شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-07 06:57 PM

سلام دوستان گلKhansariha (8)
شیمی جا خالی ...برداشت "چاف هندونه" شروع ببوء...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینه بیدین..... خخخخ از ته دیل خوردره!!! خخخخخ

[qu9']

خدایی یادش بخیر Khansariha (172)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2015-07-07 10:45 PM

درود بر هم استانی های گلم.Khansariha (8)
واقعا آدم با دیدن همت و تلاش های بعضی از دوستان کیف میکنه.Khansariha (219)
خیلی دوست دارم که یبار هم یه مسابقه ای در زمینه ی بادی(بنچ رست یا هر چیز دیگه) در استان ما برگزار بشه.
آقا حسین حقجو به خاطر علاقه ای که داره اگر امکاناتش رو داشته باشه واقعا یکی از کسانی هست که همچین مسابقاتی رو میتونه برپا کنه.Khansariha (8)
استان گیلان هم مثل استان گلستان به خاطر محیط سرسبزش لذت و صفای بیشتری برای انجام مسابقه خواهد داشت.
Khansariha (256)

ان شاالله که با همکاری نهاد های دولتی و وحدت علاقه مندان به این ورزش به زودی این اتفاق میافته.Khansariha (8)
سید جان اون یارو عجب کالشی داره.خخخKhansariha (219)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-08 10:06 AM

منهم فکر میکنم زیبایی این عکسها بخاطر حسیه که باعث زنده شدن خاطرات گذشته و یا انتقال این حس به مخاطب میشه...
مثلآ بیشتر زیبایی این عکس بخاطر سوراخ بودن گالوش یا گالش و زاویه ی قرارگیری انگشت شصته!! خخخ

.
.
..
یا این عکس : اگه تونستی اونجایی رو که این فسقلی داره نگاه میکنه رو... پیدا کنی! خخخ ... این زاویه نگاه، عمق احساساتش رو نشون میده... خدایش هر وقت به این جور تصاویر نگاه میکنم دهنم پر از آب میشه و هرچی قورت میدم تموم نمیشه! خخخخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-07-08 02:28 PM

سلام دوستان گل
خیلی دلم میخواست جمعه در بینتون بودم اما به دلیل مسائلی نتونستم بیام و خارج از استان بودم ...
عکس ها رو دیدم دست همتون درد نکنه معلومه خیلی خوش گذشت Khansariha (8)
ما که به زودی منتظر میتینگ بعدی هستیم Khansariha (8)Khansariha (8)
و همین چند روز پیش به جمع ای تی سواران پیوستیم و تفنگ فنریه خوشگل هم که رد کردم چند وقتیه Khansariha (214)
فقط هنوز نه دوربینی روش بستم نه ساچمه ای پرتاب کردم که بخوام باهاش مچ بشم ولی در کل هستییییییییییییم Khansariha (215)
خیلی دوستووون دارم و از این دورهمی با اینکه نبودم کلی لذت بردم Khansariha (8)
یادتون باشه پرچم این استان بالاست Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-07-08 03:00 PM

اقا مبارکهKhansariha (219)
دوستان یه رقیب رفیق دیگه توی pcp بازها به جمع ما اضافه شدKhansariha (256)
گیجش برات بچرخه خخخخخ
ماشش برات بچکه

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-07-08 03:21 PM

(2015-07-08 03:00 PM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا مبارکهKhansariha (219)
دوستان یه رقیب رفیق دیگه توی pcp بازها به جمع ما اضافه شدKhansariha (256)
گیجش برات بچرخه خخخخخ
ماشش برات بچکه

فدات بشمKhansariha (8)
بلهههههههه
من با 54 خودم واستون رقیب بودم خخخخخخخخ
حالا چه برسه اگر با پی سی پی روااااااااال بشم Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-08 03:59 PM

میلاد جان سلامKhansariha (8)
مبارکت باشه داداش...کم کم باید بفکر راه انداختن یه باشگاه باشیم دیگه Khansariha (219)نگفتی کی؟ کجا ؟چند؟ ... فقط یه وقت....
.
.
.

Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-07-08 04:08 PM

(2015-07-08 03:59 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میلاد جان سلامKhansariha (8)
مبارکت باشه داداش...کم کم باید بفکر راه انداختن یه باشگاه باشیم دیگه Khansariha (219)نگفتی کی؟ کجا ؟چند؟ ... فقط یه وقت....
.
.
.

Khansariha (214)

مرسی سید جان
فقط یه وقت نه بابا خخخخخخ Khansariha (290)
آره والا باید یه باشگاه بزنیم ...
فعلا باور میکنی یه تفنگ با مخزن پر رو دستمه دیگه خخخخخ
نه کپسول دارم نه هیچی Khansariha (290)
رفتم تهران از خود نمایندگی گرفتم 1200

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-07-08 04:55 PM

میلاد خان الان دیدمش خیلی طرح چوبش قشنگه عمودیه!!!!!
دیگه چه مدلهایی موجود داشت؟ای تی شرود داشت؟چرا تلمبه نگرفتی؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-07-08 07:00 PM

(2015-07-08 04:55 PM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میلاد خان الان دیدمش خیلی طرح چوبش قشنگه عمودیه!!!!!
دیگه چه مدلهایی موجود داشت؟ای تی شرود داشت؟چرا تلمبه نگرفتی؟

همه عاشق این طرح چوبش شدن والا منم خیلی خوشم اومد ...
از چیزی که خیلی میترسیدم همین طرحش بود ...
والا زیاد تو مغازه اش نموندم خیلی عجله ای شد ...
سنستیک هم داشت شرود رو اصلا یاد نیست ... دیگه اینو از کارتن در آورد چون از چوبش خوشم اومد دیگه هیچی رو نگاه نکردم خخخخخ
تلمبه خیلی زور میخواد آخه قراره کپسول بخرم ...