شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2012-10-02 02:11 AM

سروران گرامی
الآن با وضعیت بازار آشفته میشه تو گیلان یه تفنگ با سیستم IGT
حدودآ 20 ژول واقعی 4.5 یا5.5 (فعلابماند) گیر آورد!!!!
من سالها دور از اسلحله دوباره میخام شروع کنم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2012-10-02 03:09 AM

(2012-10-02 12:35 AM)MEHDI-SHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز گیلانی Khansariha (48)

من مهدی هستم 27 ساله از مازندران-آمل

حدود 6-7 سال از بهترین سالهای عمرم رو توی لاهیجان و رشت زندگی کردم( دانشجو بودم ).خیلی خیلی گیلان رو دوست دارم.شاید حتی بیشتر از مازندران!!

ارادت خاصی نسبت به رشتی ها و لاهیجانی های عزیز دارم.واقعا مردم گل و خوب و بافرهنگی دارین. دوستای خیلی خوب و با صفایی از این استان دارم.هیچوقت شیطان کوه،بام سبز،بازار شهرداری،منظریه،خیابون مطهری و ... از یادم نمیره.تقریبا 90% شهرهای گیلان رو رفتم. گیلکی رو هم تا مقدار زیادی یاد گرفتم

اگه اجازه بدید دوست دارم توی این تاپیک بعضی وقتا فعالیت کنم....

برای همتون بهترینها رو آرزو میکنم.

Khansariha (256)

به به ما هم سلام عرض می کنیم خدمت آقا مهدی گل
نظر لطف شماست به ما Khansariha (8)
ایشالا همیشه خوش باشید ...
شما اختیار دارید هر وقت خواستید می تونید پست بدید تو این تاپیک Khansariha (8)

(2012-10-02 12:55 AM)meraj-hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقایون کسی جای دنج واسه شکار اردک و پرندگان ابزی بلد نیست 1 امار بده؟سمت ما فقط قرقاوول داره که نمیشه زیاده روی کرد.

ای بابا والاما توگیلان نه جای دنج واسه ماهیگیری پیداکردیم نه پرنده ...

(2012-10-02 01:22 AM)galeshvache نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام داش بهروز
خوش اومدیKhansariha (48)
من دو سال کاردانی 86 تا 88 شهید خدادادی بودم
یادش بخیر

ای من ورودی 87 - 89 بودم ...

(2012-10-02 02:11 AM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سروران گرامی

سلام آقا بهروز گل خوش اومدی داداش
چند سالتونه؟
ما هم تو شهر شما 4 سالی هست در رفت و آمدیم ...
والا رشت فکر نمی کنم پیدا کنی ... انزلی هم بد نیستا بازار تفنگش سر زدین؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2012-10-02 04:29 AM

مجددآ سلام
اقا ما یکمی پیرمردیم من45سالمه...!
الانا یکمی وقت ازاد دارم یاد قدیما افتادم
فعلا چیز خوبی که بدرد من بخوره وقیمت مناسب باشه پیدا نکردم igtکه اصلا نیست
ولی یه حس قدیم بمن میگه که خلاصه یه چیز خوب گیرم میاد ... همون حسی که اخرین لحظه کشیدن ماشه (اونجایی که دیگه برگشت ناپذیره) میدونی که شکار مال تو هست یا نیست
در هر حال عجله ای ندارم چون از دید من تفنگ فقط یه براند یا یه چیزگرون و یه کالای تکنیکی صرف نیست باید به غیر از این مشخصات یه فاکتور های نا دیدنی هم داره که یکمی کارو مشکل میکنه
بازم تشکر از لطف بچه های بی ریای گیلان

