...
منم تو درد تلمبه و کپسول موندم خخخخ
دقیقا خرجشون نصف هم هستن ...
کاش یکی اینجا تلمبه دادشت ببینم چقدر درد و رنج داره پر کردن تفنگ خخخخ

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

ایشالا در دور همی بعدی تلمبه رو میدم دست شما تا یه بار مخزن p1000 رو باهاش پر کنی تا ببینی من چی میکشم Khansariha (226)
ولی من با نظر اقا بهروز موافقم که تلمبه حس استقلال به ادم میده ، در ضمن اگه اصولی استفاده بشه زیاد هم خسته کننده نیست .
در ضمن من هم با خرید کورنو گراف موافقم وهم میتونید برای ساخت میز روی کمک من حساب کنیدKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-07-12 02:25 AM

بازم سلامKhansariha (8)
ابتدا از تجربیات خودم درمورد تلمبه بگم بعد برم سروقت تجربیاتم از مسابقه بنچ رست اخیر
اول از همه توی گیلان باید تلمبه داشته باشی چون یوقتی برف شدید میاد و محیط پر شکار میشه و اکثر راه های ارتباطی قطع میشه و نمیشه کپسول برد و شارژ کرد.تلمبه زدن باعث میشه در تعداد شلیکت صرفه جویی کنی و تا میتونی از شلیک تیرهای بی مورد جلوگیری کنی.تلمبه زدن سخت هست ولی به ادم زیاد فشار نمیاد و حین تلمبه زدن دستها و کمر صاف هست و پاها از زانو خم میشن و تلمبه با وزن بالاتنه باد به سیلندر تزریق میکنه.سختی کار بالا کشیدن دسته یا ورود باد به تلمبه هست که چون خیلی سیل هست باید بکشی تا پر از هوا بشه و به سرشونه ها و دستها فشار میاد.من برای رسوندن فشار از 100 بار به 200 بار حدود 10 دقیقه تلمبه میزنم و اینکار توی دوتا 5 دقیقه انجام میدم و بینش یه نفسی تازه میکنم.برای دیانا p1000 که فشار کاری 250 بار داره تصور تلمبه زدن تا رسیدن به این فشار غیر قابل تحمل هست و به نظرم داشتن کپسول براش واجبه.من اخر شب تفنگ شارژ میکنم و صبح ازش استفاده میکنم.خداروشکر بخاطر مصرف کم گالاتیان در هر شلیک برای من که تلمبه میزنم خیلی خوبه.
بریم سراغ بنچ رست.اینایی که میگم تجربیات خودم از مشاهداتم در روز مسابقه هست امیدوارم ارزش اشتراک گذاشتن داشته باشه
- با بهترین تجهیزات توی مسابقه شرکت کنید.متاسفانه یا خوشبختانه بنده متوجه شدم که دوربین من مناسب این کار نیست و تا اندازه کاربرد شکاری کار من راه میندازه.برای اولینبار با ساچمه JSB با تفنگم تیراندازی کردم که خودم از نتیجه خوبش تعجب کردم و بیشتر روی تفنگم حساب باز کردم.اینطور شد که دوستان بمن افتخار دادن و با تفنگ من تیراندازی کردن که باعث خوشحالی من بود. فکرکنم ساچمه JSB روی میز مال کامران عزیز بود که واقعا ازش سپاسگذارم.یه بسته 15 گرینی هم برای دوستان بود که ازش کلی مصرف شد و از اون دوستمون هم سپاسگذاری میکنم و نمیدونم کی بود.
کامران جهت دست گرمی با رین استورم بعد از شلیک دوم تیر روی تیر میزد طوریکه من و اقا حسین به زور با دوربین دوچشمی باز شدن حفره روی سیبل میدیدیم ولی متاسفانه بعد شارژ کردن تفنگ شروع کرد به پرت زدن!!!!!!!از این ماجرا چند نکته یاد گرفتم
اول اینکه در حین مسابقه باید مراقب تفنگت باشی چون اون زمان کپسول چند متری دور بود و کنار میز و کامران تفنگ برد تا اونجا و برگشت.احتمال اینکه دوربینش به جایی برخورد کرده باشه بود.
