شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-06-30 09:53 AM

مخلصم حسین جان
میلاد که الان تهرانه احتمالا به جمعه میرسه سینا وضعیتش معلوم نیست یکم گیر و گرفتاری داره بنده خدا
cz رو نمیدونم بیارم یا نیارم چون 7.5 ژوله و 4.5 زیاد مناسب بنچ رست نیست مخصوصا تو 50 و 75 میر و در ضمن دوربین روش نصب نکردم الان دیوپتر سایت روش نصبه برای 10 متر سالنی
تا 4شنبه تصمیم رو میگیرم که این رو بیارم یا 52 رو و در کلاس فنری شرکت کنم Khansariha (214)
سید جان من نمیدونم آقا صادق چه فایلهایی رو گذاشتن و کجا گذاشتن ولی این سایت فایلهای خیلی خوب و با کیفیتی برای پرینت داره در چند نوع فکر میکنم اون فایلهای دو تکه که اول قرار داره برای پرینت در سایز ش4 باشه در دوتیکه که اندازه هاش مناسبتر در بیادKhansariha (256)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-06-30 12:12 PM

(2015-06-30 11:45 AM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
منم چند روزی تهران هستم احتمالش زیاد هستش که امروز به نمایندگی سر بزنم و یه دونه از این سلاح رو تهیه کنم ...
دوستان چیزی به عنوان قطعه یدکی مد نظرشون هست که بگیرم؟؟؟؟ مثل اورینگ یا واشری چیزی ...

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

دوستان pcp سوار رغيب پيدا كرديد رفتKhansariha (8)

صاقب حتما بيايي اون عتيقتم بيار
ali123 كه هم محلي اونم با p1000 خودم ورش ميدارم ميامKhansariha (215)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - cornet - 2015-06-30 12:39 PM

سلام دوستانKhansariha (8)
نگران سیبل نباشن، انواع سیبل ها رو دم دست دارم. فقط اگه شکل خاصی از سیبل مدنظر دوستان هست، بگن تا تعداد کافی بیارم. یک کپسول هم تو راهه... با دوتا pcpسوار دیگر شایدم سه تا Khansariha (219)
منتظر حضور سبز بقیه ی عزيزان سایت هستیم... Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-06-30 12:49 PM

آقا حسین با اتوبوس میاین؟میز و این همه آدم کجا جا میدی؟خخخخخ
حالا شما بیا pcp سوارها دارن برات!!!!! اووووووه عجب کوری بخاندم!! ( :

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-06-30 12:51 PM

سيد جان سيبلها رو استاندارد كنيم (بنچ رست)Khansariha (8)

نگران پايه سيبلها هستمKhansariha (226)
ميز بنچ رست تاشو دارم در حد تيم ملي

كوري خوني رو دوست دارمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-06-30 01:02 PM

پایه سیبیل باید چه شکلی باشه تا درست کنم خخخخخ
75 متر واسه تارگت خیلی زیاده تو اون فاصله هدف زنی کنیم بهتره
دامون جان سی زدتو بیار ببینم به پای دیانا 27 من میرسه یا نه خخخخخ راستی بحث اورینگ کردی میتونی چند تا برام وایتون 1.6 * 8.5 بگیری حدود بیست عدد در ضمن سی زد یادت نره
آقا حسین شما هم اون فنری خشاب خورت رو بیار همونی که ساچم گرد میخوره

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-06-30 01:06 PM

دور همی خیلی حال میده از تجارب همدیگه استفاده میکنیم کم کمش چندتا تفنگ باحال میبینیم.
ا گالاتیان زمستانیره می کمرا بشکنی برا سولف منه خخخخ

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-06-30 02:46 PM

سلاااااااااااااااااام
ايتااااااااااا روز امان بشوهيييييييييم تهراناااااااا
خخخخ
ما بعد قرني رفتين تهران شما برنامه گذاشتين Khansariha (290)Khansariha (290)
عجباااا Khansariha (367)
ايشالا بهتون خوش بگذره ولي بعد اين قضيه بلافاصله بايد برنامه بذاريد منم باشماااااااااا بگمKhansariha (219)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-06-30 02:48 PM

(2015-06-30 12:39 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستانKhansariha (8)
نگران سیبل نباشن، انواع سیبل ها رو دم دست دارم. فقط اگه شکل خاصی از سیبل مدنظر دوستان هست، بگن تا تعداد کافی بیارم. یک کپسول هم تو راهه... با دوتا pcpسوار دیگر شایدم سه تا Khansariha (219)
منتظر حضور سبز بقیه ی عزيزان سایت هستیم... Khansariha (8)

تی موخلصم سید
آقا سیبل ها رو بهتره در دو نوع 25 متر و 50 متر بنچ رست پرینت کنیم من امروز پرینت زدم چند تا متاسفانه کیفیت پرینتر من پایینه و چیز با کیفیت و تمیزی در نمیاره اگر پرینتر خوب دم دست داری زحمتش رو بکش چند تا فایل pdf برای سیبلها میفرستم تو پست بعدی فکر میکنم اونها بهترین انتخابها باشن دوتیکه در میان ولی اندازه اش استاندارد مسابقات در میاد
(2015-06-30 12:51 PM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سيد جان سيبلها رو استاندارد كنيم (بنچ رست)Khansariha (8)

نگران پايه سيبلها هستمKhansariha (226)
ميز بنچ رست تاشو دارم در حد تيم ملي

كوري خوني رو دوست دارمKhansariha (8)

حسین هنوز ارتفاع رو پیدا نکردم احتمالا از آقا صادق میپرسم امروز

(2015-06-30 01:02 PM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پایه سیبیل باید چه شکلی باشه تا درست کنم خخخخخ
75 متر واسه تارگت خیلی زیاده تو اون فاصله هدف زنی کنیم بهتره
دامون جان سی زدتو بیار ببینم به پای دیانا 27 من میرسه یا نه خخخخخ راستی بحث اورینگ کردی میتونی چند تا برام وایتون 1.6 * 8.5 بگیری حدود بیست عدد در ضمن سی زد یادت نره
آقا حسین شما هم اون فنری خشاب خورت رو بیار همونی که ساچم گرد میخوره

من دامون هستم اونی که تهرانه میلاد پسر خالم هست Khansariha (95)
خیلی جالبه من رو با اون اشتبا میگرن اون رو با من دیگه این موضو برامون عادی شده خخخخخخ
میلاد اون پست رو توی یه تاپیک دیگه گزاشت که آقا حسین اینجا کپی کردن
اگر خواستین چیزی بهش پیام خصوصی بدین گرچه فکر کنم که دیگه امروز برگرده

(2015-06-30 02:46 PM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلاااااااااااااااااام
ايتااااااااااا روز امان بشوهيييييييييم تهراناااااااا
خخخخ
ما بعد قرني رفتين تهران شما برنامه گذاشتين Khansariha (290)Khansariha (290)
عجباااا Khansariha (367)
ايشالا بهتون خوش بگذره ولي بعد اين قضيه بلافاصله بايد برنامه بذاريد منم باشماااااااااا بگمKhansariha (219)
هههه تا در موردش حرف زدم پست گزاشت
میلاد مگه تو امشب بر نمیگردی داداش خب میرسی به جمعه که

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - camel_60 - 2015-06-30 02:55 PM

من والا بايد به كارم برسم خودم نميدونم چي كار كنم ... ميخواسم برگردم 5شنبه سر كار باشم اما اون يه روز چيه آخه فرداش هم كه جمعست ...
اصلا اينجام اعصابم راحته فعلا شايد تا آخر اين هفته قيد كار رو زدم ...