شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-10 01:49 PM

(2015-07-09 09:08 PM)Sagheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انشالله بعد ماه مبارک یه قرار دیگه میزاریم

پیشاپیش عضویت دوست عزیزمون آقا کامران(کاربر endshoot) و اون توپ دستی شون رو، به سایت ،تبریک و خیرمقدم عرض میکنیم..Khansariha (219)Khansariha (8)
.
.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-07-11 08:30 AM

ورود كامران عزيز رو به سايت تبريك ميگم.Khansariha (48)
در مورد كرنو
1حسين2 بهروز 3سيد4 مهدي 5دامون 6محمد7 كامرانKhansariha (8)

8 صاقب ايا؟Khansariha (399)
9 صاحب ايا؟Khansariha (399)
10 علي ايا؟Khansariha (399)
11 ميلاد ايا؟Khansariha (399)

از دكتر خبري نيست بندازيمش تو خرج؟

اقا بهروز در باره مدل كرنوگراف نظري نداري؟

دوستان با درد سياتيك كه خيلي نامرده در گيرم كم سر ميزنم ببخشيد.

خودتون و pcp هاتون رو براي بعد ماه رمضان اماده كنيد جايزه هم داره خخخخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-07-11 09:01 AM

چی بگم والا من الان هرچی دارم رو میخوام بزارم سر کپسول ... ینی سر پول تلنبه که برسه به کپسول!!!
حالا ببینم چی میشه چی میمونه یه تفنگ هم برای یه نفر گرفتم ، طرف سر معامله گفت پول ندارم :| الان تفنگه مونده رو دست ما با دوتا جیب خالی !!Khansariha (290)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-07-11 10:59 AM

دوستان گلم سلام
خیلی خوشحالم اقا کامران عزیز عضو شدن.ایشان از معدود افرادی هستند که نیومده عکسشون لو رفته خخخخخ
حسین جان برات ارزوی سلامتی دارم درمورد سیاتیک بیشتر مطالعه کن تا بتونی از بروضش پیشگیری کنی
دوستان من فکر میکنم مشکل اصلی گروه ما بعد از کمپرسور میز باشه.دفعه قبل با وجود یک میز خیلی وقتمون از دست دادیم.من پیشنهاد میدم یه میز دیگه یا بیشتر با همکاری هم درست کنیم.اینطوری حس رقابت بیشتر میشه و وقت ما هدر نمیره.فکر کنید دوتا میز کنار هم شلیک میکنن یکی کامران با توپ دستی و اون یکی سید با مارادور تمام بالانسش!!!هربار کامران شلیک میکنه محاسبات سید ریست میشه خخخخخخخ
حالا خارج از شوخی میز خیلی مهمه.
مورد دیگه تقسیم هزینه ها هست.سری قبل حسین عزیز خیلی به زحمت افتادن میز و پرینت و جوایزی که تبلیغات هم حساب نشد
نظرم اینه قرار ماهیگیری بذاریم بعد ماه رمضان تا مشکل برای دوستان روزه دار پیش نیاد و یه دل سیر قلاب بزنیم.
دیروز هم جاتون سبز رفته بودیم چمخاله پرایدم توی ماسه خوابید! یه اسپورتیج اومد بوکسلمون کرد یه وضعیتی بود که نگو آب شدم از شرمندگی

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - صادق قرنجیکی - 2015-07-11 11:24 AM