نکته دوم فشار سیلندر در محدوده بهینه هست.روز مسابقه دقت مهمه نه قدرت.کامران بعد از دست گرمی سلاحش فول شارژ کرد و اومد شلیک کرد.در فاصله دور بخاطر افت ساچمه و از دست دادن انرژی فشار بالای مخزن کمک میکنه ولی توی فاصله 25 متر فشار مخزن باید در حالت ایده ال باشه.
نکته خیلی مهم دیگه شلیک اول هست.اکثر دوستان شلیک اولشون نسبت به شلیک های بعدی بد بوده.توی شلیک اول تفنگ جا میفته و دمای لوله و تنش مخزن در ابتدای روند مناسب قرار میگیرن.نظر من اینه شلیک اول توی تست بزنید نه توی سیبل امتیاز.نظیر همین حالت در بعد از پر کردن خشاب بعدی یا شارژ مجدد مخزن اتفاق میفته که دلیلش ایجاد فاصله زمانی طی این دو عمل هست که به نظر من لوله تفنگ سرد میشه.پس اگر تعداد شلیک برای قلق گیری محدود هست باید در ابتدای شلیک تعدادی سیبل خالی برای بعد از شارژ کردن سیلندر و پر کردن خشاب بذارید.
شلیک یکنواخت.با درنظر گرفتن شرط بالا فاصله بین شلیک ها بهتره نزدیک به هم باشه و خیلی طولش ندیم.همه ما میدونیم حبس نفس اگه از یه حدی بیشتر طول بکشه ضربان قلب شدیدتر میشه و تنظیم رتایکل روی هدف سخت میشه.نباید اونقدر طولش داد تا ارامش ضربان قلب بهم بخوره.توی مسابقات تیراندازی داخل سالن از نوعی قرص که باعث میشه ضربان فلب ملایمتر بشه استفاده میشه که من چون شدیدا و شخصا مخالف اینکار هستم اسم قرص نمیگم.
تنظیم دوربین حین مسابقه.وقتی به هر دلیلی تفنگ خوب نمیزنه اگر توی چند شلیک گروپ خوبی نداد مشخصه تفنگ پرت میزنه و وقتی تفنگ پرت میزنه تنظیم دوربین بی فایده هست.اگر تفنگ گروپ خوبی داد یعنی مثلا هر سه شلیک اول 2 میلدات بالا زد اونوقت میشه دوربین با حساسیت تنظیم کرد.هرچند خودم باشم دوربین دست نمیزنم و با میلدات شلیک میکنم.
خصوصیات فردی.در حین مسابقه باید با اعتماد به نفس بود و به محیط اطراف خودت مسلط باشی.توی مسابقات بنچ رست تهران دوست عزیزی ساچمه خوب و بد جدا از هم کنار هم میذاره و بعد چند شلیک عالی با ساچمه های خوب بصورت ناخودآگاه از ساچمه های بد استفاده میکنه و این بعد از مسابقه متوجه میشه و از نفر اول بودن به شدت نزول میکنه!!!!!!!این اتفاق بخاطر تشابه JSBهای 15 و 18 گرینی روی میز برای یکی از دوستان رخ داد هرچند دوست عزیزمون بصورت اتفاقی متوجه شد.پس همه چیز نگاه کردن توی دوربین نیست.بهتر بود روی میز خلوت میکردیم.
دو نفر اول اصولی روی میز ننشستند که با تیزبینی اقا حسین این مشکل رفع شد.کلا سر من رسید همه ایرادها رفع شده بودن خخخخخخخ
این برداشت ها و نتیجه گیری من از روز مسابقه یا بهتره بگم دور همی بود که امیدوارم نادرست نباشن تا موجب گمراهی دوستان نشه.
در اخر از مهدی عزیز بابت میزبانی و تهیه مکان مناسب تشکر میکنم.من فکر میکنم دوستان متوجه شدند که تاریخ مسابقه کمی دیرتر باید میشد چون هنوز کیوی ها نارس بودن!
از اقاحسین بابت خیلی از هزینه هایی که متقبل شدن تشکر میکنم
از سایر دوستان بابت حضورشون تشکر میکنم و همه میدونیم چقدر مشغله زیاده.از دوستانی هم که حضور نداشتن بابت همراهی قلبیشون تشکر میکنم و امیدوارم به زودی ملاقاتشون کنم.
همچنین از اقا صادق عزیز بابت کمک در اجرای اصولی مسابقه سپاسگذارم
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - صادق قرنجیکی - 2015-07-12 07:11 AM