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2012-10-02 05:12 AM

(2012-10-02 12:35 AM)MEHDI-SHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز گیلانی Khansariha (48)
من مهدی هستم 27 ساله از مازندران-آمل
حدود 6-7 سال از بهترین سالهای عمرم رو توی لاهیجان و رشت زندگی کردم( دانشجو بودم ).خیلی خیلی گیلان رو دوست دارم.شاید حتی بیشتر از مازندران!!
ارادت خاصی نسبت به رشتی ها و لاهیجانی های عزیز دارم.واقعا مردم گل و خوب و بافرهنگی دارین. دوستای خیلی خوب و با صفایی از این استان دارم.هیچوقت شیطان کوه،بام سبز،بازار شهرداری،منظریه،خیابون مطهری و ... از یادم نمیره.تقریبا 90% شهرهای گیلان رو رفتم. گیلکی رو هم تا مقدار زیادی یاد گرفتم
اگه اجازه بدید دوست دارم توی این تاپیک بعضی وقتا فعالیت کنم....
برای همتون بهترینها رو آرزو میکنم.
Khansariha (256)

خوش آمدی مهدی جان به تاپیک خودت (البته بنده قبلا افتخار آشنایی با شما رو داشتم...) Khansariha (8)
ما گیلانی ها هم بچه های گل مازنی رو خیلی دوست داریم... Khansariha (8)Khansariha (8)
آقا فقط رشت و لاهیجان؟! پس بقیه چی؟ خخخخخخخ!
بنده هم حنان هستم، از املش، ۲۹ سالمه، پزشکی خوندم و منتظر سربازی هستم و در حال حاضر هنوز تفنگ ندارم و باید بگم من شکارچی نیستم اما شکارچی ها رو دوست دارم... Khansariha (8)
قدمت رو چشم، فقط ما قرار گذاشتیم با هم که اینجا گیلکی صحبت کنیم، هر کی به لهجه ی خودش، اینجوری بچه ها بیشتر از کنار هم بودن لذت میبرن... Khansariha (8)
یا علی مدد... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2012-10-02 01:19 AM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گرامی
در بدو ورود به این سایت دیدم بچه های گیلان تاپیک دارن خوشحال شدم وسری زدم
من بهروز از بندر انزلی هستم
ارادتمند شما

سلام آقا بهروز، به سایت و تاپیک خودتون خوش آمدید... Khansariha (8)
امیدواریم بتونیم از تجارب جنابعالی کمال حظ رو ببریم... Khansariha (8)Khansariha (8)
Khansariha (61)
(2012-10-02 02:11 AM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سروران گرامی

آقا بهروز، شما خودتون که استاتید قربان، فقط سقف هزینه ای رو که میخواهید اعلام کنید بنده و دوستان دیگه کمکتون می کنیم...
ارادتمند... Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - MEHDI-SHOOTER - 2012-10-02 09:41 AM

(2012-10-02 05:12 AM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوش آمدی مهدی جان به تاپیک خودت (البته بنده قبلا افتخار آشنایی با شما رو داشتم...) Khansariha (8)

حنان جان بسی مشعوف شدم.بله ما خدمت شما ارادت داریم برادر. Khansariha (8)
منم رشته ام الکترونیک هست.

من که گفتم اکثر شهرهای گیلان رو رفتم.املش هم اومدم 2-3 شب هم موندیم اونجا.یه روستا داره به اسم "بلوردکان" البته اگه درست نوشته باشم.خیییییلی خیلی زیبا و دوست داشتنی بود.یه آبشار خوشگلیم داره.ازش عکس هم دارم.کنارش یه کبابی زدیم تو رگ((البته مرغ اون موقع ارزون تر از این حرفای الان بود))
یادش بخیر ... پیر شدیم رفت حاجی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Marksman - 2012-10-02 12:16 PM

(2012-10-02 09:41 AM)MEHDI-SHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-10-02 05:12 AM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حنان جان بسی مشعوف شدم.بله ما خدمت شما ارادت داریم برادر. Khansariha (8)
منم رشته ام الکترونیک هست.

Khansariha (256)
مهدی جان خیلی خیلی خوش اومدی. در کل گیلان و مازندران نداریم که!! همش منطقه عزیز شماله از آستارا تا بندر ترکمن جابه جاش تو قلب ماستKhansariha (8)

(2012-10-02 04:29 AM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجددآ سلام
...

