شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2015-07-04 12:42 AM

سلام امروز زیاد جالب نبود ماهیگیری ولی حسابی شلوغ بود بیشتر کولی میتونستن بگیرن فقط. کل وزن ماهی که امروز گرفتم فکر کنم 1900 تا 2کیلو بودش البته یکی بزرگ زد که وسط راه خودشو کشید زیر صخره گیر کرد در رفتش!
قبل از امدن حتما ریسه خوشه ای درست کنید تو تاپیک ماهیگیری توضیح دادم در موردش. ریسه های دیگه خیلی کم جواب میده.
عکس های امروزم بزارین Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Sagheb - 2015-07-04 12:53 AM

آقا مهدی فدای سرت مهم این بود که دور هم بودیم

اگه یادتون باشه تو چشمم برداه رفته بود و ازیت میکرد و امروز هم بخاطر همین موضوع دست به تفنگ نشدم، رسیدم خونه دردش شدید شد و خلاصه غروب رفتم بیمارستان امیرالمومنین دکتر کشیک بعد معاینه و بی حس کردن چشم تیکه براده رو با سوزن سرنگ برداشت و برای محل سوختگی ایی که براده ایجاد کرده بود یه قطره ضد افونی کننده نوشت تا 10 روز چشمم رو باهاش شست و شو بدم.
دردش کمتر شده ولی جای سوختگی ازیت میکنه.

................................................................................​................................................................................​.......

عکس هایی که امروز گرفتم رو قرار شد آقا سید برام بفرستن تا اینجا برای دوستان قرار بدم

با آرزوی موفقیت شما
ارادت
رنجبر

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-07-04 09:18 AM

سلام دوستان عزيز تر از جان Khansariha (8)
گزارش دور همي شماره 2 گيلان
ساعت 8 صبح رسيدن ما به سر قرار و خوش قولي دوستان و حضور در سر وقت

احساس جاي خالي دوستان و سروران كه كم سعادتي ما باعث شد در اين ديدار از ديدارشون محروم بشيم

از جمله اقا بهروز اقا حنان اقا صاحب وامين عزيز و.... همه عزيزاني كه نبودن ولي جاشون سبز بود

در باره عكسها بايد بگم وقتي اجرائيات باهات باشه كلا به هيچ درد ديگه نميخوري

و زحمت عكسها به پاي سيد و محمد عزيز بود كه ان شاا... اون رو به دوستان عرضه ميكنن

اولين سوپرايز اين جمع ديدن چهره افرادي كه ساعتها باهاشون بودي و در ذهن خودت پرورونديشون و وقتي ميبينيشون تازه ميفهمي كه اشتباه ميكردي و اونا خيلي ماه تر از اوني هستند كه فكر ميكردي

ذومين wow ديروز باغ زيبا و پر محصول اقا مهدي بود كه همينجا از پذيرايش تشكر ميكنم
و باور كنيد اين باغ پتانسيل برگزاري مسابقات سطح بالاتر رو هم داره

ابتدا دوستان تجهيزات خودشون رو اوردن و مهدي عزيز پايه سيبل رو در فاصله 25 متر نصب كردن
ميز بنچ ناقابل بنده رو در زير سايباني از جنس حرير زربافت تراز كردن

با توجه به اينكه اين دور همي از نظر تجهيزات چند سر و گردن بالا تر از دور همي قبل بود ولي باز كمبوذ تجهيزات
(كمبود ميز نبود رست مناسب و....)كامل محسوس بود

برعكس دور همي قبل كه اكثرا فنري بودن و يه نفر pcpاينبار اكثرا pcpبودند يك نفر فنري
كه به علت كمي وقت كمبو نفرات كلا مسابقه در كلاس pcp انجام شد

بعد از رو كردن تفنگهاي عتيقه دوستان خخخخخخخخ و بردن حض وافر از اين تفنگها مسابقه را روي يك ميز شروع كرديم