با تشکر از همکار عزیز عسلویه ,
این اطمینان رو به شما میدم که این تجربه و قدرت تحلیل عملکرد خود در زمان این رقابت دوستانه به اندازه زیادی شما را در کار پیشرفت در این شته جلو می اندازد.
در مورد تلمبه : اگه زمانی کمپرسورهای 300 بار نابود شد جانم فدای فنرپیستون! Khansariha (48)
اطلاع و اطمینان از دامنه عملکردی خوب تفنگ توسط تیرانداز خود ک یشرفت خوب هست که باید همراه با تمرین هدف بنچ رست باشد تا بتوان دقیقا به رفتار تفنگ خود پی برد. تیراندازی و رقابت با تفنگ های کلاس هانتر و با تلورانس شات بالا سختی خود را دارد, اما در هیچ یک از مسابقات این رشته در هر فقط تفنگ های تاپ برنده و یا شرکت کننده تنها نبوده اند. به واقع تسلط بر قوانین امتیاز , استفاده و تسلط بر شرایط محیطی و در اخر تجهیز مناسب تفنگ , دوربین و رست مناسب که تمامی انها منوط به تمرین و مهارت فردی است عوامل موفقیت در این رشته است.
از علاقه و تلاش دوستان برای پرداختن به این رشته ورزشی تشکر دوباره می کنم. در رابطه با بنچ رست بهتر است در تاپیک خود این رشته بحث های فنی را ادامه دهیم.

موفق باشید

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-07-12 08:37 AM

(2015-07-11 08:17 PM)ali123 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-11 03:45 PM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بزن داداش من کرنو رو... تقسیم بشه چیزی نمیشه ...
منم تو درد تلمبه و کپسول موندم خخخخ
دقیقا خرجشون نصف هم هستن ...
کاش یکی اینجا تلمبه دادشت ببینم چقدر درد و رنج داره پر کردن تفنگ خخخخ

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

ایشالا در دور همی بعدی تلمبه رو میدم دست شما تا یه بار مخزن p1000 رو باهاش پر کنی تا ببینی من چی میکشم Khansariha (226)
ولی من با نظر اقا بهروز موافقم که تلمبه حس استقلال به ادم میده ، در ضمن اگه اصولی استفاده بشه زیاد هم خسته کننده نیست .
در ضمن من هم با خرید کورنو گراف موافقم وهم میتونید برای ساخت میز روی کمک من حساب کنیدKhansariha (8)
خخخخخ عجب نامردی هستی به یه بهانه ای میخوای بدی دست من ....
والا آخه پی 1000 حجم مخزنش خیلی بالاتر از ای تی هستش ...
ای تی راحت تر باید پر بشه ...
تا دورهمی بعدی خیلی دیر میشه من باید بین کپسول و تلمبه یکی رو انتخاب کنم دیگه مثلا میخوایم مسابقات برگزار کنیم هاهااا
بعد رطوبت تلمبه هم احساس بدی میده ...

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-12 11:05 AM

(2015-07-09 12:27 AM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خخخخخخخخ بابا من اونو جدی گفته بودم !!!!! حالا بیخیال !!!

