شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-04 04:38 PM

سلام به همه ی دوستان گلKhansariha (8)
شرمنده دیشب کشیک بودم و خودم نتونستم عکسها رو آپ کنم و قرار شد از طریق تلگرام برا آقا محمد بفرستم که ظاهرآ تلگرامشون فعال نیست که برا جسین آقا ایمیل کردم که زخمت ارسال عکسها رو میکشن.از زحمات همه ی دوستان خصوصآ حسین آقا بخاطر هماهنگی ها و جوایز و...و آقا مهدی بابت میزبانی قلبآ تشکر میکنم... و جای بقیه دوستان هم واقعآ خالی بود انشالله تو قرارهای بعدی زیارتشون کنیمKhansariha (256)
اما بعد... تجربه بسیار خوبی برای من بود که هرگز اسلحه رو امانت ندم ... اونم به باجناق!! اسلحه ای رو (ماردور) که با خون دل و بدون کرنو گراف، با خرج 1بسته 500تایی jsb تنظیم کرده بودم و باهاش تجربه گروپ9میلیمتری تو 41متری رو داشتم با "یه انگولک " به فنا دادKhansariha (290) مگه دستم بهش نرسهKhansariha (340) من موندم فلسفه خلقت باجناق چی بوده؟؟!Khansariha (180) که البته آقا محمد بزرگواری کردن (smart) و اجازه دادن با گالاتیانشون به مسابقه ادامه بدیم. و دیسکالیفه نشیمKhansariha (201)
من بشخصه به این نتیجه رسیدم که شاید داشتن اسلحه ی حرفه ای ،"شرط کافی" برای کسب امتیاز بالا نباشه اما "شرط لازم" هست!
آشنایی با رفتار اسلحه و شناسایی بهترین راندمان یک سلاح (محدوده ی کمترین تلرانس) میتونه بسیار تعیین کننده باشه!
حس اعتماد تیرانداز به سلاحش میتونه تمرکز و اطمینان از موفقیت رو به ارمغان بیاره که مستلزم" تمرین "و "ثبت شاتهای مفید" یه اسلحه ست.
دوربین خوب ... دوربین خوب ! به جرآت میگم اگه یه دوربین با وضوح بهتر در اختیار آقا مهدی و آقامحمد یا علی آقا بود قابلیت کسب امتیاز بالای 225 و بالاتر،خارج از دسترس نبود.
وزن کردن کردن ساچمه های مسابقه هم جدآ تاثیر گذاره که تحت تاثیر فضای نه چندان رقابتی ( فضای دوستانه) عملی نشد...
اسلحه های رگوله از پتانسیل بالاتری برای کسب امتیازبالاتر برخوردارن ، هرچند مواردی غیراز این مشاهده شده باشه.
در آخر از آقا صادق عزیز بخاطر ایجاد انگیزه و دلگرمی و راهنمایی های برادرانه شون ممنونمKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-07-04 06:02 PM

خوب الان همه نگاه ها به منه ولي تا فردا هم بايد صبر كنيدKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - صادق قرنجیکی - 2015-07-04 06:48 PM

خواهش می کنم ، وظیفه و باعث خوشحالی من هست که دوستانی با علاقه و البته در صدد انجام این رشته جذاب به صورت اصولی و گسترش آن هستند. امیدوارم در آینده بتوانید حداقل تجهیزات پایه برای فعالیت های این رشته به صورت گسترده تر مانند میز و رست های لازم را تهیه و تدارک ببینید.
حتما دید این دوستان به این رشته در همین مسابقه ساده تا الان عوض شده و سختی کسب امتیاز ، نیاز به داشتن دقت بیشتر و بهینه تر کردن سلاح هایشان ، همچنین استفاده از تجهیزات بهتر مانند دوربین های برای دوستان مشخص تر از قبل شده است. در برنامه های بعدی همکاری دکتر محمدی در زمینه قوانین و نیز نوع برگزاری مسابقات و آقابهروز صیادپا با توجه به داشتن آگاهی فنی بالاتر از خیلی از دوستان می تونه سطح مسابقه را بالا ببرد.
آرزوی توفیق ،

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-07-04 10:29 PM

اما این دوستمون آقا کامران ساکن شهر لنگرود هستن که با رین استورمی که جدیدآ خریدن و با وجود اینکه میدونستن شانس زیادی برا کسب امتیاز بالا ندارن افتخار دادن و باحضورشون موجبات رونق این ملاقات دوستانه شدن ... قبلآ سوماترا گلدن سیور داشتن که بدلیل عدم بالانس وزنی مناسب و شات پایین فروختنش و این اسلحه واقعآ زیبا رو صدای خفنی داره رو خریدن. دوربینش خیلی جالب بود ... 10-40*50 بوشنل (تلسکوپ فشردهKhansariha (271))
از کارهای جالب این دوستمون، ساخت خار نشکن برای اوانیکسهای ورژن2 که معمولآ میشکنه و جایگزین نداره...Khansariha (256) اگه کسی مشکل خشاب اوانیکس داشت باید سیبیل منو چرب کنهKhansariha (300)
.
.
Khansariha (256)

این هم آقا محمد گل (ثاقب)که همه ی زحمت عکاسی افتاد گردنشونKhansariha (8) که متاسفانه تیراندازی نکردن... از اون بچه های بی ادعا که تو امضای آقا بهروز گل هستKhansariha (235)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-04 11:07 PM

من چرا تو اون عکس اول اینقدر خندانم Khansariha (266)Khansariha (266):
زکان عکسانه بنید ده بره امی دیل بتر کست

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - يسري - 2015-07-05 09:16 AM

اي ول داره والا Khansariha (8)
چه جمع باحالي اقا حسين دمت گرم كه دوستان رو اينطور دور هم جمع ميكني
همه ميگن جوايز حالا اين جوايز چي بودن؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-05 09:49 AM

دم آقا حسین و آقا مهدی گرم تمام زحمات گردن این دو عزیز بود
آقا حسین زحمت جوایز و میز رو کشیده هر چی گفتم آقا یه تبلیغی هم واسه مغازت بکن زیر بار نرفت این بو جدی میگم ایشون حتی در اضای جوایز و تجهیزاتی که زحمت تهیه اش رو کشیدن تبلیغات هم نکردن و فقط برای این دور همی و مسابقه دوستانه هزینه کردن
دستشون درد نکنه و خسته نباشن

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-07-05 11:32 AM

دوتا کاسی 540 سبک خوشدست بود که بچها توهوا زدنش اینجوری نمیشه باید برم وایرخ بگیرم خخخخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-07-05 11:58 AM

عكسا رو دارم ويرايش ميكنمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-05 12:43 PM

حسین جان بودو ده بره امی دیل بترکستKhansariha (219)