شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-06-30 03:01 PM

(2015-06-30 02:55 PM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من والا بايد به كارم برسم خودم نميدونم چي كار كنم ... ميخواسم برگردم 5شنبه سر كار باشم اما اون يه روز چيه آخه فرداش هم كه جمعست ...
اصلا اينجام اعصابم راحته فعلا شايد تا آخر اين هفته قيد كار رو زدم ...
حالا این رو میگی مطمعنم امشب خوصله ات سر میره پنج شنبه بر میگردی میای Khansariha (214)

یه جوری بیا که جمعه اینجا باشی داداش خوش میگذره دست پر هم برگرد Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-06-30 03:09 PM

(2015-06-30 03:01 PM)damoon_61 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-06-30 02:55 PM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من والا بايد به كارم برسم خودم نميدونم چي كار كنم ... ميخواسم برگردم 5شنبه سر كار باشم اما اون يه روز چيه آخه فرداش هم كه جمعست ...
اصلا اينجام اعصابم راحته فعلا شايد تا آخر اين هفته قيد كار رو زدم ...
حالا این رو میگی مطمعنم امشب خوصله ات سر میره پنج شنبه بر میگردی میای Khansariha (214)

یه جوری بیا که جمعه اینجا باشی داداش خوش میگذره دست پر هم برگرد Khansariha (256)

خخخخ حوصله كه سر ميره شك نكن ...
ببينيم خدا چي ميخواد دامون جان ايشالا خيره Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-06-30 03:23 PM

اینارو ببییییییییین واااااااای اسم بنچ رست اومد شکل و شمایلشون عوض شد!!!!!!!!!!
عجب پتانسیلی داشتیم خبر نداشتیم!!!!!!!ایول
آقا یه نفر بود پروفایلش شبیه خرچنگ روباتیک بود اسمش شبیه deanator بود اونم پیداش نیسKhansariha (226)
ای برامه دامون کویه هدف بیگیفته!!!!!!!می سر بگیج باموKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-06-30 03:52 PM

Khansariha (6)Khansariha (6)Khansariha (6)خخخخخخخ
محمد جان منم ننم کویه هدف بیگیفتم فقط بیگیفتم تودم اه لامصبه Khansariha (214)
زکان خایم بشم تا هه بغلان ایته دام تودم بیدینم چیزی گیرم یانه دوعا بوکونید مرهKhansariha (399)Khansariha (399)

میلاد جان وگردی تو من دنم Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-06-30 08:13 PM

دوستان این سیبل هایی که میزارم دوتکه هست یعنی در مجموع 25 سیبل نمره هست که در دو برگه A4 کپی میشه در واقع سایز اصلی A3 هستکه تقسیم شده به دوتا a4 اینجوری فکر میکنم که پرینتش راحت تر باشه بعد موقع تیر اندازی دوقسمت پرینت شده رو کنار هم روی تخته منگنه میکنیم یا چسب میزنیم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این هم سایز A3 سیبلها (سیبلها به شکل کامل و بدون جدا سازی)

دوستان اینها سیبلهای اکستریم بنچ رست در اندازه های استاندارد هستند و پیشنهاد میکنم حتما از اینها استفاده کنیم
منتاسفانه پرینتر من کیفیتش پایینه و خیلی کمرنگ میزنه همونطور که قبلا هم گفتم اگر کسی از دوستان دسترسی به پرینتر خوب داره محبت کنه پرینت بگیره تعداد رو نمیدونم باید ببینیم چند نفر هستیم قبلش
خودم هم چندتا سیبل از دور قبل دستم هست و چندتا هم خودم میارم که برای تنظبیم دوربین و قلق گیری میشه ازشون استفاده کرد

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-07-01 09:38 AM

سيبلها رو 15 تا 15 انجام دادم در اندازه ا3

مهدي جان انجا ميتونيد اين پايه رو درست كنيد؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - صادق قرنجیکی - 2015-07-01 10:40 AM