سید من توی هیئت فعالیت دارم درباره کپسول ها ازشون پرسیدم که مسئولیت پر کردنشون با آقا محمد امین‌زاده از دوستان بنده هست که تقریبا هر ۴۰-۵۰ روز یک بار کپسول هارو میبرن آتشنشانی امام حسین برای شارژ... زمان پر بودن کپسول ها من فشارشون رو چک کردم تقریبا روی ۲۱۰ بودن و فشار کاری حک شده روی کپسول ۲۳۰ بود. حالا نمیدونم توانایی پر کردن تا ۳۰۰ رو دارن یا نه
این بار که خواستن کپسول هارو ببرن برای شارژ قرار شد منم با آقای امین‌زاده برم تا ببینم داستان چیه. بعد میتونیم با آشنا بازی ! از هیئت یا آتشنشانی مرکزی (رازی) یه نامه بگیریم تا کپسول هارو شارژ کنیم
فعلا که من منتظر هستم هفته پیش چهارشنبه که فشار کپسول هارو چک کردم هنوز نفس داشتن ، متاسفانه هیئت تا آخرین نفس های کپسول استفاده میکنه و تا فشار به ۱۱۰ نرسه ، نمیبرن شارژ !!!!
محمد جان درود
من آتشنشانی رفتم قبلا
اونجا 300 بار پر نمیکنن هر جا فکرش رو بکنب تو رشت رفتم حتی یه روز با میلاد پاشدیم تا شهر صنعتی رفتیم اونجا یه مرکز پر کردن کپسول صنعتی و بزرگ هست حتی اونها هم قبول نکردن و خیلی طلبکارانه گفتن تهران 190 میزنه من برات 200 میزنم راضی نمیشی؟
اصلا متوجه حرف نمیشدن و کیگفتن اصلا 300 بار رو میخوای چیکار کنی بیا 200 تا بزن خخخخخخ
آدلر تو خیابون سعدی 50 تومن میگیره پر میکنه 300 بار
از هیات آبی گرم نمیشه من سالهاست که باهاشون در ارتباطم
محمد امین زاده از بچه های خوببه اونجاستو خوب من رو میشناسه
چند ساله هیات رفت و آمد میکنید شما تپانچه میزنی یا تفنگ؟

درمورده کورنو گراف و تجهیزات اگر حدود 20 نفر بشیم یا نفری 50 تومن در سال یا دوبار در سال میتونیم خیلی تجهیزات خوبی تهیه کنیم
قبل از تهیه هر کدوم از تجهیزات مسیله اعتبارش رو باید حل کنیم
با کمپرسور فعلا موافق نیستم با توجه به وجود مرکزی که پر کنه در رشت
اگر سید هم بتونه اون جریان آتشنشانی رو جا بجاکنه که عالیه
آتش نشانی نزدیک میدان امام حسین که این کار رو نمیکنه اگر جای دیگه ای سراغ دارین سید جان نوکرتم دست به کار شو داداشKhansariha (133)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-07-12 12:03 PM

(2015-07-12 11:05 AM)damoon_61 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد جان درود
من آتشنشانی رفتم قبلا
اونجا 300 بار پر نمیکنن هر جا فکرش رو بکنب تو رشت رفتم حتی یه روز با میلاد پاشدیم تا شهر صنعتی رفتیم اونجا یه مرکز پر کردن کپسول صنعتی و بزرگ هست حتی اونها هم قبول نکردن و خیلی طلبکارانه گفتن تهران 190 میزنه من برات 200 میزنم راضی نمیشی؟
اصلا متوجه حرف نمیشدن و کیگفتن اصلا 300 بار رو میخوای چیکار کنی بیا 200 تا بزن خخخخخخ
سلام
صاحب هستم آقا دامونKhansariha (8) نام کاربریم شبیه آقا محمد(sagheb) هست!!
الان از آتشنشانی برمیگردم. گفتن امروز متصدی کمپرسور نیست قرار شد فردا صبح برم باهاش حرف بزنم.... نمیدونم چی بگم استان به این بزرگی یه کمپرسور چیزیه که اینا ندارن؟! همون آدلر هم اذیت میکنه دو بار کپسول بچه هارو بردیم یه بار ۲۸۰ زد یه بار ۲۵۰ زد......همه به سنبلیزم مبتلا هستن فقط رد میکنن بره !! همیشه باید چند سال از تهران عقب باشیم درصورتی که ۳۰۰ کیلومتر با تهران فاصله داریم
دیگه حالا تیری در تاریکی یه بار دیگه هم من برم ببینم چی میگن... چی بکنیم دیگه به هر دری داریم میزنیم!! تلنبه خیلی گرفتاری داره دلمم نمیاد ۵۰۰-۶۰۰ تومن بدم برای یه تلنبه که بعد با عذاب تفنگ رو پر کنم!!!
تقریبا ۳ ساله کم‌وبیش هیئت میرم تفنگ میزنم ولی کار حرفه ای رو کنار گذاشتم تفریحی میرم یه تیری میندازیم و با دوستان صحبت میکنیم و میریم بستنی میخوریم!!!!
میگم تفنگ های هیئت اگر قدرتشون بالا بود یا سیلندرشون کوچیک بود مجبور میشدن خلاصه فشار رو بالا ببرن...از شانس ما هم که تفنگ هاشون تو فشار ۱۲۰ بار هم بی‌نهایت شلیک یکنواخت میدن اصلا تموم نمیشه بادشون :|

