شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - mazyarR - 2012-10-02 12:05 AM

مو فروشنده بوتم این مگه هم قیمت 34 نیه بوته نه 100 تومن جورتره Khansariha (367)
به یاری خدا می سعی کنم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Vicxtor - 2012-10-02 12:32 AM

حالا مازیار کی خا بشی؟ چه ساعتی؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - MEHDI-SHOOTER - 2012-10-02 12:35 AM

سلام دوستان عزیز گیلانی Khansariha (48)

من مهدی هستم 27 ساله از مازندران-آمل

حدود 6-7 سال از بهترین سالهای عمرم رو توی لاهیجان و رشت زندگی کردم( دانشجو بودم ).خیلی خیلی گیلان رو دوست دارم.شاید حتی بیشتر از مازندران!!

ارادت خاصی نسبت به رشتی ها و لاهیجانی های عزیز دارم.واقعا مردم گل و خوب و بافرهنگی دارین. دوستای خیلی خوب و با صفایی از این استان دارم.هیچوقت شیطان کوه،بام سبز،بازار شهرداری،منظریه،خیابون مطهری و ... از یادم نمیره.تقریبا 90% شهرهای گیلان رو رفتم. گیلکی رو هم تا مقدار زیادی یاد گرفتم

اگه اجازه بدید دوست دارم توی این تاپیک بعضی وقتا فعالیت کنم....

برای همتون بهترینها رو آرزو میکنم.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - airgunner - 2012-10-02 12:40 AM

سلام داداش
خوش اومدی مهدی جانKhansariha (48)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - gilemard - 2012-10-02 12:42 AM

داداش من هم ساکن لاهيجانم هم يکى از ساختمون هاى دانشگاهمون منظريه هست.ارادت داريم خدمت دوستداران گيلان

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - meraj-hunter - 2012-10-02 12:55 AM

اقایون کسی جای دنج واسه شکار اردک و پرندگان ابزی بلد نیست 1 امار بده؟سمت ما فقط قرقاوول داره که نمیشه زیاده روی کرد.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - poya 2000 - 2012-10-02 12:59 AM

(2012-10-02 12:35 AM)MEHDI-SHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز گیلانی Khansariha (48)

من مهدی هستم 27 ساله از مازندران-آمل

حدود 6-7 سال از بهترین سالهای عمرم رو توی لاهیجان و رشت زندگی کردم( دانشجو بودم ).خیلی خیلی گیلان رو دوست دارم.شاید حتی بیشتر از مازندران!!

ارادت خاصی نسبت به رشتی ها و لاهیجانی های عزیز دارم.واقعا مردم گل و خوب و بافرهنگی دارین. دوستای خیلی خوب و با صفایی از این استان دارم.هیچوقت شیطان کوه،بام سبز،بازار شهرداری،منظریه،خیابون مطهری و ... از یادم نمیره.تقریبا 90% شهرهای گیلان رو رفتم. گیلکی رو هم تا مقدار زیادی یاد گرفتم

اگه اجازه بدید دوست دارم توی این تاپیک بعضی وقتا فعالیت کنم....

برای همتون بهترینها رو آرزو میکنم.

Khansariha (256)
آقا مهدی خوش اومدی

از آشناییتون بسیار خوشحالم . نظر لطفتونه . امیدوارم بتونیم از اطلاعات و تجربیات شما استفاده کنیم

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - MEHDI-SHOOTER - 2012-10-02 01:13 AM

مرسی دوستان

من مقطع کاردانی دانشجوی دانشگاه "شهیذ رجایی لاهیجان " بودم و مقطع ارشد رو هم "دانشگاه گیلان " خوندم. واقعا زندگی تو گیلان لذت بخش هست.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-------------------------------------------------------------------------

راستی معراج جان شما کجا میری که میگی فقط قرقاول داره؟؟!!!؟؟ آخی،نازی! قرقاول دوست نداری؟!

این حرفا رو توی تاپیک مازندران بگی مطمئن باش فرداش هممون طرفای شما هستیمو یه قرار شکار میزاریم ....

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - DAGGER - 2012-10-02 01:19 AM

سلام دوستان گرامی
در بدو ورود به این سایت دیدم بچه های گیلان تاپیک دارن خوشحال شدم وسری زدم
من بهروز از بندر انزلی هستم
ارادتمند شما

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - airgunner - 2012-10-02 01:22 AM

سلام داش بهروز
خوش اومدیKhansariha (48)
من دو سال کاردانی 86 تا 88 شهید خدادادی بودم
یادش بخیر