دوستان گیلانی با عرض خسته نباشید و ارزوی اوقات خوش برای شما ،
اگه به طور جدی دارید روی موضوع بنچ رست کار می کنید برای هر دو مورد PCP و فنرپیستون از تارگت های 25 متر استاندارد WRABF که دامون در پست قبلی خودش لینکشون رو قرار داده بود ، استفاده کنید.بهتره برای این دورهمی ها این تارگت رو به یک تعداد مشخص روی کاغذ 130 گرمی بدید چاپ تا برای هر بار نیاز به هماهنگی پرینت و ... نباشه ، ما استان گلستان این کار رو کردیم و در کل هزینه چاپ خیلی بالا در نمیاد اگه دوستان خودشون باهم یک همیاری داشته باشند و بودجه ای اختصاص بدند به این موضوع و یک نفر هم با ارایه فایل PDF با کیفیت که لینکش رو به دوستان دادم نسبت به چاپ آنها اقدام کنه خیلی بهتر خواهد بود.
تارگت های 50 متر مربوط به ریم فایرها (سلاح های به قول خودمون خفیف) هست که برای بادی ها مناسب نبوده و در کسب امتیاز شما را به اشتباه خواهد انداخت. برای امتیازدهی 25 متر هم بهتر هست یک گیج 224 تهیه کنید. در کل اگر واقعا نسبت به تمرین و انجام این رشته علاقمندی زیادی دارید از همین الان با بضاعت کم و امکانات اولیه هم می توان اصول اولیه را رعایت کرد.
[تصویر: Capture.jpg]

اگه بتونید از قطعه ای ذره بینی نیز استفاده کنید امتیاز دهی دقت بالایی پیدا می کند :
[تصویر: RIG.jpg]

اگه بتونید میزی مثل اونی که کابر گیلان شکار تهیه کرده بودند رو برای این کار اختصاص بدید دیگه ملزومات اولیه کامله ، برای پایه تارگت هم از پایه تارگت های فونیکس ایرگانز استفاده کنید.
مثل پایه های تصویر زیر :
[تصویر: 2014-05-03%20at%2015-09-41.jpg]

این پایه ها در محل قرار گیری هدف طوری طراحی شدند که حالت کشویی داشته باشند ، برای گذاشتن هدف ها هم می توانید به کارتن سازی ها سفارش یک کارتن بزرگتر از قطع A3 که البته همسایر صفحه پایه تارگت باشه بدیدن و اول اهداف رو روش بچسبونید و بعد کارتن رو در پایه قرار بدهید.

موفق باشید Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-07-01 11:34 AM

طي اين مرحله بي همره خضر نكن

خيلي ممنون از راهنمايهاي اقا صادق كه اطلاعاتشون رو در اختيار ما قرار ميدن
درباره پيشنهاد هاي فني اقا صادق توي اين دور همي تصميم گيري و برنامه ريزي ميشه

دوستان مسابقه در هر 2 كلاس در فاصله 25 متر انجام ميشه

اين سيستم امتياز دهي رو ميزاريم بهعده بزرگتر گروه اقا بهروز عزيز Khansariha (8)

30 تا سيبل a3 براي 25 متر با كيفيت از فايل دامون كپي شد

فقط ميمونه اين پايه سيبل ببينم اقا مهدي چه جوابي به ما ميدهKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-07-01 12:48 PM

25 متر واسه شروع خوبه
فعلا یک سیبل تهیه بشه بعد هرکسی که میتونه یه سیبل برای خودش داشته باشه بیاره
هزینه ها و برنامه ریزی همون روز هماهنگ میکنیم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-07-01 01:39 PM

سلام فک کنم بتونم فعلا یه دونه از این پایه ها بسازم چند تا تخته تو باغ بابا دیده بودم فردا میرم میپیچونمشون و پایه رو درست میکنم