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-12 01:41 PM

(2015-07-12 12:03 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-12 11:05 AM)damoon_61 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد جان درود
من آتشنشانی رفتم قبلا
سلام
صاحب هستم آقا دامونKhansariha (8) نام کاربریم شبیه آقا محمد(sagheb) هست!!
الان از آتشنشانی برمیگردم. گفتن امروز متصدی کمپرسور نیست قرار شد فردا صبح برم باهاش حرف بزنم.... نمیدونم چی بگم استان به این بزرگی یه کمپرسور چیزیه که اینا ندارن؟! همون آدلر هم اذیت میکنه دو بار کپسول بچه هارو بردیم یه بار ۲۸۰ زد یه بار ۲۵۰ زد......همه به سنبلیزم مبتلا هستن فقط رد میکنن بره !! همیشه باید چند سال از تهران عقب باشیم درصورتی که ۳۰۰ کیلومتر با تهران فاصله داریم
دیگه حالا تیری در تاریکی یه بار دیگه هم من برم ببینم چی میگن... چی بکنیم دیگه به هر دری داریم میزنیم!! تلنبه خیلی گرفتاری داره دلمم نمیاد ۵۰۰-۶۰۰ تومن بدم برای یه تلنبه که بعد با عذاب تفنگ رو پر کنم!!!
تقریبا ۳ ساله کم‌وبیش هیئت میرم تفنگ میزنم ولی کار حرفه ای رو کنار گذاشتم تفریحی میرم یه تیری میندازیم و با دوستان صحبت میکنیم و میریم بستنی میخوریم!!!!
میگم تفنگ های هیئت اگر قدرتشون بالا بود یا سیلندرشون کوچیک بود مجبور میشدن خلاصه فشار رو بالا ببرن...از شانس ما هم که تفنگ هاشون تو فشار ۱۲۰ بار هم بی‌نهایت شلیک یکنواخت میدن اصلا تموم نمیشه بادشون :|

درود صاحب جانKhansariha (8)
خب من از سال 90 تقریبا هیات میرفتم
اون موقع سجاد زحمتکش خدا بیامرز مربیم بود
الان دو سالی هست باشگاه ملوان میرم
واسه تیم خاصی تیر میزنی؟
متاسفانه تا الان افتخار آشنایی با شما رو نداشتم تو سه دوره لیگ استان هم در دو دورش شرکت کردم این دوره آخری رو مریض شدم و نتونستم شرکت کنم
من با اپراتور کمپرسورش حرف زدم پارسال امسال هم شما صحبت کن ببینیم پیشرفتی حاصل شده یا نه
آدلر هم قبول دارم که ممکنه زیر کار در رویی کنه به هر حال میگه منم منم بزبزه ها دیگه یکه تازه میدانه در حال حاضر
تفنگهای هیات و هزار داستان خخخخخخ
یادش بخیر دورانی داشتیم اونجا

