شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-07-06 12:28 PM

برای شات هایی که خارج از هدف و رینگ امتیازی اما در داخل خانه هدف (Scoring diagram box) باشد امتیاز 4 در نظر گرفته می شود. در مورد شات هایی که بین خانه های هدف (shots between target blocks) باشد به طور معمول با پلاگ زدن مشخص می شود که به سمت کدام خانه هدف نزدیکتر هست و برابر همان نتیجه امتیاز 4 به تیرانداز و خانه هدف مذکور تعلق می گیرد. در مورد هدف شما به صورت بصری بر روی عکس نمی توان قضاوت درستی کرد و نیاز به استفاده از پلاگ می باشد. اما با توجه به تیراندازی شما قطعا قصد شلیک به خانه 20 را داشته اید و ظاهرا محل برخورد بیشتر در خط خانه 20 هست تا 19 بنابراین امتیاز خانه 20 هم 4 خواهد بود

با تشكر از صادق عزيز بخاطر راهنماي هاي مفيدشون

دوستاني كه جايزه گرفتن زحمت بكشن بيارن جايزه هاشون رو پس بدن تا ما دوباره از روي فايلهاي موجود امتياز شماري بكنيم

خخخخخخخKhansariha (8)Khansariha (399)

در باره نكته اقا صادق
من به دمبال همين بودم و هستم برگزاري اين چنين دورهمي هاي و گرفتن باز خورد و كسب تجربه به صورت عملي بهترين حالت سير به جلو در اين رشته است كه تداوم هرچند بيشترش باعث پخته تر شدن تيزاندازان اين رشته خواهد شد

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-07-06 12:52 PM

علی جان من که اصلا برای برنده شدن تیر ننداختم نمیدونم چرا دوم شدم Khansariha (226) دفعه دیگه حتما سعیمو میکنم در ضمن شما دیگه چهرت لو رفته بهتره عکس آواتارت رو عوض کنیKhansariha (8)
حسین جان کدوم جایزه رو میگی، اون چیزی که به من دادی رو من آوردم خونه بازش کردم دیدم تو بستش جای کاسی یه لوله پولیکا بود اونجا بود که فهمیدم چه کلایی سرم رفته، الکی اونجا بازش نکردم، الان یه کاسی بده کار شدیم
عاقا جایزه ای در کار نبود من شدیدا تکذیب میکنم خخخخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - MERSAD - 2015-07-06 01:24 PM

سلام به جمع دوستان گلKhansariha (8)
جمعتون جمع بود ،حیف که نتونستم بیام ،فومن سر کار بودمKhansariha (172)
یه فرصت عالیو از دست دادم،هم با دوستان از نزدیک یه ملاقاتی میکردیم هم تویه جمع صمیمی حضور پیدا میکردیم..Khansariha (226)
هنوز جای سوزش احساس میشه....خخخخخخKhansariha (367)
دم آقا حسینم گرم ،که همه جوره هم زحمت میکشه،هم پایه ی دوره همییه...Khansariha (8)
باغ آقا مهدیم که جایی واسه حرف نمیزاره،دمش گرم،بایید فقط عکسارو نگاه کنی ،لذت ببری...... Khansariha (8)
زاکان پرچم بجور بدارید هاتو.....Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (256)
و همچنان میسورد.......خخخخخخ Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-06 02:14 PM

(2015-07-06 11:50 AM)ali123 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان واقعا خوش گذشت . یه جمع دوستانه و صمیمی با اینکه تقریبا همگی دفعه اول بود که همو میدیدیم . دست اقا حسین و اقا مهدی هم درد نکنه بابت زحماتی که کشیدن.
اقا حالا بریم سراغ کل کل کردن Khansariha (6)
سید جان نتونستی رقابت کنی باجناقو بهونه کردی . زورت فقط به پرنده های داخل پادگان و اون کاپرا میرسه ؟ Khansariha (219)
دوستت اقا کامران هم که با اون توپ دستیش فقط سر و صدا راه انداختKhansariha (214)
دامون جان یه وقت نگی که اگه امتیاز این دو تا هدف رو بهت میدادن اول میشدی Khansariha (226)
من که عمرا جایزه رو پس نمیدم Khansariha (219)
اقا محمد و اقا مهدی یه خورده بیشتر تلاش کنید منم دفعه بعد موقع تیر اندازی یه چشممو میبندم شاید تونستید اول شید Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

فکر کردی من نفهمیدم با باجناقم گاوبندی کردین تا من اول نشم Khansariha (290) رفتین تفنگمو انگولک کردین Khansariha (180) خودش (باجناق) موقور اومد ،البته تحت فشار خخخخ .. ایندفعه رو قسر در رفتی داداش!
راستی جایزه منم لوله پولیکا بود که!! خخخخ عجب دوره زمونه ای شده ! اصن یه وضیه بخدا!! خخخخKhansariha (180)Khansariha (180)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-06 02:56 PM