تصمیم و هدفمندی خوبی هست. تجهیزات اولیه این رشته شامل میز و رست و پایه اهداف هست که با کمی همت و تقسیم و تسهیم هزینه های تمام شده می توانید در طول بازه های زمانی نسبت به ساخت یک میز اقدام کنید. به این صورت بعد از مدتی چندین میز خواهید داشت که استاندارد رقابت های آینده را بالاتر خواهد برد. به علت نبود برخی تجهیزات دیگر مانند رست های مناسب بنچ رست در بازار و بعضا در صورت موجود بودن قیمت های بالا دارند، بهتر است فعلا با رست های عادی و حتی دست ساز مهارت اولیه را کسب کرده و بر اصول این رشته مسلط شوید. ان شا ا... در آینده بتوانیم با جمع بندی دوستان همانند پروژه خرید کرنوگراف در مورد Rest های خوب نیز با همدیگر تصمیم گیری خواهیم کرد. در مورد میز سازنده میز حسین اقا رضا طرح ها و خلاقیت های خوبی دارد. توصیه می کنم یک طرح را با اندازه های استاندارد انتخاب و ساخت میزهای بعدی را بر پایه آن قرار دهید.

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-07-11 11:50 AM

آقا تو ساخت میز و پایه سیبل یا هر چیز دیگه اگر به ورق یا پروفیل های آلومینیوم احتیاج شد من در خدمت هستما. پروفیل های چوبی هم میتونم تهیه کنم ولی کار تخصصی خودمون نیست باید از آشنا بگیرم
ارّه ( برقیه برای برش آلومینیوم استفاده میشه) و دریل و عمود‌بر و خیلی ابزار های دیگه هم هست اگر خواستین به من اطلاع بدینKhansariha (214)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2015-07-11 03:02 PM

(2015-07-11 08:30 AM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ورود كامران عزيز رو به سايت تبريك ميگم.Khansariha (48)
در مورد كرنو
1حسين2 بهروز 3سيد4 مهدي 5دامون 6محمد7 كامرانKhansariha (8)

8 صاقب ايا؟Khansariha (399)
9 صاحب ايا؟Khansariha (399)
10 علي ايا؟Khansariha (399)
11 ميلاد ايا؟Khansariha (399)

از دكتر خبري نيست بندازيمش تو خرج؟

اقا بهروز در باره مدل كرنوگراف نظري نداري؟

دوستان با درد سياتيك كه خيلي نامرده در گيرم كم سر ميزنم ببخشيد.

خودتون و pcp هاتون رو براي بعد ماه رمضان اماده كنيد جايزه هم داره خخخخخخ
حسین آقا با تشکر
حالا که قرار بگیریم یه مارک معتبر و خوبش رو بگیریم ، که ماندگار باشه
باید به روز تصمیم گیری گنیم و ببینیم فعلآ تو بازار چی هست یکی انتخاب کنیم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-07-11 03:45 PM

بزن داداش من کرنو رو... تقسیم بشه چیزی نمیشه ...
منم تو درد تلمبه و کپسول موندم خخخخ
دقیقا خرجشون نصف هم هستن ...
کاش یکی اینجا تلمبه دادشت ببینم چقدر درد و رنج داره پر کردن تفنگ خخخخ

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-07-11 03:54 PM

(2015-07-11 03:45 PM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بزن داداش من کرنو رو... تقسیم بشه چیزی نمیشه ...
منم تو درد تلمبه و کپسول موندم خخخخ
دقیقا خرجشون نصف هم هستن ...
کاش یکی اینجا تلمبه دادشت ببینم چقدر درد و رنج داره پر کردن تفنگ خخخخ

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

منم تجربه نکردم ولی شنیدم خیلی درد داره!! از کپسول استفاده کردم انقدر قشنگ پر میکنه اصلا انقدر منظره زیباییه وقتی آدم میبینه عقربه ی مانومتر خیلی نرم و تمیز میره بالا آدم دلش نمیخواد دیگه شیر رو ببنده!!!!

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2015-07-11 05:19 PM

رفقاKhansariha (8)
با تمام درد و رنجی که برای تلنبه متصور هستید از من به شما نصیحت:
تو استان گیلان " تلنبه داشتنش واجب ، کپسول داشتنش مستحب هست Khansariha (214)هرچند کمردرد و دیسک و هزار گرفتاری داره ولی استقلالش منو کشتهKhansariha (219)
ضمنآ حسین جان سه روز بری استخر یا دریا مطمئنآ وضعیت جسمی بهتر میشهKhansariha (8)