من درگير روند مسابقه بودم ولي حجم وسيع اطلاعاتي رو كه دوستان با هم رد بدل ميكردن خيلي توجه منو بخودش جلب كرد
با اينكه سعي من در رقابتي كردن جو بود خدايش رفاقتي بود رقابت چربش داشت و اين بود كه واقعا حتي روزه و گرمايي هوا به چشم نميومد

من كه بدرد مسابقه نمي خوردم

ولي دوستان يك به يك پشت ميز رفتند و نتايج زير روي سيبل 25 هدفه رقم خورد
وتاز ه در حين اجراي مسابقه بود كه من فهميدم چقدر از نظر نرم افزاري و اطلاعات بايد پيگيرتر عمل كنيم تا سطح اجراي مسابقات به سطوح نورم نزديكتر بشه
حسين قمري گالاتيان 179
سيد با بنجامين(گروپ 9/0)اومد و با گالاتيان شليك كرد 202 (خودش بهتون توضيح ميده)
علي 123 با p1000 ديانا 212
دامون با cz 200t البته به اسرار من در مسابقه شركت كرد خودش ميگفت كه اين سلاح براي بنچ مناسب نيست
138 امتياز
كامران اوانيكس Evanix Rainstorm امتياز 132

مهدي با at44 بولپاپ 206

محمد(اسمارت) با گالاتيان 204 امتياز

چيزي كه برا من به شخصه خيلي مهمه مقايسه امتياز دوستان با امتياز ها در سطح مسابقات سطح بالا تر است

در كل شيريني اين مسابقه در حدي بود كه دوستان خواستند دور همي ها وتمرينات در فواصل زماني كمتري انجام بشه

كه اين امر زير بناي پخته تر شدن اين رشته رو در گيلان رقم خواهد زد

تجارب من

با تفنگ 4.5 در مسابقات بنچ شركت نكن
با تفنگ رگوله در مسابقات شركت بكن
با سلاح خود انقدر تمرين بكنيد تا سلاح عضوي از بدن شما شود
ايمني در مسابقات را در صدر وظايف خود قرار دهيد
مطالعه خودم رو بالا ببرم
و....

قدر دوستان رو بدانم

در كل خيلي لذت برديم و از امروز پي گير تر ميشيم تا سخت افزار هامون رو به سطح بالاتر نزديكتر كنيم
كه اين مهم با دست در دست هم گذاشتن دوستان انجام خواهد شد

ساعت 1 بعد از ظهر مسابقه با دادن جوايز به نفرات برتر رشته pcp (علي 123 و مهدي rkh hunter)و گرفتن عكسهاي يادگاري تمام شد
جاي تمام دوستان خالي به اميد برگزاري مسابقات كشوري در گيلان و ديدن روي ماه همه دوستانKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - صادق قرنجیکی - 2015-07-04 09:55 AM

حسین جان بسیار خوشحال شدم از برگزاری یک مسابقه دوستانه در یک جمع ایرگانی ، مطمئن باشید با توجه به علاقه و همت خودتان همین مسابقات دوستانه می تواند پایه مناسبی برای افزایش مهارت شما در زمینه این رشته و حضور در مسابقات انجمن بنچ رست شود.

چند مورد رو به صورت مختصر در مورد تجربیات و امتیازات حاصله حضور دوستان توضیح می دهم :

نقل قول : چيزي كه برا من به شخصه خيلي مهمه مقايسه امتياز دوستان با امتياز ها در سطح مسابقات سطح بالا تر است
در این مورد به نظرم مقایسه ای انجام ندهید ، نبود تجهیز مناسب و از همه مهمتر عدم آشنایی کافی به قوانین این رشته و تکنیک های لازم برای کسب امتیاز و به طور حتم عدم تمرین کافی و عادت نداشتتن به هدف بنچ رست در این زمینه موثر بوده است. در برنامه های بعدی و تمریناتتان به مرور خواهید دید که چقدر می توان پیشرفت کرد ، امتیاز ها را بالاتر برد و در کل مقایسه های امتیازی را بعد از این مرحله انجام دهید. امتیازها می توانند بهتر از این شوند اگر به موارد فنی و تکنیکی این رشته بیشتر توجه کنید و در کنار آن حتما از تمرین کافی نیز برخوردار باشید.

