شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saheb - 2015-07-08 07:53 PM

به به قنداقش خیلی جالبه یه حالت پلنگییه!! تا حالا ندیده بودم همچین طرحی..... مبارک باشهKhansariha (8)
.
دوستان چکار میکنید با مشکلات شارژ ؟
من به این فکر میکنم که باهم پول بزاریم یه کپسول ۴۰-۵۰ لیتری بخریم ، اون رو ببریم تهران شارژ کنیم و هرکی برای خودش یه کپسول کوچیک مثلا ۴ یا ۶ لیتری بخره و با اون کپسول بزرگه کپسول های خودمون رو شارژ کنیم. البته این داستان رو به این خاطر گفتم که اینجا مشکلات شارژ داریم و کپسول باید بره تهران و نمیشه بخاطر یه کپسول ۶ لیتری بریم تهران و ازطرفی هرکی نمیتونه کپسول ۴۰ لیتری بخره چون هم گرونه هم حمل و نقلش سخته.
این بود نظر ما
ولی الان اگر کسی پیدا شده که همینجا ۳۰۰ بار واقعی پر کنه ، بگین نقشه رو عوض کنم!!!!
نظر شما چیه ؟! الان شنبه یک‌شنبه من دوباره دارم میرم تهران و یا با تلنبه برمیگردم یا با یچیز دیگهKhansariha (367)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-08 08:43 PM

(2015-07-08 07:53 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به قنداقش خیلی جالبه یه حالت پلنگییه!! تا حالا ندیده بودم همچین طرحی..... مبارک باشهKhansariha (8)
.
دوستان چکار میکنید با مشکلات شارژ ؟
من به این فکر میکنم که باهم پول بزاریم یه کپسول ۴۰-۵۰ لیتری بخریم ، اون رو ببریم تهران شارژ کنیم و هرکی برای خودش یه کپسول کوچیک مثلا ۴ یا ۶ لیتری بخره و با اون کپسول بزرگه کپسول های خودمون رو شارژ کنیم. البته این داستان رو به این خاطر گفتم که اینجا مشکلات شارژ داریم و کپسول باید بره تهران و نمیشه بخاطر یه کپسول ۶ لیتری بریم تهران و ازطرفی هرکی نمیتونه کپسول ۴۰ لیتری بخره چون هم گرونه هم حمل و نقلش سخته.
این بود نظر ما
ولی الان اگر کسی پیدا شده که همینجا ۳۰۰ بار واقعی پر کنه ، بگین نقشه رو عوض کنم!!!!
نظر شما چیه ؟! الان شنبه یک‌شنبه من دوباره دارم میرم تهران و یا با تلنبه برمیگردم یا با یچیز دیگهKhansariha (367)

یا پیغمبررر. 50لیترررر Khansariha (258)Khansariha (258)Khansariha (134)Khansariha (134)
یاد قدیما افتادم، یه تانکر نفت هفته ای یه بار ميومد تو کوچه، ملت باک بدست تو صف نفت!خخخخ. الانم به حسین میگیم یه وانت بخره کپسول 50 لیتری رو بزار پشتش... راه بیفته تو رشت و آستانه و لنگرود و برای توزیع نفت ببخشید توزیع هوای فشرده!!خخخخخخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-07-08 09:00 PM

خخخخخخخخخخ خیلی باحال بود سید جان
وانت نمیخواد من نیسان دارم فک کنم تا صد لیتر هم میشه جابجا کرد
خخخخخخخخخ خودا ته نکوشی سید، بترکسم خنده جی خخخخخخخخ
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-08 09:12 PM

:مهدی جان دمت گرمKhansariha (219)
مشکل وانت حل ببوKhansariha (219) اینااا...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.
.
مهدی جان بوشو آخر صف... اول می نوبتهKhansariha (180)Khansariha (180)Khansariha (180)
.
.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.
Khansariha (219)Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2015-07-08 09:25 PM

آقایان هل ندید لطفآKhansariha (8)
اون پیت بیست لیتری ایرانول می شینهKhansariha (399)
[تصویر: 94468854512497727979.jpg]

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-08 09:31 PM

دوستان گل جدا از شوخی اگه بتونیم یه انجمن تو گیلان زیر پرچم هیئت تیراندازی استان تشکیل بدیم فکر کنم بشه از طریق آتشنشانی کپسول ها رو با کمترین هزینه شارژ کنیم. فردا یه پرس وجو میکنم ، ببینم میشه ایشالله از این یتیمی دربیایمKhansariha (399)
.