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-12 03:07 PM

سلام دوستان گلKhansariha (8)
در مورد کرنو گراف یه تحقیق کوچولو کردم ظاهرآ مدل کرونی از مدل هایی مثل ایکس تارچ و .... خیلی بهتره و قیمتش هم حدود700تومنه که فکر کنم برا ارتقا و توسعه ی تخصصی بنج رست تو سطح استان ،بهش نیاز داریمKhansariha (256)
هزینه های جانبی مثل میز و رست و سیبل ها و ..... که بیشتر اوقات حسین آقا زحمت تهیه شو کشیدن، بین اعضا تقسیم بشه....
در مورد کمپرسور مجبورم تابع نظر جمع باشم ... چون تنهایی نمیتونم بخرمشKhansariha (32)
در مورد کپسول .... اگه حجمش پایین باشه ، مجبور میشیم ماهی یکبار شارژش کنیم که سخته ! ما اگه ظرفیت بالا بگیری تا تقریبآ سه ماه نیازی به شارژ نداریم ( با توجه به پیک شکار در گیلان) من برا ar6 بعد از حدود 550 شلیک یه بار کپسولم رو شارژ میکردم ( در نظر داشته باشیم که ar6 برا هر شلیک حدود 4بار از فشار مخزن کم میکنه Khansariha (271) و روی ماردور(یا گالاتیان ) بعد ازحدود 1400 شلیک(در محدوده ی شاتهای یکنواخت) نیاز به شارژ مجدد داشت! که فکر کنم برا شکار تو بازه زمانی 3ماهه کافی باشهKhansariha (399)
اما برای p1000 با کپسول300باریش فکر نکنم تلمبه جوابگو باشه( آدم به گریه می افته... )
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (180)Khansariha (180)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-07-12 05:18 PM

(2015-07-12 01:41 PM)damoon_61 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود صاحب جانKhansariha (8)
خب من از سال 90 تقریبا هیات میرفتم
اون موقع سجاد زحمتکش خدا بیامرز مربیم بود
الان دو سالی هست باشگاه ملوان میرم
واسه تیم خاصی تیر میزنی؟
متاسفانه تا الان افتخار آشنایی با شما رو نداشتم تو سه دوره لیگ استان هم در دو دورش شرکت کردم این دوره آخری رو مریض شدم و نتونستم شرکت کنم
من با اپراتور کمپرسورش حرف زدم پارسال امسال هم شما صحبت کن ببینیم پیشرفتی حاصل شده یا نه
آدلر هم قبول دارم که ممکنه زیر کار در رویی کنه به هر حال میگه منم منم بزبزه ها دیگه یکه تازه میدانه در حال حاضر
تفنگهای هیات و هزار داستان خخخخخخ
یادش بخیر دورانی داشتیم اونجا

آخ آقا سجاد رو یادمه...یه روز دوستان تماس گرفتن گفتن آقا سجاد فوت شده فردا روز ختمشونه متاسفانه منم که رشت نبودم اول و سوم و هفتمشون نتونستم برم . تا چهلمشون
نه اصلا اونطوری نیست ماهی ۵۰ تا تیر میزنم آخرش! اونم واسه دل خودم . یه شرط بندی ای با بچه ها میکنم و تفریحی تیر میزنم. گاهی هم تفنگ هارو میبریم بیرون لانگ‌رنج میزنیم!!
یک سال بطور حرفه‌ای کار کردم دیدم بادی ۱۰ متر رشته ای نیست که بدرد من بخوره... بیشتر به خفیف علاقه دارم که اون هم فکر نمیکنم توی رشت داشته باشیم... داشته باشیم هم آدم توی ایران با این قیمت تجهیزات و فشنگ ها ، در رشته هایی مثل خفیف و تراپ به جایی نمیرسه. موقع شلیک بجای اینکه آدم تمرکزش روی شلیک و محل برخورد باشه ، نگران چند تومن پولی هست که از لوله میره بیرون و فقط یه سوراخ ازش روی سیبل میمونه!
صبح هم برم ببینم چی میشه....
راستی آقا یه سر به تاپیک ساخت کمپرسور با تلنبه بزنید ، بنظرم فکر جالبیه یدونه امتحانی بسازیم ببینیم چطوریاست

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-07-12 06:30 PM

سید سلام
این اعداد و ارقامی که گفتید کپسول شما چند لیتریه؟