نقل قول :با تفنگ 4.5 در مسابقات بنچ شركت نكن
در این مورد قضاوت زودهنگام نکنید. اتفاقا این کالیبر در مسابقات بنچ رست 25 متر تفنگ بادی یکی از کالیبرهای محبوب و حتی حضور تیراندازانی با این کالیبر ، بیشتر از کالیبر 22. هست. مطمئنا دامون عزیز اگر بیشتر با سلاح خود کار کنند و بتوانند در زمینه شات های بسیار دقیق آن به نتیجه و تجربه لازم برسند می توانند امتیاز بسیار بهتری برخلاف تجربه دیروز کسب کنند. این مدل یک سلاح خوب برای شروع این رشته است ولی ایده آل نیست و برای رسیدن به ایده آل باید تلاش بیشتری داشته باشید.
مدلهایی مانند S200 ، S400 و یا در این رده حضور خوبی در مسابقات آماتوری این رشته و حتی سطح حرفه ای دارند. مطمئنا یک سلاح به صورت دیفالت و از کارتن درآمده نمی تواند دارای همه معیارهای لازم برای رقابت در بنچ رست باشد.

نقل قول : با تفنگ رگوله در مسابقات شركت بكن
این موضوع نسبی است و تیراندازان بسیار خوبی هم داریم که با تفنگ های غیررگوله نیز در این رشته چه در سطح مسابقات خودمون و چه سطح کشورهای دیگر و حتی رقابت های جهانی این رشته موفق بوده اند و امتیازات بسیار خوبی کسب کرده اند. اما مطمئنا تفنگی با سطح تلورانس پایین در شات ها و سرعت یکنواخت عملکرد بهتری به صورت کلی نسبت به سلاح های غیر رگوله دارد.

نقل قول : ايمني در مسابقات را در صدر وظايف خود قرار دهيد
این موضوع چه در تیراندازی تفریحی و شخصی و چه مسابقات از مهمترین و در واقع اولین وظایف هر تیرانداز و یا برگزار کننده ای است. در قوانین مسابقات بنچ رست در این زمینه هیچ تبصره این نیست و اگر در زمینه قوانین خطا و یا سهل انگاری شود تیرانداز از دوره مسابقات بدون هیچ اخطاری حذف می شود. این موضوع که این رشته در عین جذاب و خوب بودن دارای خطراتی هم هست که اگر قوانین ایمنی آن به درستی رعایت شود همانند رشته های دیگر ورزشی مشکلی نخواهد بود.
Shoot safe and have fun

نقل قول : مطالعه خودم رو بالا ببرم
در این خصوص همانطور که در صحبت های قبلی هم گفتم به دوستان توصیه می کنم از پست های ارسالی در این زمینه در تاپیک تیراندازی بنچ رست و همینطور تجربیات و نوشته های پیشین در تاپیک مسابقات سال گذشته استفاده مطلوبی داشته باشند. تمامی این نوشته ها حاصل تجربیات ما و مطالب علمی نیز از مقالات و همینطور مجله رسمی WRABF یعنی benchrest shooter که یک فصلنامه برای معرفی این رشته ، تجهیزات و تجربیات آن از طرف فدراسیون برای اعضای رسمی منتشر می شود تهیه و ترجمه و ویرایش شده اند. به جرات می توانم بگم که بهترین مرجع به زبان فارسی در زمینه رشته تیراندازی بنچ رست تفنگ بادی در کشور هست.

