شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های استان گيلان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های استان گيلان (/showthread.php?tid=359)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2015-06-28 02:54 PM

این شبیه قزل هست که. 3سال پیش تو سد منجیل برای اولین بار شروع کرد به قزل زدن که تو یه فصل ماهیگیری 13تا کلا تونستم بگیرم بعد اون نزد کلا همه فکر کردن از بین رفتن تا اینکه هفته پیش یکی از بچه ها تو جزیره دوتا پست سر هم گرفت قزل ولی خود من بعد اون زمان دیگه نگرفتم.
ماهیگیری قزل واقعا لذت بخش هستش این طرف امامزاده هاشم تا حالا نشنیدم قزل بزنه ولی استخر پرورش ماهی زیاد داره برای قزل اشتباهی اونجاها قلاب ننداختین که خخخ
برای جمعه اگه میشد تو دوجا ماهیگیری میکردیم ساعت 5صبح تا 9 منجیل بعد اون امامزاده هاشم که میگین یا پل ماستخور

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - Sagheb - 2015-06-28 03:01 PM

(2015-06-28 01:21 PM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گوگل ارث لطفاKhansariha (8)

ببخشید کیفیت عکس ها پایینه و مال چندین سال پیش هستند که هنوز سد کامل نشده

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این عکس مال وقتی هست که سد خاکی بود و کوچک،که سال گذشته مهندسین با توجه به پتانسل ذخیره و نگهداری آب،همین سد خاکی رو تبدیل به سد بتنی کردند (مثل سد منجیل)

الان دقیقاً آب تمام قسمت های محدوده زرد رنگ که شامل جاده - خونه - بیجار و جنگل بودند رو گرفته و بالا اومده
و منظره زیبایی رو درست کرده.
و بهترین مکان برای ماهیگیری هست . اسم رودخانه ای که باعث جمع شدن آب پشت سد شده، زَلکی هست.

پیشنهاد میکنم حتماً برین سد رو ببینین خیلی زیبا هست.
...............................................................
یادم رفت بگم قبلاً که سد نبود روخانه کوچکی فقط بود (زلکی) و مردم روستا های بالاتر از جاده کنار رودخونه رفت آمد میکردند.
الان که با احداث سد آب بالا اومده جاده و همه چی زیر آب رفته،واسه مردم قایق بزرگ گذاشتن تا با اون رفت و امد کنن.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2015-06-28 03:22 PM

منم این چندجا رو دوست دارم برای ماهیگیری. روز جمعه
جزیره منجیل
سر ریز های سد منجیل
پل ماستخور
اخریم این جای که sagheb عزیز گفت

امار جزیره در حال حاضر خوب تو دستم هست که خوب میزنه الان ولی مابقی جاها نه.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-06-28 03:39 PM

سقالکسار خودم خیلی کم رفتم ولی جای خیلی قشنگیه ارزش رفتن داره و چون منطقه تفریحی شده نمیدونم به تفنگ گیر میدن یا نه البته جمعه برای ماهیگیری مناسب نمیدونم چون شلوغه و اعصاب خوردکن میشه.اگه منجیل اکی هست که بریم سروقت تجهیزات مورد نیاز.
به نظر من جمعه باید جایی بریم که سرسبز،سایه و خلوت باشه

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - amin.faraji - 2015-06-28 04:51 PM

خواستین اولین بیاین منجیل ساعت 9 یا 10 برمیگردین امامزاده هاشم به اسلحه هم میتونین برسین. یا اینکه دوستانی که به ماهیگیری علاقه دارن سرصدا رو دوست ندارن پنج شنبه یا شنبه بیان هماهنگ کنن با بنده بریم جزیره باز هرچی دوستان خواستن برای من فرقی نمیکنه چون من خودمم جمعه رو روز ماهیگیری نمیدونم.

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - rkh.hunter - 2015-06-29 12:34 AM

Khansariha (215)آقایان آقایان Khansariha (215)
به یه نتیجه برسید، تا بتونیم واسه جمعه کارامون رو ردیف کنیم
به نظر من اگه فقط بحث رو تیر اندازی هست همه بیاین باغ ما هم سایه هست هم دور تا دورش دیواره کسی هم کاری به کارمون نداره حتی میشه ساچمه زنی آورد و چند تا بطری تو هوا ترکوند خخخخخخ
ولی اگه بخوایم هم ماهی بگیریم هم تیر بندازیم صبح ساعت 5 همه منجیل باشیم بعد ساعت 9 یا ده بریم طرف امام زاده هاشم
فقط تا فردا اوکی کنید که کلی کار واسه ماهیگیریو تیر اندازی داریم خخخخخخ
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - guilanshekar - 2015-06-29 09:13 AM

اقا بهروز نيست مجبوريم بزرگتري كنيم

من ميگم با توجه به 13 بدر بودن جمعه از لحاظ ماهيگيري در روبار

و بعد مصافت براي دوستاني كه وسيله ندارند

و با تشكر از دوست مهمان نواز مون امين

و برنامه ماهي گيري رو براي وسط هفته ديگري بندازيم

و باغ مهدي خان رو براي دور همي شماره 2 انتخاب كنيم

باشد كه مقبول افتدKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - smart - 2015-06-29 09:31 AM

من موافقم آقا حسین
قول میدم برای ماهیگیری وسط هفته منجیل زالو بیارم.اونم زیااااادKhansariha (48)
باغ مهدی کدومه؟

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - يسري - 2015-06-29 09:42 AM

اقا مهدي گوگل مپ لطفا.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های استان گيلان - damoon_61 - 2015-06-29 12:09 PM

درود برو بچ
زکان سقالکسار مهیگیری نشه کودن
از سال 91 ممنوع بوکودیدی
محمد جان او جایی کی شومان گیدیه من نشناسم ایپجه موقعیته بیشتر توضیح بدن موقعیته دقیقتر بررسی بوکونیم بیدینیم کویه ایسه بیشیم بترکانیمKhansariha (219)

حسین جان تیر اندازی ره هو جای قبلی هم خوبه ولی اگر جایی بخاییم که سایه ببه مشکل دار و درخت و مسافت صاف و بدون مانع هم دریم انم در نظر بگیر
در کل من پایه هر دوتا برنامه ایسم
ولی دوتا برنامه در ایته روز باتوجه به گرمیه هوا نا شدنیه امان هر جا بیشیم قبل از 12 با وگردیم وگرنه واویجه بیم

پیشنهاد من به دوستان انه کی اول حدود ساعت 8 صبح قرار تیر انداریه بنیم حالا انه جا یا امی رفیق باغ ببه یا او زمینی که اولین قراره بنه بیم که هم نزدیک تره هم باز تر
بیدینیم چند نفر ایسیم بعد او نفراتی کی خایید ماهیگیری بوکونید باهم ایته قرار دیگر همدیگر امره بنید حالا یا وسط هفته یا آخر هفته یا هو جومعه بعد از ظهر یا اصلا بعد از برنامه تیر اندازی اطراف رشت
حسین جان زحمت هماهنگی زکان کیشه انشالله زکان جمعه کونیم
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)