دوستان نمیدونم چرا نقل قول که میزارم پستام خالی میان

درود صادق عزیز Khansariha (8)
شرمنده صبح نمیدونم چرا همش ارسالهام خالی میومدن
من فکر میکردم که خارج از دایره و داخل باکس مثل خارج از باکس هست
پس با این حساب خارج از باکس مثلا در قسمت سفید بالای شماره 1 صفر حساب میشه و داخل باکس و خارج از دایره 4 درسته؟
در مورد موارد دیگه مثل حد اکثر نمره در قسمت تماس با برش ساچمه و یا دو یا چند تیر داخل یک سیبل قوانین مثل 10 متر بود و همونها در نظر گرفته شد البته تا جایی که چشم غیر مسلح یاری میکرد
این موارد در اولین دوره پیش میاد برای همین هست که ما برای چند دوره مسابقات دوستانه برنامه ریزی کردیم تا این موارد رو حل کنیم و بتونیم با کمک دوستانی چون شما مسابقاتی در حد مسابقات استانهای تهران یا گلستان برگزار کنیم
بازم ممنونم از راهنماییهاتKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-06 03:12 PM

(2015-07-06 01:24 PM)MERSAD نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به جمع دوستان گلKhansariha (8)
جمعتون جمع بود ،حیف که نتونستم بیام ،فومن سر کار بودمKhansariha (172)
یه فرصت عالیو از دست دادم،هم با دوستان از نزدیک یه ملاقاتی میکردیم هم تویه جمع صمیمی حضور پیدا میکردیم..Khansariha (226)
هنوز جای سوزش احساس میشه....خخخخخخKhansariha (367)
دم آقا حسینم گرم ،که همه جوره هم زحمت میکشه،هم پایه ی دوره همییه...Khansariha (8)
باغ آقا مهدیم که جایی واسه حرف نمیزاره،دمش گرم،بایید فقط عکسارو نگاه کنی ،لذت ببری...... Khansariha (8)
زاکان پرچم بجور بدارید هاتو.....Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (256)
و همچنان میسورد.......خخخخخخ Khansariha (214)

باغ آقا مهدی آخ آخ آخ... فقط حیف که کیوی ها کال بودن و روزه ی کله گنجیشکی دوستان هم مزید بر علت! راستی به فصل برداشت کیوی خیلی مونده؟؟! Khansariha (329)Khansariha (57)
مرصاد جان برای اینگونه از سوزش،مسکنی بهتر از نشستن توی تشت آب سرد نیستKhansariha (399)
من که حاضر بودم... نمیدونم چرا میسوزه ...خخخ
انشالله تو قرار بعدی منتظر مرصاد عزیز و بقیه ی دوستان گل هستیمKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - صادق قرنجیکی - 2015-07-06 03:15 PM

نقل قول : پس با این حساب خارج از باکس مثلا در قسمت سفید بالای شماره 1 صفر حساب میشه و داخل باکس و خارج از دایره 4 درسته؟
دامون عزیز در این رابطه جواب بله هست. در بخش قوانین مربوط به امتیاز دهی WRABF به امتیازهای خارج از رینگ ولی داخل باکس تنها امتیاز 4 تعلق می گیرد. حتی در چند برخورد هم اگر یک برخورد X هم باشه ولی برخورد دیگری در آن باکس به قسمت خارج از رینگ و داخل باکس خورده باشد باز تنها امتیاز 4 محاسبه می شود بعلاوه یک امتیاز جریمه .
در مورد اینکه این دوره ناقص بوده من نظر دیگری دارم ، این دوره آغازی می تونه باشه برای دوره های بعدی با کیفیت و اجرای درست تر قوانین. اما موضوع مهم یادگیری قوانین اصلی است که نیازی به تجربه دوباره در گردهمایی ها ندارد. تهیه یک گیج و پلاک هم کارتون رو آسون میکنه. قرار نیست یک رقابت در یک شهر دیگر با شرایط متفاوت الگوی اصلی برای همه باشه ، مهمترین موضوع استمرار برنامه ها و البته بودن انسجام در قوانین و نیز شرایط اصلی برنامه مسابقات هست و موارد فرعی و یا مرتبط با محل برگزاری می تواند کارکردهای دیگری داشته باشد و متفاوت از مثلا مسابقه ورامین تهران .
به شخصه به همه آفرین دوباره میگم چون سومین استان در این زمینه برای آغاز جدی در برگزاری رقابت های بنچ رست بوده اید. این پایه مسابقات بهتر خواهد بود. در این زمینه اگر تمایل به همکاری دارید به هر صورت که امکانش برام میسر خواهد بود در خدمت دوستان برای گسترش این رشته زیبا خواهم بود.

موفق و پیروز باشید Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-07-06 03:59 PM

دوستان بيايد پول بزاريم يه كرنوگراف تهيه كنيم

نظر لطفا

نفري 50 بزاريم حله.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-06 04:35 PM

من که موافقم Khansariha (256)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-07-06 08:39 PM

سلام دوستان
منم در مورد خرید کورنو موافقم
اگه خواستید من امکانات ساخت میز رو دارم،
سید جان مگه شما هم جایزه بردی ؟!!!!!!!!! پس چرا ما ندیدیم؟!!!! اصلا عکسی با جایزت داری؟ خخخخخخخخخخ
فصل برداشت کیوی از 15 آبان هست انشالله اونموقع خبرتون میکنم نفری یه سبد میدم دستتون کیوی بکنید البته لذتی که از کندن محصول میبرید جای مزدتون حساب میشه خخخخخخخخ
Khansariha (8)