دوست عزیز جناب DAGGER (خنجر؟) خیلی خیلی خوش اومدین.امیدوارم به زودی بتونین یه تفنگ مطابق میلتون پیدا کنید.Khansariha (8)در ضمن همچین هم پیر نیستی رفیق.البته بزرگ ما هستین.
زاکون مو یه شب نیسه بوم دوواره ائره چاکودین فارسی سرا؟ Khansariha (219)Khansariha (219) البته اوطو که معلوم ایسه امی رفقای جدید که مازندرون جی بمن هم گیلکی دؤنن.امرم مازندرونی بلد ایسیم.زنده باد استانهای کاسپین.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2012-10-02 12:39 PM

ماشاالله امى گيلان تاپيک رونق گيتدره.خداروشکر.ايشالله هميشه اي تاپيک در صدر جدول آخرين ارسال ها قرار بئيره.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin2904 - 2012-10-02 12:51 PM

Khansariha (256)
خواستیم بگیم امانم ایسیم.
گیلان پرچم همیشه بوجوره.
راستی امرو بوشوم قلی پور،زیاد چیزی نشتی.حنان جان مره بوگوته که به خاطر وضع دلار فعلا دیانا هیچی وارد نبه وامانم چیزی نورمی.
چیزی خاییدی بیهینید بشید پل بوسار کلبه شکار.
آدم منسفیه.
اینه قیمتان خیلی خوبه.
امرو اینه ورجه ایته بسته نخجیر فیگیفتم 1500 تومون.
امرو خایم بشم ایته امتحان igt امرا بوکونم.
زاکان گیلانی جان قوربان بشم.
Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - airgunner - 2012-10-02 01:30 PM

سلام وچن (زاکان،جقلان،آبای،ابرار)
خوجیر ایسین
مرم بوممKhansariha (48)
بریز بریزه را دکت درمKhansariha (219)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2012-10-02 01:40 PM

(2012-10-02 04:29 AM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجددآ سلام
فعلا چیز خوبی که بدرد من بخوره وقیمت مناسب باشه پیدا نکردم igtکه اصلا نیست
ولی یه حس قدیم بمن میگه که خلاصه یه چیز خوب گیرم میاد ... همون حسی که اخرین لحظه کشیدن ماشه (اونجایی که دیگه برگشت ناپذیره) میدونی که شکار مال تو هست یا نیست
در هر حال عجله ای ندارم چون از دید من تفنگ فقط یه براند یا یه چیزگرون و یه کالای تکنیکی صرف نیست باید به غیر از این مشخصات یه فاکتور های نا دیدنی هم داره که یکمی کارو مشکل میکنه
بازم تشکر از لطف بچه های بی ریای گیلان
هی آقا شما تازه اول جوانیتونه که ...
همین که تو این سن پای نت میایید و تو انجمن فعالیت دارید یعنی کلی جوانید Khansariha (8)
ما در خدمت هستیم ولی وضع دلار رو خودتون ببینید دیگه Khansariha (214)

(2012-10-02 12:51 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (256)
خواستیم بگیم امانم ایسیم.
گیلان پرچم همیشه بوجوره.
راستی امرو بوشوم قلی پور،زیاد چیزی نشتی.حنان جان مره بوگوته که به خاطر وضع دلار فعلا دیانا هیچی وارد نبه وامانم چیزی نورمی.
چیزی خاییدی بیهینید بشید پل بوسار کلبه شکار.
آدم منسفیه.
اینه قیمتان خیلی خوبه.
امرو اینه ورجه ایته بسته نخجیر فیگیفتم 1500 تومون.
امرو خایم بشم ایته امتحان igt امرا بوکونم.
زاکان گیلانی جان قوربان بشم.
Khansariha (8)Khansariha (8)
آهووووو چقدر شی اویه تو آقا
دیروز منم اوی ایسا بوم ایتا کاور داشتیم 20 تومان عنا بفروختمKhansariha (256)