شرمنده آقا بهروز گل... این مهدی از اون پشت هل ده...
.
ایناااا
.

Khansariha (180)Khansariha (180)Khansariha (180)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saberi nezhad - 2015-07-08 10:44 PM

دوستان روز قشنگی دور هم داشتید.همیشه خوش باشید و خندان. من که نتونستم بیام حیف شداز دیدن دوستان محروم شدیم .سید جان برا خرید پمپ کسی پا نبود؟نشد یار جمع کنیم وقلکها رو بشکنیم؟
آقا مهدی تفنگتو خودت بالپاپ کردی؟
قنداق خوشگلی داره.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-08 11:36 PM

سلام آقای صابری نژاد گلKhansariha (8)
آقا ما دلمون برات یه ذره شده... فکر کردیم شما هم مثل بعضی دوستان قدیمی، به جرگه ی رفقای نیمه راه پیوسته و ما رو فراموش!!!
جاتون سبز بود . خیلی دوست داشتیم زیارتت میکردیمKhansariha (48) ان شاآلله بعد ماه رمضون و تو قرار بعدی منتظریمااااKhansariha (256)
درسته مشغله ی زندگی امون همه رو بریده ،ولی جهت بالا موندن پرچم گیله مرد ،روزی 10 دقیقه یه سری به بچه های گیلان بزنیدKhansariha (8) راستی ! رتیکل دوربینتون رو درست کردین؟
عاقایون دیگه فکر کنم کم کم باید جدی جدی بفکر یه کمپرسور بودKhansariha (214) امروز یه کمپرسور دیدم (کارکرده درحد نو) ناردی ایتالیا میگفت: 8000000 ولی نمیدونم چرا هر وقت جنس دسته دوم میبینم، استرس میگیرمKhansariha (290) تا نظر دوستان چی باشهKhansariha (226) من که همه جوره پایه م Khansariha (256)
8000000تومن هم برای 13 نفر چیز زیادی نمیشه ... تقریبآ نفری 700 تومن درعوض برای همیشه راحت میشیمKhansariha (219) در عرض یکسال تمام پولش برمیگرده تو جیب خودمونKhansariha (256)

دوستان نظر بدن لفطآ Khansariha (215)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - saberi nezhad - 2015-07-08 11:59 PM

اینجوریا هم نیسن از دور رصد میکنم زیر ذره بین هستید.Khansariha (367)هر فرصتی پیدا بشه سری به سایت میزنم.ریتایکل هم خریدم ولی نصبش نکردم.شاید دوربین بگیرم.اینیکه همراه atیکی از دوستان گذاشته تو سایت برا فروش خوبه بگیرم؟لیپرز4.16.40

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-09 12:11 AM

(2015-07-08 11:59 PM)saberi nezhad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجوریا هم نیسن از دور رصد میکنم زیر ذره بین هستید.Khansariha (367)هر فرصتی پیدا بشه سری به سایت میزنم.ریتایکل هم خریدم ولی نصبش نکردم.شاید دوربین بگیرم.اینیکه همراه atیکی از دوستان گذاشته تو سایت برا فروش خوبه بگیرم؟لیپرز4.16.40

قیمت دوربینش یکم ترشه!!
الان قیمتها کمی افت کرده ... یکم پیگیر قیمتهای روز باشید با قیمت مناسبتر گیر میاد...Khansariha (8)Khansariha (8)
.
.
.
.Khansariha (256).
.

برنجانم کم کم ده برسه یاااا

.