امیدوارم برنامه های شما تداوم داشته باشد و بتوانیم در آینده همکاری خوبی با ایرگانرهای استان گیلان داشته باشیم. بخصوص در زمینه بنچ رست و آرزوی رقابت با شما عزیزان در مسابقات آینده . Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-04 11:28 AM

(2015-07-03 11:01 PM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پترن امروز خخخخخخخ
دامون جان لوازم اپدیت نگهدار تا با دوستان هماهنگ شیم بریم زیارت امین
من تا دوشنبه کار دارم فقطKhansariha (256)
محمد جان من آماده به خدمتم فقظ یهویی خبر نده یک روز قبل هماهنگ کن که من برنامه بریزم واسه روز بعدشKhansariha (8) دمت گرم داداش

(2015-07-04 12:42 AM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام امروز زیاد جالب نبود ماهیگیری ولی حسابی شلوغ بود بیشتر کولی میتونستن بگیرن فقط. کل وزن ماهی که امروز گرفتم فکر کنم 1900 تا 2کیلو بودش البته یکی بزرگ زد که وسط راه خودشو کشید زیر صخره گیر کرد در رفتش!
قبل از امدن حتما ریسه خوشه ای درست کنید تو تاپیک ماهیگیری توضیح دادم در موردش. ریسه های دیگه خیلی کم جواب میده.
عکس های امروزم بزارین Khansariha (8)Khansariha (8)

امین تو ماهیگیری بدت یعنی گرفتن یکی دوتا زرده پر نیم تا یک کیلویی داداش Khansariha (219)
ایشالله مزاحمت میشم واسه قرماق زنیKhansariha (256)
(2015-07-04 12:53 AM)Sagheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا مهدی فدای سرت مهم این بود که دور هم بودیم

اگه یادتون باشه تو چشمم برداه رفته بود و ازیت میکرد و امروز هم بخاطر همین موضوع دست به تفنگ نشدم، رسیدم خونه دردش شدید شد و خلاصه غروب رفتم بیمارستان امیرالمومنین دکتر کشیک بعد معاینه و بی حس کردن چشم تیکه براده رو با سوزن سرنگ برداشت و برای محل سوختگی ایی که براده ایجاد کرده بود یه قطره ضد افونی کننده نوشت تا 10 روز چشمم رو باهاش شست و شو بدم.
دردش کمتر شده ولی جای سوختگی ازیت میکنه.

................................................................................​................................................................................​.......

عکس هایی که امروز گرفتم رو قرار شد آقا سید برام بفرستن تا اینجا برای دوستان قرار بدم

با آرزوی موفقیت شما
ارادت
رنجبر
محمد جان خدا بد نده دوست من نمیدونستم مسیله ایقدر جدی هست امیدوارم زودتر بهبودی حاصل بشه این داستان برای من یک بار در کودکی پیش اومده فکر کنم 6 سالم بود یه دونه شن موقع شیرجه زدن داخل دریا رفته بود تو صلبیه چشمم که خیلی آزار دهنده بود دردش هنوزم تو خاطرم مونده و به همین شکل بیرون آورده شد حدودا 7 تا 10 روز چشم باسد بستعه بمونه متاسفانه امید وارم زود تر بهبود پیدا کنه

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - BARZOV - 2015-07-04 12:54 PM

سلام به سروران گلم.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
امیدوارم بهتون خوش گذشته باشه. Khansariha (219)
واقعا حیف شد نتونستم بیام تا دو هفته باید افسردگی بکشم.Khansariha (367)
آقا حسین بهت که پیامک دادم توضیح دادم که چطور نتونستم بیام به آقا دامونم گفتم خلاصه شرمندتون شدم.Khansariha (172)
انشاالله در دفعات آینده همراهیتون میکنم.
فقط زودتر عکس هارو بذارین که دل تو دلمون نیستKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-04 02:16 PM

حسین جان ممنونن که مثل همیشه زحمت جمع بندی رو کشیدی داداش خسته نباشی
(2015-07-04 09:55 AM)صادق قرنجیکی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حسین جان بسیار خوشحال شدم از برگزاری یک مسابقه دوستانه در یک جمع ایرگانی ، مطمئن باشید با توجه به علاقه و همت خودتان همین مسابقات دوستانه می تواند پایه مناسبی برای افزایش مهارت شما در زمینه این رشته و حضور در مسابقات انجمن بنچ رست شود.

چند مورد رو به صورت مختصر در مورد تجربیات و امتیازات حاصله حضور دوستان توضیح می دهم :

نقل قول : چيزي كه برا من به شخصه خيلي مهمه مقايسه امتياز دوستان با امتياز ها در سطح مسابقات سطح بالا تر است
در این مورد به نظرم مقایسه ای انجام ندهید ، نبود تجهیز مناسب و از همه مهمتر عدم آشنایی کافی به قوانین این رشته و تکنیک های لازم برای کسب امتیاز و به طور حتم عدم تمرین کافی و عادت نداشتتن به هدف بنچ رست در این زمینه موثر بوده است. در برنامه های بعدی و تمریناتتان به مرور خواهید دید که چقدر می توان پیشرفت کرد ، امتیاز ها را بالاتر برد و در کل مقایسه های امتیازی را بعد از این مرحله انجام دهید. امتیازها می توانند بهتر از این شوند اگر به موارد فنی و تکنیکی این رشته بیشتر توجه کنید و در کنار آن حتما از تمرین کافی نیز برخوردار باشید.

نقل قول :با تفنگ 4.5 در مسابقات بنچ شركت نكن
در این مورد قضاوت زودهنگام نکنید. اتفاقا این کالیبر در مسابقات بنچ رست 25 متر تفنگ بادی یکی از کالیبرهای محبوب و حتی حضور تیراندازانی با این کالیبر ، بیشتر از کالیبر 22. هست. مطمئنا دامون عزیز اگر بیشتر با سلاح خود کار کنند و بتوانند در زمینه شات های بسیار دقیق آن به نتیجه و تجربه لازم برسند می توانند امتیاز بسیار بهتری برخلاف تجربه دیروز کسب کنند. این مدل یک سلاح خوب برای شروع این رشته است ولی ایده آل نیست و برای رسیدن به ایده آل باید تلاش بیشتری داشته باشید.
مدلهایی مانند S200 ، S400 و یا در این رده حضور خوبی در مسابقات آماتوری این رشته و حتی سطح حرفه ای دارند. مطمئنا یک سلاح به صورت دیفالت و از کارتن درآمده نمی تواند دارای همه معیارهای لازم برای رقابت در بنچ رست باشد.

نقل قول : با تفنگ رگوله در مسابقات شركت بكن
این موضوع نسبی است و تیراندازان بسیار خوبی هم داریم که با تفنگ های غیررگوله نیز در این رشته چه در سطح مسابقات خودمون و چه سطح کشورهای دیگر و حتی رقابت های جهانی این رشته موفق بوده اند و امتیازات بسیار خوبی کسب کرده اند. اما مطمئنا تفنگی با سطح تلورانس پایین در شات ها و سرعت یکنواخت عملکرد بهتری به صورت کلی نسبت به سلاح های غیر رگوله دارد.

نقل قول : ايمني در مسابقات را در صدر وظايف خود قرار دهيد
این موضوع چه در تیراندازی تفریحی و شخصی و چه مسابقات از مهمترین و در واقع اولین وظایف هر تیرانداز و یا برگزار کننده ای است. در قوانین مسابقات بنچ رست در این زمینه هیچ تبصره این نیست و اگر در زمینه قوانین خطا و یا سهل انگاری شود تیرانداز از دوره مسابقات بدون هیچ اخطاری حذف می شود. این موضوع که این رشته در عین جذاب و خوب بودن دارای خطراتی هم هست که اگر قوانین ایمنی آن به درستی رعایت شود همانند رشته های دیگر ورزشی مشکلی نخواهد بود.
Shoot safe and have fun

نقل قول : مطالعه خودم رو بالا ببرم
در این خصوص همانطور که در صحبت های قبلی هم گفتم به دوستان توصیه می کنم از پست های ارسالی در این زمینه در تاپیک تیراندازی بنچ رست و همینطور تجربیات و نوشته های پیشین در تاپیک مسابقات سال گذشته استفاده مطلوبی داشته باشند. تمامی این نوشته ها حاصل تجربیات ما و مطالب علمی نیز از مقالات و همینطور مجله رسمی WRABF یعنی benchrest shooter که یک فصلنامه برای معرفی این رشته ، تجهیزات و تجربیات آن از طرف فدراسیون برای اعضای رسمی منتشر می شود تهیه و ترجمه و ویرایش شده اند. به جرات می توانم بگم که بهترین مرجع به زبان فارسی در زمینه رشته تیراندازی بنچ رست تفنگ بادی در کشور هست.

امیدوارم برنامه های شما تداوم داشته باشد و بتوانیم در آینده همکاری خوبی با ایرگانرهای استان گیلان داشته باشیم. بخصوص در زمینه بنچ رست و آرزوی رقابت با شما عزیزان در مسابقات آینده . Khansariha (8)

آقا صادق ممنونم از راهنمایی ها و کمکهاتون
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
چون تو 10 متر از این تفنگ استفاده میکنم متاسفانه نمیتونم تفنگم رو برای بنچ رست تیون کنم و این خیلی نا امید کنندس برام ولی به زودی یه فکری برای سلاح خواهم کرد
یکی دیگه از اشتباهات من انتخاب ساچمه نامناسب بود من از BSA ELITE استفاده کردم چون یک بار ازش نتیجه گرفتم دوباره از همون استفاده کردم که خب فکر میکنم نا مناسب بود برای بنچ رستKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Sagheb - 2015-07-04 03:09 PM

هنوز عکسها بدستم نرسیدن،این دو عکس رو با گوشیم گرفته بودم
آقا محمد (smart) سمت راست و اسم اون یکی عزیز رو فراموش کردم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2015-07-04 03:19 PM

سلام خدمت سروران عزیز Khansariha (8)

متاسفانه نتونستم سعادت حضور در جمع صمیمانه دوستان رو داشته باشم و بعد از مدتی به سایت سر میزنم، دوستان هنوز منتظر گزارش و عکسهای گردهم آیی هستم،Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-07-04 03:22 PM

(2015-07-04 12:54 PM)BARZOV نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به سروران گلم.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
امیدوارم بهتون خوش گذشته باشه. Khansariha (219)
واقعا حیف شد نتونستم بیام تا دو هفته باید افسردگی بکشم.Khansariha (367)
آقا حسین بهت که پیامک دادم توضیح دادم که چطور نتونستم بیام به آقا دامونم گفتم خلاصه شرمندتون شدم.Khansariha (172)
انشاالله در دفعات آینده همراهیتون میکنم.
فقط زودتر عکس هارو بذارین که دل تو دلمون نیستKhansariha (256)
امیر جان جات خیلی خالی بود انشالله دفعه بعد شما رو زیارت کنیم داداش

(2015-07-04 03:19 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت سروران عزیز Khansariha (8)

متاسفانه نتونستم سعادت حضور در جمع صمیمانه دوستان رو داشته باشم و بعد از مدتی به سایت سر میزنم، دوستان هنوز منتظر گزارش و عکسهای گردهم آیی هستم،Khansariha (8)Khansariha (256)
آقا بهروز عزیز دلمون میخواست زیارتتون کنیم امیدوارم سلامت و پیروز باشید

(2015-07-04 03:09 PM)Sagheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هنوز عکسها بدستم نرسیدن،این دو عکس رو با گوشیم گرفته بودم
آقا محمد (smart) سمت راست و اسم اون یکی عزیز رو فراموش کردم

محمد جان دوست عزیزمون آقا کامران بودند با رین استورمشون